showtime main - en to eu translation catalogue (71 entries)

en: Video Player
eu: Bideo-erreproduzigailua

en: Play videos
eu: Erreproduzitu bideoak

en: Video;Movie;Film;Clip;Player;Showtime;
eu: Bideoa;Filma;Pelikula;Klipa;Erreproduzigailua;Showtime;

en: New Window
eu: Leiho berria

en: Watch without distraction
eu: Ikusi bideoak arreta galdu gabe

en: Play your favorite movies and video files without hassle. Showtime features simple playback controls that fade out of your way when you're watching, fullscreen, adjustable playback speed, multiple language and subtitle tracks, and screenshots — everything you need for a straightforward viewing experience.
eu: Erreproduzitu zure film eta bideo-fitxategirik gogokoenak arazorik gabe. Showtime aplikazioak erreprodukzio-kontrol sinpleak ditu, gogaitzen ez dutenak zerbait ikusten ari zarenean, pantaila osoa onartzen du, erreprodukzio-abiadura doitu daiteke, hizkuntza anitzeko azpitituluak eta pantaila-argazkiak - bideoak ikusteko esperientzia gogobetegarria izateko behar duzun guztia.

en: The app playing a video
eu: Bideoa erreproduzitzen duen aplikazioa

en: What to show in the end timestamp position
eu: Zer erakutsiko den amaierako denbora-zigiluaren posizioan

en: E.g. total duration of the video or the amount of time remaining
eu: Adibidez, bideoaren iraupen osoa edo falta den denbora

en: Playing a video
eu: Bideo bat erreproduzitzen

en: Unknown Title
eu: Titulu ezezaguna

en: Play
eu: Erreproduzitu

en: Pause
eu: Pausatu

en: Details copied
eu: Xehetasunak kopiatu dira

en: Copy Technical Details
eu: Kopiatu xehetasun teknikoak

en: The “{}” codecs required to play this video could not be found
eu: Bideoo hauek erreproduzitzeko behar diren “{}” kodekak ez dira aurkitu

en: No plugin available for this media type
eu: Ez dago pluginik multimedia mota horretarako

en: Unable to install the required plugin
eu: Ezin dira instalatu behar diren pluginak

en: Install Plugin
eu: Instalatu plugina

en: Installing…
eu: Instalatzen…

en: “{}” codecs are required to play this video
eu: “{}” kodekak behar dira bideo hau erreproduzitzeko

en: Screenshot captured
eu: Pantaila-argazkia hartu da

en: Show in Files
eu: Erakutsi Fitxategiak aplikazioan

en: Video
eu: Bideoa

en: Subtitles
eu: Azpitituluak

note: Translators: The variable is the number of channels in an audio track
en: Undetermined, {} Channel | Undetermined, {} Channels
eu[0]: Zehaztu gabea, kanal {}
eu[1]: Zehaztu gabea, {} kanal

en: Undetermined
eu: Zehaztu gabea

en: No Audio
eu: Audiorik ez

en: None
eu: Bat ere ez

en: Undetermined Language
eu: Zehaztu gabeko hizkuntza

en: Add Subtitle File…
eu: Gehitu azpitituluen fitxategia…

en: General
eu: Orokorra

en: Show Shortcuts
eu: Erakutsi lasterbideak

en: Open Video
eu: Ireki bideoa

en: Take Screenshot
eu: Atera pantaila-argazkia

en: Close Window
eu: Itxi leihoa

en: Quit
eu: Irten

en: Volume
eu: Bolumena

en: Increase Volume
eu: Igo bolumena

en: Decrease Volume
eu: Jaitsi bolumena

en: Mute/Unmute
eu: Mututu/mututasuna eten

en: View
eu: Ikusi

en: Toggle Fullscreen
eu: Ikusi pantaila osoan

en: Exit Fullscreen
eu: Irten pantaila osotik

en: Playback
eu: Erreproduzitu

en: Play/Pause
eu: Erreproduzitu/pausarazi

en: Go Back 10 Seconds
eu: Joan 10 segundo atzera

en: Go Forward 10 Seconds
eu: Joan 10 segundo aurrera

en: _Open…
eu: _Ireki...

en: Show in _Files
eu: Erakutsi _Fitxategiak aplikazioan

en: Take _Screenshot
eu: Egin _pantaila-argazkia

en: _Keyboard Shortcuts
eu: Las_ter-teklak

en: _About Showtime
eu: Showtime aplikazioari _buruz

en: Rotate
eu: Biratu

en: _Language
eu: _Hizkuntza

en: _Subtitles
eu: _Azpitituluak

en: _Repeat
eu: E_rrepikatze-modua

en: Playback Speed
eu: Erreprodukzio-abiadura

en: Rotate Left
eu: Biratu ezkerrera

en: Rotate Right
eu: Biratu eskuinera

en: Main Menu
eu: Menu nagusia

en: Watch Videos
eu: Ikusi bideoak

en: Drag and drop videos here
eu: Arrastatu eta jaregin bideoak hemen

en: Open…
eu: Ireki…

en: Unable to Play Video
eu: Ezin da bideoa erreproduzitu

en: Missing Plugin
eu: Plugina falta da

en: Adjust Volume
eu: Doitu bolumena

en: Playback Options
eu: Erreprodukzio-aukerak

en: Toggle Duration/Remaining
eu: Txandakatu iraupena/falta dena

en: Resume
eu: Berrekin

en: Start Again
eu: Hasi berriro
