showtime main - en to cs translation catalogue (77 entries)

en: Video Player
cs: Přehrávač videí

en: Play videos
cs: Přehrávejte videa

en: Video;Movie;Film;Clip;Player;Showtime;
cs: Video;Film;Klip;Přehrávač;Showtime;

en: New Window
cs: Nové okno

en: Watch without distraction
cs: Sledujte bez rozptylování

en: Play your favorite movies and video files without hassle. Video Player features simple playback controls that fade out of your way when you're watching, fullscreen, adjustable playback speed, multiple language and subtitle tracks, and screenshots — everything you need for a straightforward viewing experience.
cs: Přehrávejte své oblíbené filmy a video soubory bez potíží. Aplikace Přehrávač videí nabízí jednoduché ovládací prvky přehrávání, které vám při sledování zmizí z cesty, celou obrazovku, nastavitelnou rychlost přehrávání, vícejazyčné stopy a titulky, a snímky obrazovky – vše, co potřebujete pro přímý zážitek ze sledování.

en: The app playing a video
cs: Aplikace přehrává video

en: What to show in the end timestamp position
cs: Co zobrazit na pozici koncového časového razítka

en: E.g. total duration of the video or the amount of time remaining
cs: Např. celkovou dobu trvání videa nebo zbývající čas

en: Open…
cs: Otevřít…

en: File
cs: Soubor

en: Window
cs: Okno

en: Keyboard Shortcuts
cs: Klávesové zkratky

en: Help
cs: Nápověda

en: Playing a video
cs: Přehrávání videa

en: Unknown Title
cs: Neznámý název

note: Translators: The variable is the number of channels in an audio track
en: Undetermined, {} Channel | Undetermined, {} Channels
cs[0]: Neurčeno, {} kanál
cs[1]: Neurčeno, {} kanály
cs[2]: Neurčeno, {} kanálů

en: Undetermined
cs: Neurčeno

en: No Audio
cs: Žádný zvuk

en: None
cs: Žádné

en: Undetermined Language
cs: Neurčený jazyk

en: Add Subtitle File…
cs: Přidat soubor s titulky…

en: Play
cs: Přehrát

en: Pause
cs: Pozastavit

en: Details copied
cs: Podrobnosti zkopírovány

en: Copy Technical Details
cs: Zkopírovat technické podrobnosti

en: Try Again
cs: Zkusit znovu

en: The “{}” codecs required to play this video could not be found
cs: Nebyly nalezeny kodeky „{}“ potřebné k přehrání tohoto videa

en: No plugin available for this media type
cs: Pro tento typ médií není k dispozici žádný zásuvný modul

en: Unable to install the required plugin
cs: Nelze nainstalovat požadovaný zásuvný modul

en: Install Plugin
cs: Nainstalovat zásuvný modul

en: Installing…
cs: Instaluje se…

en: “{}” codecs are required to play this video
cs: K přehrání tohoto videa jsou vyžadovány kodeky „{}“

en: Screenshot captured
cs: Snímek obrazovky pořízen

en: Show in Files
cs: Zobrazit v Souborech

en: _Language
cs: Jazy_k

en: _Subtitles
cs: _Titulky

en: _Repeat
cs: _Opakovat

en: Rotate
cs: Otočit

en: Playback Speed
cs: Rychlost přehrávání

en: Rotate Left
cs: Otočit doleva

en: Rotate Right
cs: Otočit doprava

en: Playback Options
cs: Možnosti přehrávání

en: General
cs: Obecné

en: Show Shortcuts
cs: Zobrazit zkratky

en: Open Video
cs: Otevřít video

en: Video Options
cs: Možnosti videa

en: Take Screenshot
cs: Pořídit snímek obrazovky

en: Close Window
cs: Zavřít okno

en: Quit
cs: Ukončit

en: Volume
cs: Hlasitost

en: Increase Volume
cs: Zvýšit hlasitost

en: Decrease Volume
cs: Snížit hlasitost

en: Mute/Unmute
cs: Ztlumit / zrušit ztlumení

en: View
cs: Zobrazení

en: Toggle Fullscreen
cs: Přepnout režim celé obrazovky

en: Exit Fullscreen
cs: Ukončit režim celé obrazovky

en: Playback
cs: Přehrávání

en: Play/Pause
cs: Přehrát / pozastavit

en: Go Back 10 Seconds
cs: Přejít zpět o 10 sekund

en: Go Forward 10 Seconds
cs: Přejít vpřed o 10 sekund

en: Adjust Volume
cs: Upravit hlasitost

en: _New Window
cs: _Nové okno

en: _Open…
cs: _Otevřít…

en: Show in _Files
cs: _Zobrazit v Souborech

en: Take _Screenshot
cs: Pořídit _snímek obrazovky

en: _Keyboard Shortcuts
cs: _Klávesové zkratky

en: _About Video Player
cs: O _aplikaci Přehrávač videí

en: Main Menu
cs: Hlavní nabídka

en: Watch Videos
cs: Sledujte videa

en: Drag and drop videos here
cs: Sem přetáhněte videa

en: Unable to Play Video
cs: Video nelze přehrát

en: Missing Plugin
cs: Chybí zásuvný modul

en: Toggle Duration/Remaining
cs: Přepnout trvání / zbývající

en: Resume
cs: Pokračovat

en: Start Again
cs: Spustit znovu

en: Subtitles
cs: Titulky
