showtime main - en to fa translation catalogue (78 entries)

en: Video Player
fa: پخش‌کنندهٔ ویدیو

en: Play videos
fa: پخش ویدیوها

en: Video;Movie;Film;Clip;Player;Showtime;
fa: Video;Movie;Film;Clip;Player;Showtime;فیلم;ویدیو;کلیپ;پخش;نمایش;

en: New Window
fa: پنجرهٔ جدید

en: Watch without distraction
fa: تماشا بدون حواس‌پرتی

en: Play your favorite movies and video files without hassle. Video Player features simple playback controls that fade out of your way when you're watching, fullscreen, adjustable playback speed, multiple language and subtitle tracks, and screenshots — everything you need for a straightforward viewing experience.
fa: پخش بی‌دردسر ویدیوها و فیلم‌های محبوبتان. ویژگی‌های پخش کنندهٔ ویدیو: واپایش‌های ساده‌ای که هنگام تماشا از دیدتان محو می‌شوند، تمام‌صفحه، سرعت پخش تنظیم‌پذیر، قطعات زیرنویس و زبان‌های چندگانه و نماگرفت‌ها — هر چیزی که برای تجربهٔ مشاهدهٔ سرراست نیاز دارید.

en: The app playing a video
fa: کاره در حال پخش ویدیو

en: What to show in the end timestamp position
fa: مورد نمایشی در پایان موقعیت برچسب زمانی

en: E.g. total duration of the video or the amount of time remaining
fa: برای نمونه کل مدّت ویدیو یا مقدار زمان مانده

en: Open…
fa: گشودن…

en: File
fa: پرونده

en: Window
fa: پنجره

en: Keyboard Shortcuts
fa: میان‌برهای صفحه‌کلید

en: Help
fa: راهنما

en: Playing a video
fa: پخش کردن ویدیو

en: Unknown Title
fa: عنوان ناشناخته

note: Translators: The variable is the number of channels in an audio track
en: Undetermined, {} Channel | Undetermined, {} Channels
fa[0]: تشخیص داده نشده. {} کانال
fa[1]: تشخیص داده نشده. {} کانال

en: Undetermined
fa: تشخیص داده نشده

en: No Audio
fa: بدون صدا

en: None
fa: هیچ

en: Undetermined Language
fa: زبان تشخیص داده نشده

en: Add Subtitle File…
fa: افزودن پروندهٔ زیرنویس…

en: Play
fa: پخش

en: Pause
fa: مکث

en: Details copied
fa: جزییات رونوشت شد

en: Copy Technical Details
fa: رونوشت از جزییات فنی

en: Try Again
fa: تلاش دوباره

en: The “{}” codecs required to play this video could not be found
fa: رمزینه‌های «{}»‌که برای پخش این ویدیو لازمند پیدا نشدند

en: No plugin available for this media type
fa: هیچ افزایه‌ای برای این گونهٔ رسانه موجود نیست

en: Unable to install the required plugin
fa: ناتوان در تصب افزایهٔ لازم

en: Install Plugin
fa: نصب افزایه

en: Installing…
fa: نصب کردن…

en: “{}” codecs are required to play this video
fa: رمزینه‌های «{}» برای پخش این ویدو لازمند

en: Screenshot captured
fa: نماگرفت ضبط شد

en: Show in Files
fa: نمایش در پرونده‌ها

en: _Language
fa: _زبان

en: _Subtitles
fa: _زیرنویس‌ها

en: _Repeat
fa: _تکرار

en: Rotate
fa: چرخاندن

en: Playback Speed
fa: سرعت پخش

en: Rotate Left
fa: چرخاندن به چپ

en: Rotate Right
fa: چرخاندن به راست

en: Playback Options
fa: گزینه‌های پخش

en: General
fa: عمومی

en: Show Shortcuts
fa: نمایش میان‌برها

en: Open Video
fa: گشودن ویدیو

en: Video Options
fa: گزینه‌های ویدیو

en: Take Screenshot
fa: نماگرفت

en: Close Window
fa: بستن پنجره

en: Quit
fa: خروج

en: Volume
fa: حجم صدا

en: Increase Volume
fa: افزایش حجم صدا

en: Decrease Volume
fa: کاهش حجم صدا

en: Mute/Unmute
fa: خموشی یا ناخموشی

en: View
fa: نما

en: Toggle Fullscreen
fa: تغییر وضعیت تمام‌صفحه

en: Exit Fullscreen
fa: خروج از تمام‌صفحه

en: Playback
fa: پخش

en: Play/Pause
fa: پخش/مکث

en: Go Back 10 Seconds
fa: ۱۰ ثانیه به پس

en: Go Forward 10 Seconds
fa: ۱۰ ثانیه به پیش

en: Adjust Volume
fa: تنظیم حجم صدا

en: _New Window
fa: _پنجرهٔ جدید

en: _Open…
fa: _گشودن…

en: Show in _Files
fa: _نمایش پرونده‌ها

en: Take _Screenshot
fa: _نماگرفت

en: _Keyboard Shortcuts
fa: میان‌برهای _صفحه‌کلید

en: _About Video Player
fa: _دربارهٔ پخش‌کنندهٔ ویدیو

en: Main Menu
fa: فهرست اصلی

en: Watch Videos
fa: دیدن ویدیوها

en: Drag and drop videos here
fa: کشیدن و رها کردن ویدیوها در این‌جا

en: Unable to Play Video
fa: ناتوان در پخش ویدیو

en: Missing Plugin
fa: افزایه‌های ناموجود

en: Toggle Duration/Remaining
fa: تغییر وضعیت مدّت و مانده

en: Resume
fa: از سر گیری

en: Start Again
fa: آغاز دوباره

en: Video
fa: ویدیو

en: Subtitles
fa: زیرنویس‌ها
