showtime main - en to gl translation catalogue (75 entries)

en: Video Player
gl: Reprodutor de vídeo

en: Play videos
gl: Reproducir vídeos

en: Video;Movie;Film;Clip;Player;Showtime;
gl: Vídeo;Película;Filme;Recorte;Reprodutor;Showtime;

en: New Window
gl: Nova xanela

en: Watch without distraction
gl: Ver sen distracción

en: Play your favorite movies and video files without hassle. Video Player features simple playback controls that fade out of your way when you're watching, fullscreen, adjustable playback speed, multiple language and subtitle tracks, and screenshots — everything you need for a straightforward viewing experience.
gl: Reproduza as súas películas e ficheiros de vídeo favoritos sen problemas. O reprodutor de vídeo inclúe controis de reprodución sinxelos que desaparecen do seu camiño cando estás a ver, pantalla completa, velocidade de reprodución axustábel, múltiples idiomas e pistas de subtítulos e capturas de pantalla: todo o que necesitas para unha experiencia de visualización sinxela.

en: The app playing a video
gl: A aplicación reproducindo un vídeo

en: What to show in the end timestamp position
gl: Que mostrar na posición de tempo final

en: E.g. total duration of the video or the amount of time remaining
gl: Por exemplo. Duración total do vídeo ou a cantidade de tempo que queda

en: Playing a video
gl: Reproducindo un vídeo

en: Unknown Title
gl: Título descoñecido

note: Translators: The variable is the number of channels in an audio track
en: Undetermined, {} Channel | Undetermined, {} Channels
gl[0]: Sen determinar, {} canle
gl[1]: Sen determinar, {} canles

en: Undetermined
gl: Non determinado

en: No Audio
gl: Sen audio

en: None
gl: Ningún

en: Undetermined Language
gl: Linguaxe indeterminada

en: Add Subtitle File…
gl: Engadir un ficheiro de subtítulo…

en: Play
gl: Reproducir

en: Pause
gl: Pausar

en: Details copied
gl: Detalles copiados

en: Copy Technical Details
gl: Copiar a información técnica

en: Try Again
gl: Tentar de novo

en: No plugin available for this media type
gl: Non hai complemento dispoñíbeis para este tipo de medios

en: Unable to install the required plugin
gl: Non foi posíbel instalar o engadido requirido

en: Installing…
gl: Instalando…

en: “{}” codecs are required to play this video
gl: Os códecs "{}" son necesarios para reproducir este vídeo

en: Install Plugin
gl: Instalar engadido

en: The “{}” codecs required to play this video could not be found
gl: Non se puideron atopar os códecs "{}" necesarios para reproducir este vídeo

en: Try Anyway
gl: Tentar de novo

en: Screenshot captured
gl: Captura de pantalla realizada

en: Show in Files
gl: Mostrar en ficheiros

en: _Language
gl: _Idioma

en: _Subtitles
gl: _Subtítulos

en: _Repeat
gl: _Repetir

en: Rotate
gl: Rotar

en: Playback Speed
gl: Velocidade de reprodución

en: Rotate Left
gl: Xirar á esquerda

en: Rotate Right
gl: Xirar á dereita

en: Playback Options
gl: Opcións de reprodución

en: General
gl: Xeral

en: Show Shortcuts
gl: Mostrar atallos

en: Open Video
gl: Abrir vídeo

en: Video Options
gl: Opcións de vídeo

en: Take Screenshot
gl: Tomar captura de pantalla

en: Close Window
gl: Pecha xanela

en: Quit
gl: Pechar

en: Increase Volume
gl: Aumentar o volume

en: Decrease Volume
gl: Diminuír o volume

en: Mute/Unmute
gl: Silenciar/desilenciar

en: View
gl: Ver

en: Toggle Fullscreen
gl: Trocar pantalla completa

en: Exit Fullscreen
gl: Saia de pantalla completa

en: Playback
gl: Reproducir

en: Play/Pause
gl: Reproducir/Pausar

en: Go Back 10 Seconds
gl: Atrás 10 segundos

en: Go Forward 10 Seconds
gl: Adiantar 10 segundos

en: Adjust Volume
gl: Axustar volume

en: _New Window
gl: _Nova xanela

en: _Open…
gl: _Abrir…

en: Show in _Files
gl: Mostrar en _Ficheiros

en: Take _Screenshot
gl: Tomar _captura de pantalla

en: _Keyboard Shortcuts
gl: _Atallos de teclado

en: _About Video Player
gl: _Sobre o Reprodutor de vídeo

en: Drop Video to Play
gl: Soltar vídeo para reproducir

en: Main Menu
gl: Menú principal

en: Watch Videos
gl: Ver vídeos

en: Drag and drop videos here
gl: Arrastre e solte vídeos aquí

en: Open…
gl: Abrir…

en: Unable to Play Video
gl: Non foi posíbel reproducir o vídeo

en: Missing Plugin
gl: Falta un engadido

en: Toggle Duration/Remaining
gl: Trocar Duración/restante

en: Resume
gl: Retomar

en: Start Again
gl: Comezar de novo

en: Video
gl: Vídeo

en: Subtitles
gl: Subtítulos
