showtime main - en to kk translation catalogue (76 entries)

en: Video Player
kk: Видео плеері

en: Play videos
kk: Видеоларды ойнату

en: Video;Movie;Film;Clip;Player;Showtime;
kk: Video;Movie;Film;Clip;Player;Showtime;Видео;Фильм;Кино;Клип;Ойнатқыш;

en: New Window
kk: Жаңа терезе

en: Watch without distraction
kk: Еш алаңсыз көріңіз

en: Play your favorite movies and video files without hassle. Video Player features simple playback controls that fade out of your way when you're watching, fullscreen, adjustable playback speed, multiple language and subtitle tracks, and screenshots — everything you need for a straightforward viewing experience.
kk: Таңдаулы фильмдеріңіз бен видео файлдарыңызды қиындықсыз ойнатыңыз. Видео плеері қарапайым ойнатуды басқару элементтерін ұсынады, олар сіз көріп жатқанда жасырылады, сондай-ақ толық экран режимі, реттелетін ойнату жылдамдығы, бірнеше тіл және субтитр жолдары және скриншоттар — ыңғайлы көру үшін қажет нәрсенің бәрі бар.

en: The app playing a video
kk: Видео ойнатып жатқан қолданба

en: What to show in the end timestamp position
kk: Соңғы уақыт белгісінің орнында нені көрсету керек

en: E.g. total duration of the video or the amount of time remaining
kk: Мысалы, видеоның жалпы ұзақтығы немесе қалған уақыт мөлшері

en: Playing a video
kk: Видеоны ойнату

en: Unknown Title
kk: Белгісіз атау

note: Translators: The variable is the number of channels in an audio track
en: Undetermined, {} Channel | Undetermined, {} Channels
kk[0]: Анықталмаған, {} арна

en: Undetermined
kk: Анықталмаған

en: No Audio
kk: Аудио жоқ

en: None
kk: Ештеңе

en: Undetermined Language
kk: Анықталмаған тіл

en: Add Subtitle File…
kk: Субтитр файлын қосу…

en: Play
kk: Ойнату

en: Pause
kk: Кідірту

en: Details copied
kk: Мәліметтер көшірілді

en: Copy Technical Details
kk: Техникалық мәліметтерді көшіру

en: Try Again
kk: Қайтадан көру

en: No plugin available for this media type
kk: Бұл медиа түрі үшін қолжетімді плагин жоқ

en: Unable to install the required plugin
kk: Қажетті плагинді орнату мүмкін емес

en: Installing…
kk: Орнатылуда…

en: “{}” codecs are required to play this video
kk: Бұл видеоны ойнату үшін “{}” кодектері қажет

en: Install Plugin
kk: Плагинді орнату

en: The “{}” codecs required to play this video could not be found
kk: Осы видеоны ойнату үшін қажетті “{}” кодектері табылмады

en: Try Anyway
kk: Сонда да ашып көру

en: Screenshot captured
kk: Скриншот түсірілді

en: Show in Files
kk: Файлдарда көрсету

en: _Language
kk: _Тіл

en: _Subtitles
kk: _Субтитрлер

en: _Repeat
kk: _Қайталау

en: Rotate
kk: Бұру

en: Playback Speed
kk: Ойнату жылдамдығы

en: Rotate Left
kk: Солға бұру

en: Rotate Right
kk: Оңға бұру

en: Playback Options
kk: Ойнату опциялары

en: General
kk: Жалпы

en: Show Shortcuts
kk: Жарлықтарды көрсету

en: Open Video
kk: Видеоны ашу

en: Video Options
kk: Видео опциялары

en: Take Screenshot
kk: Скриншот түсіру

en: Close Window
kk: Терезені жабу

en: Quit
kk: Шығу

en: Volume
kk: Дыбыс деңгейі

en: Increase Volume
kk: Дыбыс деңгейін арттыру

en: Decrease Volume
kk: Дыбыс деңгейін азайту

en: Mute/Unmute
kk: Дыбысты өшіру/қосу

en: View
kk: Көрініс

en: Toggle Fullscreen
kk: Толық экран режимін ауыстыру

en: Exit Fullscreen
kk: Толық экран режимінен шығу

en: Playback
kk: Ойнату

en: Play/Pause
kk: Ойнату/Кідірту

en: Go Back 10 Seconds
kk: 10 секунд артқа

en: Go Forward 10 Seconds
kk: 10 секунд алға

en: Adjust Volume
kk: Дыбыс деңгейін реттеу

en: _New Window
kk: _Жаңа терезе

en: _Open…
kk: _Ашу…

en: Show in _Files
kk: _Файлдарда көрсету

en: Take _Screenshot
kk: _Скриншот түсіру

en: _Keyboard Shortcuts
kk: _Пернелер жарлықтары

en: _About Video Player
kk: _Видео плеері туралы

en: Drop Video to Play
kk: Ойнату үшін видеоны тастаңыз

en: Main Menu
kk: Негізгі мәзір

en: Watch Videos
kk: Видеоларды қарау

en: Drag and drop videos here
kk: Видеоларды осында сүйреп әкеліңіз

en: Open…
kk: Ашу…

en: Unable to Play Video
kk: Видеоны ойнату мүмкін емес

en: Missing Plugin
kk: Плагин жетіспейді

en: Toggle Duration/Remaining
kk: Ұзақтығын/Қалған уақытты ауыстыру

en: Resume
kk: Жалғастыру

en: Start Again
kk: Қайта бастау

en: Video
kk: Видео

en: Subtitles
kk: Субтитрлер
