showtime main - en to ka translation catalogue (76 entries)

en: Video Player
ka: ვიდეოდამკვრელი

en: Play videos
ka: ვიდეოების დაკვრა

en: Video;Movie;Film;Clip;Player;Showtime;
ka: Video;Movie;Film;Clip;Player;Showtime;ვიდეო;ფილმი;კლიპი;დამკვრელი;

en: New Window
ka: ახალი ფანჯარა

en: Watch without distraction
ka: ჩვენება შეწუხების გარეშე

en: Play your favorite movies and video files without hassle. Video Player features simple playback controls that fade out of your way when you're watching, fullscreen, adjustable playback speed, multiple language and subtitle tracks, and screenshots — everything you need for a straightforward viewing experience.
ka: დაუკარით საყვარელი ფილმები და ვიდეოფაილები შეწუხების გარეშე. Showtime-ს მარტივი მართვის ელემენტები აქვს, რომლებიც მინავლება, როცა უყურებთ. სრულ ეკრანზე გაშვება, მორგებადი დაკვრის სიჩქარე, ენებისა და სუბტრიტრების არჩევა და ეკრანის ანაბეჭდები - ყველაფერი, რაც ფილმის კომფორტულად საყურებლად გჭირდებათ.

en: The app playing a video
ka: აპი ვიდეოს უკრავს

en: What to show in the end timestamp position
ka: რა ვაჩვენო ბოლო დროის შტამპის მდებარეობაზე

en: E.g. total duration of the video or the amount of time remaining
ka: ანუ, ვიდეოს სრული ხანგრძლივობა თუ დარჩენილი დრო

en: Playing a video
ka: მიმდინარეობს ვიდეოს დაკვრა

en: Unknown Title
ka: უცნობი სათაური

note: Translators: The variable is the number of channels in an audio track
en: Undetermined, {} Channel | Undetermined, {} Channels
ka[0]: დაუდგენელია, {} არხი
ka[1]: დაუდგენელია, {} არხი

en: Undetermined
ka: დაუდგენელია

en: No Audio
ka: აუდიოს გარეშე

en: None
ka: არაფერი

en: Undetermined Language
ka: დაუდგენელი ენა

en: Add Subtitle File…
ka: სუბტიტრის ფაილის დამატება…

en: Play
ka: დაკვრა

en: Pause
ka: შეჩერება

en: Details copied
ka: დეტალები დაკოპირდა

en: Copy Technical Details
ka: ტექნიკური დეტალების კოპირება

en: Try Again
ka: თავიდან ცდა

en: No plugin available for this media type
ka: ამ მედიის ტიპისთვის დამატება აღმოჩენილი არაა

en: Unable to install the required plugin
ka: აუცილებელი დამატების დაყენება შეუძლებელია

en: Installing…
ka: დაყენება…

en: “{}” codecs are required to play this video
ka: ამ ვიდეოს დასაკრავად აუცილებელია "{}" კოდეკი

en: Install Plugin
ka: დამატების დაყენება

en: The “{}” codecs required to play this video could not be found
ka: ვიდეოს დასაკრავად აუცილებელი "{}" კოდეკები აღმოჩენილი არაა

en: Try Anyway
ka: მაინც ცდა

en: Screenshot captured
ka: ეკრანის ანაბეჭდი დათრეულია

en: Show in Files
ka: ფაილებში ჩვენება

en: _Language
ka: _ენა

en: _Subtitles
ka: _სუბტიტრები

en: _Repeat
ka: _გამეორება

en: Rotate
ka: შემობრუნება

en: Playback Speed
ka: დაკვრის სიჩქარე

en: Rotate Left
ka: მარცხნივ შებრუნება

en: Rotate Right
ka: მარჯვნივ შებრუნება

en: Playback Options
ka: დაკვრის პარამეტრები

en: General
ka: ზოგადი

en: Show Shortcuts
ka: მალსახმობების ჩვენება

en: Open Video
ka: ვიდეოს გახსნა

en: Video Options
ka: ვიდეოს მორგება

en: Take Screenshot
ka: ეკრანის ანაბეჭდის გადაღება

en: Close Window
ka: ფანჯრის დახურვა

en: Quit
ka: გასვლა

en: Volume
ka: ხმის სიმაღლე

en: Increase Volume
ka: ხმის აწევა

en: Decrease Volume
ka: ხმის დაწევა

en: Mute/Unmute
ka: ხმის დადუმება/ხმის აწევა

en: View
ka: ხედი

en: Toggle Fullscreen
ka: მთელ ეკრანზე გატანის ჩართ/გამორთ

en: Exit Fullscreen
ka: სრული ეკრანიდან გასვლა

en: Playback
ka: დაკვრა

en: Play/Pause
ka: დაკვრა/პაუზა

en: Go Back 10 Seconds
ka: 10 წამით უკან გადასვლა

en: Go Forward 10 Seconds
ka: 10 წამით წინ გადასვლა

en: Adjust Volume
ka: ხმის მორგება

en: _New Window
ka: _ახალი ფანჯარა

en: _Open…
ka: გახსნა…

en: Show in _Files
ka: ფაილებში _ჩვენება

en: Take _Screenshot
ka: ეკრანის ანაბეჭდის გადაღება

en: _Keyboard Shortcuts
ka: _კლავიატურის მალსახმობები

en: _About Video Player
ka: ვიდეოდამკვრელის შეს_ახებ

en: Drop Video to Play
ka: დააგდეთ ვიდეო დასაკრავად

en: Main Menu
ka: მთავარი მენიუ

en: Watch Videos
ka: უყურეთ ვიდეოებს

en: Drag and drop videos here
ka: გადმოათრიეთ და დაყარეთ ვიდეოები აქ

en: Open…
ka: გახსნა…

en: Unable to Play Video
ka: ვიდეოს დაკვრა შეუძლებელია

en: Missing Plugin
ka: მცდარი მოდული

en: Toggle Duration/Remaining
ka: ხანგრძლივობის/დარჩენილის გადართვა

en: Resume
ka: გაგრძელება

en: Start Again
ka: თავიდან დაწყება

en: Video
ka: ვიდეო

en: Subtitles
ka: სუბტიტრები
