showtime main - en to lt translation catalogue (76 entries)

en: Video Player
lt: Vaizdo grotuvas

en: Play videos
lt: Groti vaizdo įrašus

en: Video;Movie;Film;Clip;Player;Showtime;
lt: Video;Vaizdo;Įrašas;Filmas;Klipas;Grotuvas;Showtime;

en: New Window
lt: Naujas langas

en: Watch without distraction
lt: Žiūrėti be trukdžių

en: Play your favorite movies and video files without hassle. Video Player features simple playback controls that fade out of your way when you're watching, fullscreen, adjustable playback speed, multiple language and subtitle tracks, and screenshots — everything you need for a straightforward viewing experience.
lt: Grokite mėgiamus filmus bei vaizdo failus be trukdžių. Vaizdo grotuvas turi paprastus valdiklius, kurie pradingsta jums žiūrint, visamo ekrano veikseną, reguliuojamą grojimo greitį, daugelio kalbų bei subtitrų palaikymą, ekrano nuotraukas — viską, ko reikia patogiam žiūrėjimui.

en: The app playing a video
lt: Programa, grojanti vaizdo įrašus

en: What to show in the end timestamp position
lt: Ką rodyti laiko žymos pabaigoje

en: E.g. total duration of the video or the amount of time remaining
lt: Pvz. visą vaizdo įrašo trukmę ar likusį laiką

en: Playing a video
lt: Vaizdo įrašo grojimas

en: Unknown Title
lt: Nežinomas pavadinimas

note: Translators: The variable is the number of channels in an audio track
en: Undetermined, {} Channel | Undetermined, {} Channels
lt[0]: Nenustatyta, {} kanalas
lt[1]: Nenustatyta, {} kanalai
lt[2]: Nenustatyta, {} kanalų

en: Undetermined
lt: Nenustatyta

en: No Audio
lt: Nėra garso

en: None
lt: Nėra

en: Undetermined Language
lt: Nenustatyta kalba

en: Add Subtitle File…
lt: Pridėti subtitrų failą…

en: Play
lt: Groti

en: Pause
lt: Pristabdyti

en: Details copied
lt: Detalės nukopijuotos

en: Copy Technical Details
lt: Kopijuoti techninę informaciją

en: Try Again
lt: Bandyti vėl

en: No plugin available for this media type
lt: Nėra įskiepio šiam medijos tipui

en: Unable to install the required plugin
lt: Nepavyko įdiegti būtino įskiepio

en: Installing…
lt: Diegiamą…

en: “{}” codecs are required to play this video
lt: Reikalingi „{}“ kodekai šiam vaizdo įrašui groti

en: Install Plugin
lt: Įdiegti įskiepį

en: The “{}” codecs required to play this video could not be found
lt: Nerasti reikalingi „{}“ kodekai šiam vaizdo įrašui groti

en: Try Anyway
lt: Vis tiek bandyti

en: Screenshot captured
lt: Ekrano nuotrauka padaryta

en: Show in Files
lt: Rodyti failuose

en: _Language
lt: Ka_lba

en: _Subtitles
lt: _Subtitrai

en: _Repeat
lt: Ka_rtoti

en: Rotate
lt: Pasukti

en: Playback Speed
lt: Grojimo greitis

en: Rotate Left
lt: Pasukti kairėn

en: Rotate Right
lt: Pasukti dešinėn

en: Playback Options
lt: Grojimo parametrai

en: General
lt: Esmė

en: Show Shortcuts
lt: Rodyti trumpinius

en: Open Video
lt: Atverti vaizdą

en: Video Options
lt: Video parametrai

en: Take Screenshot
lt: Padaryti ekrano nuotrauką

en: Close Window
lt: Užverti langą

en: Quit
lt: Išeiti

en: Volume
lt: Garsumas

en: Increase Volume
lt: Pagarsinti

en: Decrease Volume
lt: Patylinti

en: Mute/Unmute
lt: Nutildyti/groti

en: View
lt: Rodinys

en: Toggle Fullscreen
lt: Perjungti visą ekraną

en: Exit Fullscreen
lt: Išeiti iš viso ekrano

en: Playback
lt: Grojimas

en: Play/Pause
lt: Groti/pristabdyti

en: Go Back 10 Seconds
lt: Grįžti 10 sekundžių

en: Go Forward 10 Seconds
lt: Pirmyn 10 sekundžių

en: Adjust Volume
lt: Priderinti garsą

en: _New Window
lt: _Naujas langas

en: _Open…
lt: _Atverti…

en: Show in _Files
lt: Rodyti _failuose

en: Take _Screenshot
lt: Padaryti _ekrano nuotrauką

en: _Keyboard Shortcuts
lt: _Klaviatūros trumpiniai

en: _About Video Player
lt: _Apie vaizdo grotuvą

en: Drop Video to Play
lt: Numeskite įrašą grojimui

en: Main Menu
lt: Pagrindinis meniu

en: Watch Videos
lt: Žiūrėti vaizdo įrašus

en: Drag and drop videos here
lt: Atitempkite ir numeskite vaizdo įrašus čia

en: Open…
lt: Atverti…

en: Unable to Play Video
lt: Nepavyko groti vaizdo įrašo

en: Missing Plugin
lt: Trūksta įskiepio

en: Toggle Duration/Remaining
lt: Perjungti trukmę/likutį

en: Resume
lt: Tęsti

en: Start Again
lt: Pradėti iš naujo

en: Video
lt: Vaizdo įrašas

en: Subtitles
lt: Subtitrai
