showtime main - en to kw translation catalogue (76 entries)

en: Video Player
kw: Gwarier Gwydhyow

en: Play videos
kw: Gwari gwydhyowyow

en: Video;Movie;Film;Clip;Player;Showtime;
kw: Gwydhyow;Fylm;Klypp;Gwarier;Showtime;

en: New Window
kw: Fenester Nowydh

en: Watch without distraction
kw: Mires orth gwydhyowyow heb godorrow

en: Play your favorite movies and video files without hassle. Video Player features simple playback controls that fade out of your way when you're watching, fullscreen, adjustable playback speed, multiple language and subtitle tracks, and screenshots — everything you need for a straightforward viewing experience.
kw: Gwari dha fylmys drudh ha restrennow gwydhyow heb kudynnow. Gwarier Gwydhyow omdhiskwedhes routyansow sempel mar gwayvya pan os ow mires orth, leun-skrin, tooth chanjadow, yethow ha istitlow liesek, ha skrin-imajys — oll ty res rag unn klewans didro.

en: The app playing a video
kw: An app ow gwari unn gwydhyow

en: What to show in the end timestamp position
kw: Pyth diskwedhes yn an le termyn diwedh

en: E.g. total duration of the video or the amount of time remaining
kw: R.e. termyn somm a'n gwydhyow po an myns termyn remenant

en: Playing a video
kw: Ow gwari unn gwydhyow

en: Unknown Title
kw: Titel Ankoth

note: Translators: The variable is the number of channels in an audio track
en: Undetermined, {} Channel | Undetermined, {} Channels
kw[0]: Andetermys, {} Chanel
kw[1]: Andetermys, {} Chanels

en: Undetermined
kw: Andetermys

en: No Audio
kw: Son Vyth

en: None
kw: Vyth

en: Undetermined Language
kw: Yeth Andetermys

en: Add Subtitle File…
kw: Addya Restren Istitlow…

en: Play
kw: Gwari

en: Pause
kw: Powes

en: Details copied
kw: Manylyon kopys

en: Copy Technical Details
kw: Kopia Manylyon Teknogel

en: Try Again
kw: Assaya Arta

en: No plugin available for this media type
kw: Ystynnans kavadow vyth rag an eghen media ma

en: Unable to install the required plugin
kw: Anabel lea an ystynnans a res

en: Installing…
kw: Ow Lea…

en: “{}” codecs are required to play this video
kw: Kodekys “{}” a res rag gwari an gwydhyow ma

en: Install Plugin
kw: Lea Ystynnans

en: The “{}” codecs required to play this video could not be found
kw: An kodekys “{}” a res rag gwari an gwydhyow ma ny kavosys

en: Try Anyway
kw: Assaya Yn Neb Kas

en: Screenshot captured
kw: Skrin-imach degemerys

en: Show in Files
kw: Diskwedhes yn Restrennow

en: _Language
kw: _Yeth

en: _Subtitles
kw: _Istitlow

en: _Repeat
kw: _Dasleverel

en: Rotate
kw: Rosella

en: Playback Speed
kw: Tooth Senyans

en: Rotate Left
kw: Rosella Kledh

en: Rotate Right
kw: Rosella Dyghow

en: Playback Options
kw: Dewisyow Senyans

en: General
kw: Ollgemmyn

en: Show Shortcuts
kw: Diskwedhes Kesunyansow Bysowek

en: Open Video
kw: Ygeri Gwydhyow

en: Video Options
kw: Dewisyow Gwydhyow

en: Take Screenshot
kw: Degemeres Skrin-Imach

en: Close Window
kw: Degea Fenester

en: Quit
kw: Kwytya

en: Volume
kw: Ughelder

en: Increase Volume
kw: Kressya Ughelder

en: Decrease Volume
kw: Iselhe Ughelder

en: Mute/Unmute
kw: Tawhe/Distawhe

en: View
kw: Gwel

en: Toggle Fullscreen
kw: Dewis Leun-Skrin

en: Exit Fullscreen
kw: Kwitya Leun-Skrin

en: Playback
kw: Senyans

en: Play/Pause
kw: Gwari/Powes

en: Go Back 10 Seconds
kw: Dehweles 10 Eylennow

en: Go Forward 10 Seconds
kw: Mos Yn-Rag 10 Eylennow

en: Adjust Volume
kw: Desedha Ughelder

en: _New Window
kw: Fenester _Nowydh

en: _Open…
kw: _Ygeri…

en: Show in _Files
kw: Diskwedges yn _Restrennow

en: Take _Screenshot
kw: Degemeres _Skrin-Imach

en: _Keyboard Shortcuts
kw: _Kesunyans Bysowek

en: _About Video Player
kw: _A-dro Gwarier Gwydhyow

en: Drop Video to Play
kw: Droppya Gwydhyow rag Gwari

en: Main Menu
kw: Rol Chif

en: Watch Videos
kw: Mires Orth Gwydhyowyow

en: Drag and drop videos here
kw: Draylya ha droppya gwydhyowyow omma

en: Open…
kw: Ygeri…

en: Unable to Play Video
kw: Anabel Gwari Gwydhyow

en: Missing Plugin
kw: Ystynnans Fyllis

en: Toggle Duration/Remaining
kw: Dewis Termyn/Remenant

en: Resume
kw: Daskemeres

en: Start Again
kw: Dalleth Arta

en: Video
kw: Gwydhyow

en: Subtitles
kw: Istitlow
