showtime main - en to fur translation catalogue (72 entries)

en: Video Player
fur: Riprodutôr video

en: Play videos
fur: Riprodûs videos

en: Video;Movie;Film;Clip;Player;Showtime;
fur: Video;Film;Cine;Videoclip;Riprodutôr;Showtime;

en: New Window
fur: Gnûf barcon

en: Watch without distraction
fur: Cjale cence distrazions

en: Play your favorite movies and video files without hassle. Video Player features simple playback controls that fade out of your way when you're watching, fullscreen, adjustable playback speed, multiple language and subtitle tracks, and screenshots — everything you need for a straightforward viewing experience.
fur: Riprodûs i tiei films preferîts e i files video cence fastidis. Il riprodutôr video al à  sempliçs controi di riproduzion che si platin intant de vision, al va a plen visôr, ti permet di regolâ la velocitât di riproduzion, al gjestìs plui liniis pai sottitui e pes lenghis e ti permet di tirâ sù videadis — dut ce che ti covente par vê une esperience visive semplice.

en: The app playing a video
fur: La aplicazion che e riprodûs un video

en: What to show in the end timestamp position
fur: Ce mostrâ te posizion de marcadure temporâl finâl

en: E.g. total duration of the video or the amount of time remaining
fur: Par esempli: la durade totâl dal video o trop timp che al reste

en: Open…
fur: Vierç…

en: Window
fur: Barcon

en: Keyboard Shortcuts
fur: Scurtis di tastiere

en: Help
fur: Jutori

en: Playing a video
fur: Daûr a riprodusi un video

en: Unknown Title
fur: Titul no cognossût

note: Translators: The variable is the number of channels in an audio track
en: Undetermined, {} Channel | Undetermined, {} Channels
fur[0]: Indeterminât, {} canâl
fur[1]: Indeterminât, {} canâi

en: Undetermined
fur: Indeterminât

en: No Audio
fur: Cence audio

en: Undetermined Language
fur: Lenghe no determinade

en: Add Subtitle File…
fur: Zonte file pai sottitui…

en: Play
fur: Riprodûs

en: Details copied
fur: Detais copiâts

en: Copy Technical Details
fur: Copie detais tecnics

en: Try Again
fur: Torne prove

en: No plugin available for this media type
fur: Nissun plugin disponibil par chest gjenar di contignût multimediâl

en: Unable to install the required plugin
fur: Impussibil instalâ il plugin necessari

en: Install Plugin
fur: Instale plugin

en: Installing…
fur: Daûr a instalâ…

en: Screenshot captured
fur: Videade caturade

en: Show in Files
fur: Mostre in Files

en: _Language
fur: _Lenghe

en: _Subtitles
fur: _Sottitui

en: _Repeat
fur: _Ripet

en: Rotate
fur: Volte

en: Playback Speed
fur: Velocitât di riproduzion

en: Rotate Left
fur: Volte a çampe

en: Rotate Right
fur: Volte a diestre

en: Playback Options
fur: Opzions di riproduzion

en: General
fur: Gjenerâl

en: Show Shortcuts
fur: Mostre scurtis

en: Open Video
fur: Vierç video

en: Video Options
fur: Opzions video

en: Take Screenshot
fur: Cature Videade

en: Close Window
fur: Siere barcon

en: Quit
fur: Jes

en: Volume
fur: Volum

en: Increase Volume
fur: Alce volum

en: Decrease Volume
fur: Sbasse volum

en: Mute/Unmute
fur: Cidine/ative sun

en: View
fur: Visualize

en: Toggle Fullscreen
fur: Comute plen visôr

en: Exit Fullscreen
fur: Jes dal plen visôr

en: Playback
fur: Riproduzion

en: Play/Pause
fur: Riprodûs/met in pause

en: Go Back 10 Seconds
fur: Torne indaûr di 10 seconts

en: Go Forward 10 Seconds
fur: Va indevant di 10 seconts

en: Adjust Volume
fur: Juste il volum

en: _New Window
fur: G_nûf barcon

en: _Open…
fur: _Vierç…

en: Show in _Files
fur: Mostre in _Files

en: Take _Screenshot
fur: Cature _Videade

en: _Keyboard Shortcuts
fur: Scurtis di _tastiere

en: _About Video Player
fur: _Informazions su riprodutôr video

en: Main Menu
fur: Menù principâl

en: Watch Videos
fur: Cjale videos

en: Drag and drop videos here
fur: Strissine e mole i videos achì

en: Unable to Play Video
fur: Impussibil riprodusi il video

en: Missing Plugin
fur: Al mancje il plugin

en: Toggle Duration/Remaining
fur: Comute durade/timp che al reste

en: Resume
fur: Ripie

en: Start Again
fur: Torne scomence

en: Subtitles
fur: Sottitui
