showtime main - en to he translation catalogue (76 entries)

en: Video Player
he: נגן סרטים

en: Play videos
he: ניגון סרטים

en: Video;Movie;Film;Clip;Player;Showtime;
he: סרטון;סרט;וידאו;ווידאו;וידיאו;קולנוע;הסרטה;קליפ;נגן;נגינה;הצגה;הופעה;Showtime;

en: New Window
he: חלון חדש

en: Watch without distraction
he: לצפות ללא הפרעה

en: Play your favorite movies and video files without hassle. Video Player features simple playback controls that fade out of your way when you're watching, fullscreen, adjustable playback speed, multiple language and subtitle tracks, and screenshots — everything you need for a straightforward viewing experience.
he: לנגן את הסרטים המועדפים עליך ללא מאמץ. בין תכונות נגן הווידאו: בקרי נגינה פשוטים שנעלמים ברגע הצפייה, מסך מלא, התאמת מהירות הנגינה, ריבוי שפות וכתוביות, וצילומי מסך - כל מה שצריך לחוויית צפייה נוחה.

en: The app playing a video
he: היישום מנגן סרט

en: What to show in the end timestamp position
he: מה להציג במיקום של סוף חותמת הזמן

en: E.g. total duration of the video or the amount of time remaining
he: למשל, את האורך הכולל של הסרטון או את הזמן שנותר עד לסופו

en: Playing a video
he: מנגן סרט

en: Unknown Title
he: כותרת לא ידועה

note: Translators: The variable is the number of channels in an audio track
en: Undetermined, {} Channel | Undetermined, {} Channels
he[0]: לא מזוהה, ערוץ
he[1]: לא מזוהה, שני ערוצים
he[2]: לא מזוהה, {} ערוצים
he[3]: לא מזוהה, {} ערוצים

en: Undetermined
he: לא מזוהה

en: No Audio
he: אין שמע

en: None
he: ללא

en: Undetermined Language
he: שפה לא מזוהה

en: Add Subtitle File…
he: הוספת קובץ כתוביות…

en: Play
he: נגינה

en: Pause
he: השהיה

en: Details copied
he: הפרטים הועתקו

en: Copy Technical Details
he: העתקת פרטים טכניים

en: Try Again
he: לנסות שוב

en: No plugin available for this media type
he: אין תוסף זמין עבור סוג מדיה זה

en: Unable to install the required plugin
he: לא ניתן להתקין את התוסף הדרוש

en: Installing…
he: מתבצעת התקנה…

en: “{}” codecs are required to play this video
he: המקודדים „{}” נדרשים על מנת לנגן סרט זה

en: Install Plugin
he: התקנת תוסף

en: The “{}” codecs required to play this video could not be found
he: לא נמצאו המקודדים „{}”, הנדרשים על מנת לנגן סרט זה

en: Try Anyway
he: לנסות בכל זאת

en: Screenshot captured
he: המסך צולם

en: Show in Files
he: הצגה בקבצים

en: _Language
he: _שפה

en: _Subtitles
he: _כתוביות

en: _Repeat
he: מצב _חזרה

en: Rotate
he: סיבוב

en: Playback Speed
he: מהירות נגינה

en: Rotate Left
he: סיבוב שמאלה

en: Rotate Right
he: סיבוב ימינה

en: Playback Options
he: אפשרויות נגינה

en: General
he: כללי

en: Show Shortcuts
he: הצגת צירופי מקשים

en: Open Video
he: פתיחת סרט

en: Video Options
he: אפשרויות וידאו

en: Take Screenshot
he: צילום המסך

en: Close Window
he: סגירת חלון

en: Quit
he: יציאה

en: Volume
he: עצמת שמע

en: Increase Volume
he: הגברת עצמת השמע

en: Decrease Volume
he: הנמכת עצמת השמע

en: Mute/Unmute
he: השתקה/ביטול השתקה

en: View
he: תצוגה

en: Toggle Fullscreen
he: שינוי מצב מסך מלא

en: Exit Fullscreen
he: יציאה ממסך מלא

en: Playback
he: ניגון

en: Play/Pause
he: נגינה/השהיה

en: Go Back 10 Seconds
he: לקפוץ 10 שניות אחורה

en: Go Forward 10 Seconds
he: לקפוץ 10 שניות קדימה

en: Adjust Volume
he: התאמת עצמת השמע

en: _New Window
he: _חלון חדש

en: _Open…
he: _פתיחה…

en: Show in _Files
he: הצגה ב_קבצים

en: Take _Screenshot
he: _צילום המסך

en: _Keyboard Shortcuts
he: _צירופי מקשים

en: _About Video Player
he: _על נגן הסרטים

en: Drop Video to Play
he: אפשר לגרור סרטון כדי לנגן

en: Main Menu
he: תפריט ראשי

en: Watch Videos
he: צפייה בסרטים

en: Drag and drop videos here
he: יש לגרור ולשחרר לכאן סרטים

en: Open…
he: פתיחה…

en: Unable to Play Video
he: לא ניתן לנגן סרט

en: Missing Plugin
he: חסר תוסף

en: Toggle Duration/Remaining
he: שינוי בין הזמן שנותר/סך הזמן הכולל

en: Resume
he: המשך

en: Start Again
he: להתחיל שוב

en: Video
he: סרט

en: Subtitles
he: כתוביות
