gscrot-plugins-bash - en to cs translation catalogue (81 entries)

en: Grayscale
cs: Odstíny šedé

en: Effect
cs: Efekt

en: Turn the image into a grayscale image (256 shades)
cs: Změnit obrázek na obrázek v odstínech šedi (256 odstínů)

en: Offset
cs: Posun

en: Give the picture an offset with itself as background
cs: Posunout obrázek do popředí se sebou samým jako pozadí

en: Raise Border
cs: Zvýšený okraj

en: Raise a rectangular 3d-border
cs: Zvýšené obdelníkové 3D-ohraničení

en: Soft Edges
cs: Měkké okraje

en: Add soft edges around the image
cs: Přidat měkké okraje kolem obrázku

en: Sunk Border
cs: Utopený okraj

en: Add an inverted 3d border to the image
cs: Přidat obrácené 3D ohraničení k obrázku

en: Torned Paper
cs: Otrhaný papír

en: Add a torn-like border to the image
cs: Přidat otrhané ohraničení k obrázku

en: Autocrop
cs: Automatické oříznutí

en: Tool
cs: Nástroj

en: Remove empty borders from the image
cs: Odstranit prázdné okraje obrázku

en: 3D reflection
cs: 3D odraz

en: Adds a fading reflection below an image and views it in perspective
    
    Based on a script by Fred Weinhaus
    
    http://www.fmwconcepts.com/imagemagick/3Dreflection/index.php
cs: Přidá slábnoucí odraz pod obrázek a pohled v perspektivě
    Na základě skriptu Freda Weinhause
    http://www.fmwconcepts.com/imagemagick/3Dreflection/index.php

en: Rotation:
cs: Rotace:

en: Perseptive rotation around left edge of image
cs: Perspektivní rotace kolem levého okraje snímku

en: Fade:
cs: Ztrácení

en: Fade percent for mirror image
cs: Ztrácení zrcadleného obrázku v procentech

en: Opacity:
cs: Neprůhlednost:

en: Opacity percent applied to whole mirror image
cs: Použití neprůhlednosti v procentech na zrcadlený obrázek

en: Pef:
cs: Perspektiva:

en: Perspective exaggeration factor
cs: Faktor zvýraznění perspektivy

en: Gap:
cs: Mezera:

en: Gap between image and mirror in pixels
cs: Mezera mezi obrázkem a zrcadlem v pixelech

en: Zoom:
cs: Přiblížení:

en: Zoom factor for output image
cs: Faktor přiblížení pro výstup obrázku

en: Background color
cs: Barva pozadí

en: Choose background color
cs: Vybrat barvu pozadí

en: Error while executing plugin %s.
cs: Při spouštění pluginu %s nastala chyba.

en: There was an error executing the plugin.
cs: Při spouštění pluginu nastala chyba.

en: 3D rotate
cs: 3D rotace

en: Applies a perspective distortion to an image
    
    Based on a script by Fred Weinhaus
    
    http://www.fmwconcepts.com/imagemagick/3Drotate/index.php
cs: Použít perspektivní pohled na obrázek
    Na základě skriptu Freda Weinhause
    http://www.fmwconcepts.com/imagemagick/3Drotate/index.php

en: Rotation around image vertical centerline
cs: Rotace kolem vertikální osy snímku

en: Rotation around image horizontal centerline
cs: Rotace kolem horizontální osy snímku

en: Rotation around the image center
cs: Rotace kolem středu snímku

en: Output zoom factor; where value > 1 means zoom in and < 1 means zoom out
cs: Faktor přiblížení; hodnota > 1 znamená přiblížení a < 1 oddálení

en: off - No automatic adjustment
    
    c - Center bounding box in output
    
    zc - Zoom to fill and center bounding box in output
    
    out - Creates an output image of size needed to hold the transformed image
cs: off - Žádné automatické nastavení
    
    c - Centrum orámování na výstupu
    
    zc - Vyplnit přiblížení a vystředit orámování výstupu
    
    out - Vytvoří výstup obrázku o velikosti potřebné k transformaci obrázku

en: Sky color
cs: Barva nebe

en: Choose sky color
cs: Vybrat barvu nebe

en: Barrel Distortion
cs: Soudkové zkreslení

en: Apply a distortion effect to your screenshot
cs: Použít efekt zkreslení na snímek

en: The parameter d describes the linear scaling of the image. Using d=1, and a=b=c=0 leaves the image as it is. Choosing other d-values scales the image by that amount. a,b and c distort the image. Using negative values shifts distant points away from the center.
    
    Defined by Barrel Correction Distortion, by Helmut Dersch.
    http://www.all-in-one.ee/~dersch/barrel/barrel.html
cs: Parametr d popisuje lineární škálování obrázku. Použitím d = 1, a = b = c = 0 ponechává obrázek tak jak je. Výběr ostatních d-hodnot stupnice obrázku o tuto hodnotu. a, b a c zkresluje obrázek. Použitím záporné hodnoty posunete vzdálenější body od středu.
    
    Definované Barrel Correction Distortion, Helmut Dersch.
    http://www.all-in-one.ee/~dersch/barrel/barrel.html

en: Bordereffects
cs: Efekty ohraničení

en: Create various dispersion-like effects in the border of an image
    
    Based on a script by Fred Weinhaus
    
    http://www.fmwconcepts.com/imagemagick/bordereffects/index.php
cs: Vytvořit různé efekty rozptylu na ohraničení obrázku
    Na základě skriptu Freda Weinhause
    http://www.fmwconcepts.com/imagemagick/bordereffects/index.php

en: Size:
cs: Velikost:

en: The size or dimension of the border region
cs: Velikost nebo rozměr ohraničené oblasti

en: Density:
cs: Hustota:

en: The frequency of detail in the border
cs: Frekvence detailu v ohraničení

en: Curviness:
cs: Křivky:

en: The curviness in the border features
cs: Vlastnosti křivky v ohraničení

en: Granularity:
cs: Zrnitost:

en: The base grain size or pixelization size used to create the detail in the border
cs: Základní velikost zrna nebo pixelizace použitá k vytvoření detailu v ohraničení

en: Pad:
cs: Podložka:

en: The pad size of constant color around the perimeter of the border
cs: Velikost podložky s konstantní barvou kolem obvodu ohraničení

en: Negate
cs: Negativ

en: Invert the colors of the image
cs: Invertovat barvy obrázku

en: Channel
cs: Kanál

en: Make your screenshot look like a polaroid photo, add a caption, and even rotate it a little
cs: Udělat snímek vypadající jako polaroid fotografie, přidat titulek a trochu pootočit

en: There are several wild-cards available, like
    %Y = year
    %m = month
    %d = day
    %T = time
cs: K dispozici je několik zástupných znaků:
    %Y = rok
    %m = měsíc
    %d = den
    %T = čas

en: Font size:
cs: Velikost písma:

en: Gravity:
cs: Gravitace:

en: Stroke color
cs: Barva obrysu

en: Choose stroke color
cs: Vybrat barvu obrysu

en: Resize
cs: Změnit velikost

en: Resize your screenshot
cs: Změnit velikost snímku

en: Sepia
cs: Sépie

en: Add sepia color toning to the image
cs: Přidat barevný tón sépie do obrázku

en: Sepia tone
cs: Sytost sépie

en: Hard Shadow
cs: Silný stín

en: Add a shadow to the image on a transparent background
cs: Přidat stín k obrázku na průhledném pozadí

en: Direction
cs: Směr

en: The direction of the shadow
cs: Směr stínu

en: Color
cs: Barva

en: Choose color
cs: Zvolte barvu

en: The color of the shadow
cs: Barva stínu

en: Watermark
cs: Vodoznak

en: Add a custom text watermark to your screenshot
cs: Přidat zvolený text jako vodoznak do snímku
