shutter - en to el translation catalogue (27 entries)

en: Grayscale
el: Κλίμακα του γκρι

en: Effect
el: Εφέ

en: Turn the image into a grayscale image (256 shades)
el: Τροποποιήστε την εικόνα σε μια ασπρόμαυρη εικόνα (256 αποχρώσεις)

en: Offset
el: Αντιστάθμιση

en: Raise Border
el: Αύξηση των συνόρων

en: Soft Edges
el: Απαλές ακμές

en: Add soft edges around the image
el: Προσθέστε απαλές ακμές γύρω από την εικόνα

en: Autocrop
el: Αυτόματη αποκοπή

en: Tool
el: Εργαλείο

en: Remove empty borders from the image
el: Αφαίρεση κενών περιγραμμάτων από την εικόνα

en: Rotation:
el: Περιστροφή:

en: Opacity:
el: Αδιαφάνεια:

en: Gap:
el: Κενό:

en: Zoom:
el: Μεγέθυνση:

en: Background color
el: Χρώμα παρασκηνίου

en: Auto:
el: Αυτόματο:

en: Size:
el: Μέγεθος:

en: Density:
el: Πυκνότητα:

en: Negate
el: Αρνητικό

en: Channel
el: Κανάλι

en: Text:
el: Κείμενο:

en: Font size:
el: Μέγεθος γραμματοσειράς:

en: Resize
el: Αλλαγή μεγέθους

en: Resize your screenshot
el: Αλλαγή μεγέθους του στιγμιότυπου της οθόνης σας

en: Direction
el: Κατεύθυνση

en: Color
el: Χρώμα

en: Choose color
el: Επιλέξτε χρώμα
