shutter - en to eo translation catalogue (7 entries)

en: Effect
eo: Efekto

en: Offset
eo: Delokado

en: Autocrop
eo: Automata tranĉo

en: Tool
eo: Ilo

en: Fade:
eo: Dissolvi

en: Opacity:
eo: Opakeco:

en: Zoom:
eo: Zomi:
