shutter - en to et translation catalogue (38 entries)

en: Grayscale
et: Halltoon

en: Effect
et: Efekt

en: Offset
et: Nihe

en: Autocrop
et: Automaatkärbe

en: Tool
et: Tööriist

en: Remove empty borders from the image
et: Eemalda pildilt tühjad äärised

en: 3D reflection
et: 3D peegeldus

en: Rotation:
et: Pöörlemine:

en: Fade:
et: Kadumine:

en: Opacity:
et: Läbipaistvus:

en: Gap:
et: Lünk:

en: Gap between image and mirror in pixels
et: Pildi ja varju vaheline kaugus pikslites

en: Zoom:
et: Suurendus:

en: Background color
et: Taustavärv

en: Choose background color
et: Vali tausta värv

en: Error while executing plugin %s.
et: Viga pistikprogrammi %s jooksutamisel.

en: There was an error executing the plugin.
et: Pistikprogrammi jooksutamisel tekkis viga.

en: Size:
et: Suurus:

en: Density:
et: Tihedus:

en: Granularity:
et: Detailsus:

en: Negate
et: Negatiivne

en: Invert the colors of the image
et: Inverteeri pildi värvid

en: Channel
et: Kanal

en: Text:
et: Tekst:

en: Font size:
et: Kirja suurus:

en: Gravity:
et: Gravitatsioon:

en: Stroke color
et: Joone värv

en: Choose stroke color
et: Vali joone värv

en: Resize
et: Muuda suurust

en: Sepia
et: Seepia

en: Sepia tone
et: Seepiatoon

en: Hard Shadow
et: Raske vari

en: Direction
et: Suund

en: The direction of the shadow
et: Varju suund

en: Color
et: Värv

en: Choose color
et: Vali värv

en: The color of the shadow
et: Varju värv

en: Add a custom text watermark to your screenshot
et: Lisa ekraanipildile vesimärk tekstina
