shutter - en to hr translation catalogue (30 entries)

en: Grayscale
hr: Sivi tonovi

en: Effect
hr: Efekt

en: Offset
hr: Ofset

en: Soft Edges
hr: Meki Rubovi

en: Add soft edges around the image
hr: Dodaj Meke Rubove oko slike

en: Sunk Border
hr: Udubljen Rub

en: Autocrop
hr: Automatsko obrezivanje

en: Tool
hr: Alat

en: Remove empty borders from the image
hr: Ukloni prazne rubove od slike

en: 3D reflection
hr: 3D odraz

en: Rotation:
hr: Rotacija:

en: Fade:
hr: Izblijediti

en: Opacity:
hr: Prozirnost:

en: Opacity percent applied to whole mirror image
hr: Postotak neprozirnosti primjenjen na cijelu zrcalnu sliku

en: Gap:
hr: Praznina

en: Zoom:
hr: Zumiraj:

en: Background color
hr: Boja pozadine

en: Choose background color
hr: Odaberi boju pozadine

en: 3D rotate
hr: 3D rotacija

en: Sky color
hr: Boja neba

en: Choose sky color
hr: Odaberi boju neba

en: Barrel Distortion
hr: Bačvasta Distorzija

en: Density:
hr: Gustoća:

en: Curviness:
hr: Zakrivljenost:

en: Granularity:
hr: Zrnatost:

en: Negate
hr: Negirati

en: Channel
hr: Kanal

en: Text:
hr: Tekst:

en: Font size:
hr: Veličina slova:

en: Gravity:
hr: Gravitacija:
