shutter - en to lt translation catalogue (80 entries)

en: Grayscale
lt: Pilkumo atspalviai

en: Effect
lt: Efektas

en: Turn the image into a grayscale image (256 shades)
lt: Paversti paveikslėlį nespalvotu (256 atspalviai)

en: Offset
lt: Poslinkis

en: Give the picture an offset with itself as background
lt: Suteikti paveikslėliui poslinkį su pačių savim kaip fonu

en: Raise Border
lt: Iškilęs rėmelis

en: Raise a rectangular 3d-border
lt: Iškelia stačiakampį 3d rėmelį

en: Soft Edges
lt: Švelnūs kampai

en: Add soft edges around the image
lt: Aplink paveikslėlį pridėti švelnius kampus

en: Sunk Border
lt: Paskendęs rėmelis

en: Add an inverted 3d border to the image
lt: Pridėti invertuotą 3d rėmelį

en: Torned Paper
lt: Apiplyšęs popierius

en: Add a torn-like border to the image
lt: Paveikslėliui pridėti dantytą, nelygų rėmelį

en: Autocrop
lt: Automatinis apkirpimas

en: Tool
lt: Įrankis

en: Remove empty borders from the image
lt: Iš paveikslėlio pašalinti tuščius rėmelius

en: 3D reflection
lt: 3D atspindys

en: Adds a fading reflection below an image and views it in perspective
    
    Based on a script by Fred Weinhaus
    
    http://www.fmwconcepts.com/imagemagick/3Dreflection/index.php
lt: Po paveikslėliu pridedamas perspektyvinis išblunkantis atspindys
    
    Paremta Fred Weinhaus scenarijumi
    
    http://www.fmwconcepts.com/imagemagick/3Dreflection/index.php

en: Rotation:
lt: Pasukimas:

en: Perseptive rotation around left edge of image
lt: Pasukimas nuo kairiojo paveikslėlio krašto

en: Fade:
lt: Išblukimas:

en: Fade percent for mirror image
lt: Veidrodinio paveikslėlio išblukimas, procentais

en: Opacity:
lt: Permatomumas:

en: Opacity percent applied to whole mirror image
lt: Permatomumas, procentais, pritaikomas visam atspindžio paveikslėliui

en: Perspective exaggeration factor
lt: Perspektyvus išpūtimo daugiklis

en: Gap:
lt: Tarpas:

en: Gap between image and mirror in pixels
lt: Tarpas tarp paveikslėlio ir atspindžio, pikseliais

en: Zoom:
lt: Mastelis:

en: Zoom factor for output image
lt: Išvesties paveikslėlio mastelio daugiklis

en: Background color
lt: Fono spalva

en: Choose background color
lt: Parinkite fono spalvą

en: Error while executing plugin %s.
lt: Klaida vykdant įskiepį %s

en: There was an error executing the plugin.
lt: Klaida vykdant įskiepio programą.

en: 3D rotate
lt: 3D pasukimas

en: Applies a perspective distortion to an image
    
    Based on a script by Fred Weinhaus
    
    http://www.fmwconcepts.com/imagemagick/3Drotate/index.php
lt: Paveikslėliui pritaiko perspektyvų iškreipimą
    
    Paremta Fred Weinhaus scenarijumi
    
    http://www.fmwconcepts.com/imagemagick/3Drotate/index.php

en: Rotation around image vertical centerline
lt: Pasukimas apie paveikslėlio vertikalią centro liniją

en: Rotation around image horizontal centerline
lt: Pasukimas apie paveikslėlio horizontalią centro liniją

en: Rotation around the image center
lt: Pasukimas apie paveikslėlio centrą

en: Output zoom factor; where value > 1 means zoom in and < 1 means zoom out
lt: Išvesties mastelio daugiklis; jei vertė > 1 bus priartinama, jei < 1 tolinama

en: off - No automatic adjustment
    
    c - Center bounding box in output
    
    zc - Zoom to fill and center bounding box in output
    
    out - Creates an output image of size needed to hold the transformed image
lt: off - jokių automatinių pataisymų
    
    c - išvestyje centruoti ribojamą langelį
    
    zc - pakeisti mastelį taip jog išvestyje būtų užpildytas visas plotas
    
    out - sukuria tokio dydžio išvesties paveikslėlį jog tilptų pakeistas paveikslėlis

en: Sky color
lt: Dangaus spalva

en: Choose sky color
lt: Pasirinkti dangaus spalvą

en: Barrel Distortion
lt: Statinės iškraipymas

en: Apply a distortion effect to your screenshot
lt: Ekranvaizdžiui pritaiko iškreipimo efektą

en: The parameter d describes the linear scaling of the image. Using d=1, and a=b=c=0 leaves the image as it is. Choosing other d-values scales the image by that amount. a,b and c distort the image. Using negative values shifts distant points away from the center.
    
    Defined by Barrel Correction Distortion, by Helmut Dersch.
    http://www.all-in-one.ee/~dersch/barrel/barrel.html
lt: Parametras nurodo paveikslėlio mastelio linijinį keitimą. Naudojant d=1 ir a=b c=0 niekas nepakeičiama. Pasirinkus kitas d vertes, pakeičia paveikslėlio mastelį tuo kiekiu. a,b ir c iškreipia paveikslėlį. Naudojant neigiamas reikšmes tolimus taškus nustumia tolyn nuo centro.
    
    Apibrėžta Barrel Correction Distortion, autorius Helmut Dersch.
    http://www.all-in-one.ee/~dersch/barrel/barrel.html

en: Bordereffects
lt: Rėmelio efektai

en: Create various dispersion-like effects in the border of an image
    
    Based on a script by Fred Weinhaus
    
    http://www.fmwconcepts.com/imagemagick/bordereffects/index.php
lt: Sukuria įvairius rėmelio dispersijos efektus
    
    Paremta Fred Weinhaus scenarijum
    
    http://www.fmwconcepts.com/imagemagick/bordereffects/index.php

en: Size:
lt: Dydis:

en: The size or dimension of the border region
lt: Rėmelio srities dydis

en: Density:
lt: Tankis:

en: The frequency of detail in the border
lt: Detalių dažnumas rėmelyje

en: Curviness:
lt: Vingiuotumas:

en: The curviness in the border features
lt: Rėmelio vingiuotumas

en: Granularity:
lt: Grūdėtumas:

en: The base grain size or pixelization size used to create the detail in the border
lt: Bazinio grūdo dydis arba pikseliacijos dydis naudojamas kurti rėmelio detales

en: The pad size of constant color around the perimeter of the border
lt: Pastovios spalvos dydis aplink rėmelio perimetrą

en: Negate
lt: Negatyvas

en: Invert the colors of the image
lt: Invertuoja paveikslėlio spalvas

en: Channel
lt: Kanalas

en: Make your screenshot look like a polaroid photo, add a caption, and even rotate it a little
lt: Padarykite savo ekranvaizdį kaip polaroid nuotrauką, pridėkite pavadinimą ir netgi pasukite jį

en: Text:
lt: Tekstas:

en: There are several wild-cards available, like
    %Y = year
    %m = month
    %d = day
    %T = time
lt: Prieinami keli pakeičiamieji simboliai, tokie kaip
    %Y = metai
    %m = mėnuo
    %d = diena
    %T = laikas

en: Font size:
lt: Šrifto dydis:

en: Gravity:
lt: Gravitacija:

en: Stroke color
lt: Brūkšnio spalva

en: Choose stroke color
lt: Pasirinkite brūkšnio spalvą

en: Resize
lt: Keisti dydį

en: Resize your screenshot
lt: Keisti ekranvaizdžio dydį

en: Sepia
lt: Sepija

en: Add sepia color toning to the image
lt: Pridėti sepia tonavimą

en: Sepia tone
lt: Sepia tonavimas

en: Hard Shadow
lt: Kietas šešėlis

en: Add a shadow to the image on a transparent background
lt: Pridėti šešėlį į paveikslėlį su permatomu fonu

en: Direction
lt: Kryptis

en: The direction of the shadow
lt: Šešėlio kryptis

en: Color
lt: Spalva

en: Choose color
lt: Parinkite spalvą

en: The color of the shadow
lt: Šešėlio spalva

en: Watermark
lt: Vandenženklis

en: Add a custom text watermark to your screenshot
lt: Pridėkite pasirinktinį vandens ženklą
