shutter - en to lv translation catalogue (83 entries)

en: Grayscale
lv: Pelēktoņu

en: Effect
lv: Efekts

en: Turn the image into a grayscale image (256 shades)
lv: Pārvērst attēlu par pelēktoņu (256 ēnas)

en: Offset
lv: Nobīde

en: Give the picture an offset with itself as background
lv: Piešķirt attēlam nobīdi ar pašu kā fonu

en: Raise Border
lv: Pacelta apmale

en: Raise a rectangular 3d-border
lv: Pacelt taisnstūrveida 3D apmali

en: Soft Edges
lv: Mīksta apmale

en: Add soft edges around the image
lv: Pievienot attēlam mīkstu apmali

en: Sunk Border
lv: Iegrimusi apmale

en: Add an inverted 3d border to the image
lv: Pievienot attēlam 3D apmali

en: Torned Paper
lv: Ieplīsis papīrs

en: Add a torn-like border to the image
lv: Pievienot ieplīsuša papīra apmali

en: Autocrop
lv: Automātiski apcirst

en: Tool
lv: Rīks

en: Remove empty borders from the image
lv: Noņemt attēlam tukšās apmales

en: 3D reflection
lv: 3D atspulgs

en: Adds a fading reflection below an image and views it in perspective
    
    Based on a script by Fred Weinhaus
    
    http://www.fmwconcepts.com/imagemagick/3Dreflection/index.php
lv: Pievienot izgaistošu atspulgu zem attēla un attēlot to perspektīvā
    
    Balstīts uz Freda Weinhausa skripta
    
    http://www.fmwconcepts.com/imagemagick/3Dreflection/index.php

en: Rotation:
lv: Rotācija:

en: Perseptive rotation around left edge of image
lv: Perseptīva rotācija ap attēla kreiso malu

en: Fade:
lv: Izgaisināt:

en: Fade percent for mirror image
lv: Attēla atspulga izgaisināšanas procents

en: Opacity:
lv: Necaurspīdība:

en: Opacity percent applied to whole mirror image
lv: Attēla atspulga necaurspīdība procentos

en: Pef:
lv: Ppf:

en: Perspective exaggeration factor
lv: Perspektīvas pārspīlējuma faktors

en: Gap:
lv: Atstarpe:

en: Gap between image and mirror in pixels
lv: Atstarpe starp attēlu un spoguļattēlu pikseļos

en: Zoom:
lv: Tālummaiņa:

en: Zoom factor for output image
lv: Tālummaiņas līmenis

en: Background color
lv: Fona krāsa

en: Choose background color
lv: Izvēlieties fona krāsu

en: Error while executing plugin %s.
lv: Kļūda, izpildot spraudni %s.

en: There was an error executing the plugin.
lv: Gadījās kļūda, izpildot spraudni.

en: 3D rotate
lv: 3D rotēšana

en: Applies a perspective distortion to an image
    
    Based on a script by Fred Weinhaus
    
    http://www.fmwconcepts.com/imagemagick/3Drotate/index.php
lv: Pievienot attēlam perspektīvas traucējumus
    
    Balstīts uz Freda Weinhausa skripta
    
    http://www.fmwconcepts.com/imagemagick/3Drotate/index.php

en: Rotation around image vertical centerline
lv: Rotācija ap attēla vertikālo centra līniju

en: Rotation around image horizontal centerline
lv: Rotācija ap attēla horizontālo centra līniju

en: Rotation around the image center
lv: Rotācija ap attēla centru

en: Output zoom factor; where value > 1 means zoom in and < 1 means zoom out
lv: Tālummaiņas līmenis; kur vērtība > 1 nozīmē pietuvināt un < 1 nozīmē attālināt

en: off - No automatic adjustment
    
    c - Center bounding box in output
    
    zc - Zoom to fill and center bounding box in output
    
    out - Creates an output image of size needed to hold the transformed image
lv: off - Bez automātiskas pielāgošanas
    
    c - Centrēt attēlu un apgriezt pēc rāmja robežas
    
    zc - Mērogot attēlu, lai varētu ievietot to rāmja robežās
    
    out - Palielināt rāmi, lai ietilpinātu pārveidoto attēlu

en: Sky color
lv: Debesu krāsa

en: Choose sky color
lv: Izvēlieties debesu krāsu

en: Barrel Distortion
lv: Mucas efekts

en: Apply a distortion effect to your screenshot
lv: Pievienot traucējumu efektu ekrānuzņēmumam

en: The parameter d describes the linear scaling of the image. Using d=1, and a=b=c=0 leaves the image as it is. Choosing other d-values scales the image by that amount. a,b and c distort the image. Using negative values shifts distant points away from the center.
    
    Defined by Barrel Correction Distortion, by Helmut Dersch.
    http://www.all-in-one.ee/~dersch/barrel/barrel.html
lv: Parametrs d apraksta lineāro attēla mērogošanu. Izmantojot d=1, un a=b=c=0 atstā attēlu tādu, kāds tas ir. Izvēloties citu d-vērtību mērogo attēlu, par šo vērtību. a,b un c kropļo attēlu. Negatīvu vērtību izmantošana pārbīda attālos punktus prom no centra.
    
    Definēts pēc Mucas kropļojumu korekcijas, Helmuts Derschs.
    http://www.all-in-one.ee/~dersch/barrel/barrel.html

en: Bordereffects
lv: Apmales efekti

en: Create various dispersion-like effects in the border of an image
    
    Based on a script by Fred Weinhaus
    
    http://www.fmwconcepts.com/imagemagick/bordereffects/index.php
lv: Izveidot attēlam dažādus dispersijas tipa apmales efektus
    
    Balstīts uz Freda Weinhausa skripta
    
    http://www.fmwconcepts.com/imagemagick/bordereffects/index.php

en: Size:
lv: Lielums:

en: The size or dimension of the border region
lv: Apmales reģiona izmērs vai dimensija

en: Density:
lv: Blīvums:

en: The frequency of detail in the border
lv: Apmales detalizācijas biežums

en: Curviness:
lv: Līkumainība:

en: The curviness in the border features
lv: Apmales līkumainība

en: Granularity:
lv: Graudainība:

en: The base grain size or pixelization size used to create the detail in the border
lv: Apmales detaļu graudainība

en: Pad:
lv: Iekšmala:

en: The pad size of constant color around the perimeter of the border
lv: Vienkrāsainas apmales iekšmala pa attēla perimetru

en: Negate
lv: Negatīvs

en: Invert the colors of the image
lv: Apgriezt attēla krāsas

en: Channel
lv: Kanāls

en: Polaroid
lv: Polaroīds

en: Make your screenshot look like a polaroid photo, add a caption, and even rotate it a little
lv: Padarīt attēlu līdzīgu polaroīdam, pievienot apakšvirsrakstu, un pat nedaudz to rotēt

en: Text:
lv: Teksts:

en: There are several wild-cards available, like
    %Y = year
    %m = month
    %d = day
    %T = time
lv: Šeit ir pieejamas vairākas aizstājējzīmes
    %Y = gads
    %m = mēnesis
    %d = diena
    %T = laiks

en: Font size:
lv: Fonta lielums:

en: Gravity:
lv: Gravitāte:

en: Stroke color
lv: Svītras krāsa

en: Choose stroke color
lv: Izvēlieties svītras krāsu

en: Resize
lv: Mainīt izmēru

en: Resize your screenshot
lv: Izmainīt ekrānuzņēmuma lielumu

en: Sepia
lv: Sēpija

en: Add sepia color toning to the image
lv: Pievienot attēlam sēpijas tonējumu

en: Sepia tone
lv: Sēpijas tonis

en: Hard Shadow
lv: Ēna

en: Add a shadow to the image on a transparent background
lv: Pievienot attēlam ēnu uz caurspīdīga fona

en: Direction
lv: Virziens

en: The direction of the shadow
lv: Ēnas virziens

en: Color
lv: Krāsa

en: Choose color
lv: Izvēlieties krāsu

en: The color of the shadow
lv: Ēnas krāsa

en: Watermark
lv: Ūdenszīme

en: Add a custom text watermark to your screenshot
lv: Pievienot attēlam teksta ūdenszīmi
