shutter - en to nl translation catalogue (80 entries)

en: Grayscale
nl: Grijstinten

en: Turn the image into a grayscale image (256 shades)
nl: Verander de afbeelding in een afbeelding met grijstinten (256 tinten)

en: Offset
nl: Compensatie

en: Give the picture an offset with itself as background
nl: Geef de afbeelding een compensatie met zichzelf als achtergrond

en: Raise Border
nl: Rand ophogen

en: Raise a rectangular 3d-border
nl: Rechthoekige 3D-rand ophogen

en: Soft Edges
nl: Zachte randen

en: Add soft edges around the image
nl: Voeg zachte randen rondom de afbeelding toe

en: Sunk Border
nl: Verzonken rand

en: Add an inverted 3d border to the image
nl: Voeg een omgekeerde 3D-rand toe aan de afbeelding

en: Torned Paper
nl: Gescheurd papier

en: Add a torn-like border to the image
nl: Voeg een gescheurde rand toe aan de afbeelding

en: Autocrop
nl: Automatisch bijsnijden

en: Tool
nl: Gereedschap

en: Remove empty borders from the image
nl: Lege randen van de afbeelding verwijderen

en: 3D reflection
nl: 3D-reflectie

en: Adds a fading reflection below an image and views it in perspective
    
    Based on a script by Fred Weinhaus
    
    http://www.fmwconcepts.com/imagemagick/3Dreflection/index.php
nl: Voegt een vervagende reflectie onderaan de afbeelding toe en plaatst deze in perspectief
    
    Gebaseerd op een script van Fred Weinhaus
    
    http://www.fmwconcepts.com/imagemagick/3Dreflection/index.php

en: Rotation:
nl: Draaien:

en: Perseptive rotation around left edge of image
nl: Perspectiefdraaiing om linkerkant van het beeld

en: Fade:
nl: Vervagen:

en: Fade percent for mirror image
nl: Vervagingspercentage voor gespiegelde afbeelding

en: Opacity:
nl: Ondoorzichtigheid:

en: Opacity percent applied to whole mirror image
nl: Percentage ondoorzichtigheid toegepast op gehele gespiegelde afbeelding

en: Perspective exaggeration factor
nl: Perspectief-overdrijvingsfactor

en: Gap:
nl: Ruimte:

en: Gap between image and mirror in pixels
nl: Ruimte tussen de afbeelding en gespiegelde afbeelding (in pixels)

en: Zoom:
nl: Zoomniveau:

en: Zoom factor for output image
nl: Zoomniveau van resulterende afbeelding

en: Background color
nl: Achtergrondkleur

en: Choose background color
nl: Kies een achtergrondkleur

en: Error while executing plugin %s.
nl: De plug-in, %s, kan niet worden uitgevoerd.

en: There was an error executing the plugin.
nl: Er is een fout opgetreden bij het uitvoeren van de plug-in.

en: 3D rotate
nl: 3D-draaien

en: Applies a perspective distortion to an image
    
    Based on a script by Fred Weinhaus
    
    http://www.fmwconcepts.com/imagemagick/3Drotate/index.php
nl: Past een perspectiefafwijking toe op de afbeelding
    
    Gebaseerd op een script van Fred Weinhaus
    
    http://www.fmwconcepts.com/imagemagick/3Drotate/index.php

en: Rotation around image vertical centerline
nl: Draaiing rond de verticale centrale as van de afbeelding

en: Rotation around image horizontal centerline
nl: Draaiing rond de horizontale centrale as van de afbeelding

en: Rotation around the image center
nl: Draaiing rond de centrale as van de afbeelding

en: Output zoom factor; where value > 1 means zoom in and < 1 means zoom out
nl: Resulterend zoomniveau (waarde > 1 = inzoomen; waarde < 1 = uitzoomen)

en: Auto:
nl: Automatisch:

en: off - No automatic adjustment
    
    c - Center bounding box in output
    
    zc - Zoom to fill and center bounding box in output
    
    out - Creates an output image of size needed to hold the transformed image
nl: uit - Geen automatische aanpassing
    
    c - Centreer omvattend kader in uitvoer
    
    zc - Zoom om omvattend kader te vullen en te centreren in uitvoer
    
    out - Stelt een uitvoerafbeelding met een omvang benodigd om de afbeelding te bevatten samen

en: Sky color
nl: Luchtkleur

en: Choose sky color
nl: Kies een luchtkleur

en: Barrel Distortion
nl: Tunnelvervorming

en: Apply a distortion effect to your screenshot
nl: Pas een vervormingseffect toe op uw schermfoto

en: The parameter d describes the linear scaling of the image. Using d=1, and a=b=c=0 leaves the image as it is. Choosing other d-values scales the image by that amount. a,b and c distort the image. Using negative values shifts distant points away from the center.
    
    Defined by Barrel Correction Distortion, by Helmut Dersch.
    http://www.all-in-one.ee/~dersch/barrel/barrel.html
nl: De aanvullende optie 'd' beschrijft een lineaire schaling van de afbeelding. Bij d=1 en a=b=c=0 blijft de afbeelding zoals deze is. Een andere d-waarde schaalt de afbeelding met die hoeveelheid. a,b en c vervormen de afbeelding. Gebruik van negatieve waarden verplaatst het afstandspunt weg van het midden.
    
    Gedefinieerd door Barrel Correction Distortion, door Helmut Dersch.
    http://www.all-in-one.ee/~dersch/barrel/barrel.html

en: Bordereffects
nl: Randeffecten

en: Create various dispersion-like effects in the border of an image
    
    Based on a script by Fred Weinhaus
    
    http://www.fmwconcepts.com/imagemagick/bordereffects/index.php
nl: Maak verschillende dispersie-achtige effecten in de rand van een afbeelding
    
    Gebaseerd op een script van Fred Weinhaus
    
    http://www.fmwconcepts.com/imagemagick/bordereffects/index.php

en: Size:
nl: Grootte:

en: The size or dimension of the border region
nl: De grootte of dimensie van het randgebied

en: Density:
nl: Dichtheid:

en: The frequency of detail in the border
nl: De detailfrequentie in de rand

en: Curviness:
nl: Kromming:

en: The curviness in the border features
nl: De hoeveelheid kromming in de randeigenschappen

en: Granularity:
nl: Korrelgrootte:

en: The base grain size or pixelization size used to create the detail in the border
nl: De basiskorrelgrootte of afmeting van grove pixels, gebruikt om de detaillering in de rand te maken

en: Pad:
nl: Opvullen:

en: The pad size of constant color around the perimeter of the border
nl: De opvullingsafmeting, bestaande uit constante kleur, rondom de buitenrand

en: Negate
nl: Negatief

en: Invert the colors of the image
nl: Draai de kleuren van de afbeelding om

en: Channel
nl: Kanaal

en: Make your screenshot look like a polaroid photo, add a caption, and even rotate it a little
nl: Laat uw schermfoto eruitzien als een polaroidfoto, voeg een onderschrift toe en draai het zelfs een beetje

en: Text:
nl: Tekst:

en: There are several wild-cards available, like
    %Y = year
    %m = month
    %d = day
    %T = time
nl: Er zijn verschillende jokertekens beschikbaar, zoals:
    %Y = jaar
    %m = maand
    %d = dag
    %T = tijd

en: Font size:
nl: Lettergrootte:

en: Gravity:
nl: Zwaarte:

en: Stroke color
nl: Lijnkleur

en: Choose stroke color
nl: Kies een lijnkleur

en: Resize
nl: Formaat aanpassen

en: Resize your screenshot
nl: Verander het formaat van uw schermfoto

en: Add sepia color toning to the image
nl: Voeg sepia-kleurtonen toe aan de afbeelding

en: Sepia tone
nl: Sepia-kleurtoon

en: Hard Shadow
nl: Harde schaduw

en: Add a shadow to the image on a transparent background
nl: Voeg een schaduw toe aan de afbeelding op een doorzichtige achtergrond

en: Direction
nl: Richting

en: The direction of the shadow
nl: De richting van de schaduw

en: Color
nl: Kleur

en: Choose color
nl: Kies een kleur

en: The color of the shadow
nl: De schaduwkleur

en: Watermark
nl: Watermerk

en: Add a custom text watermark to your screenshot
nl: Voeg een aangepast watermerk toe aan uw schermfoto
