shutter - en to da translation catalogue (5 entries)

en: Upload screenshots into your Dropbox
da: Upload screenshots til din Dropbox

en: There was an error receiving the authentication URL.
da: Der var en fejl med at modtage autentificering URL

en: Please click on the button below to authorize with Dropbox. Press 'Apply' when you are done.
da: Venligst klik på knappen nede under, til at autentificere med Dropbox. Klik 'Apply' når du er færdig.

en: Authorize with Dropbox
da: Godkend med Dropbox

en: Authorize
da: Autorisér
