shutter - en to fa translation catalogue (14 entries)

en: Upload screenshots into your Dropbox
fa: آپلود تصویر به  Dropbox

en: There was an error receiving the authentication URL.
fa: وجود خطا در دریافت تصدیق URL

en: Please click on the button below to authorize with Dropbox. Press 'Apply' when you are done.
fa: لطفا بر روی دکمه‌ی زیر برای دادن اجازه با Dropbox کلیک نمایید و پس از اتمام بر روی "اعمال" کلیک کنید

en: Authorize with Dropbox
fa: دادن اجازه به Dropbox

en: Authorize
fa: اعطای اجازه

en: There was an error authenticating with Dropbox.
fa: خطا در تصدیق با Dropbox

en: Upload screenshots to imagebanana.com
fa: آپلود تصویر به imagebanana.com

en: ImageShack is providing free image hosting
fa: ImageShack میزبان تصاویر بصورت رایگان

en: Upload screenshots to itmages.com
fa: آپلود تصویر به itmages.com

en: Minus is the simplest free file sharing platform online
fa: Minus ساده‌ترین بستر اشتراک گذاری فایل است

en: Upload screenshots to ompldr.org
fa: آپلود تصاویر به ompldr.org

en: Upload screenshots to pix.toile-libre.org
fa: آپلود تصاویر به  pix.toile-libre.org

en: TwitPic lets you share media on Twitter in real-time
fa: TwitPic امکان اشتراک گذاری بر روی توئیتر را بصورت بلادرنگ فراهم می‌نماید

en: Upload screenshots to ubuntu-pics.de
fa: آپلود تصاویر به  ubuntu-pics.de
