shutter - en to my translation catalogue (11 entries)

en: Upload screenshots into your Dropbox
my: တၢင်ႇၶိုၼ်ႈScreenshots ထိုင်တီႈ Dropbox

en: There was an error receiving the authentication URL.
my: တီႈၼၼ်မီးပၼ်ႁႃၽွင်းတိုၵ်ႉႁပ်ႉဢဝ်  authentication URL

en: Please click on the button below to authorize with Dropbox. Press 'Apply' when you are done.
my: ၶႅၼ်းတေႃႈတဵၵ်းတုမ်ႇတႂ်ႈၼႆႉတႃႇပၼ်ၶႂၢင်ႉၸႂ်ႉၸွမ်းDropbox။ ၶႅၼ်းတေႃႈတဵၵ်း"Apply" ပေႃးၸဝ်ႈၵဝ်ႇယဝ်ႉတူဝ်ႈ။

en: Authorize with Dropbox
my: ပၼ်ၶႂၢင်ႉၸွမ်း Dropbox ။

en: Authorize
my: ပၼ်ၶႂၢင်ႉ

en: There was an error authenticating with Dropbox.
my: တီႈၼၼ်မီးပၼ်ႁႃၽွင်းတိုၵ်ႉပၼ်ၶႂၢင်ႉၸွမ်း Dropbox

en: Upload screenshots to imagebanana.com
my: တၢင်ႇၶိုၼ်ႈScreenshots ထိုင်တီႈ imagbanana.com

en: Upload screenshots to itmages.com
my: တၢင်ႇၶိုၼ်ႈscreenshots ထိုင်တီႈ itmages.com

en: Upload screenshots to ompldr.org
my: တၢင်ႇၶိုၼ်ႈscreenshots ထိုင်တီႈ  ompldr.org

en: Upload screenshots to pix.toile-libre.org
my: တၢင်ႇၶိုၼ်ႈscreenshots ထိုင်တီႈ pix.toile-libre.org

en: Upload screenshots to ubuntu-pics.de
my: တၢင်ႇၶိုၼ်ႈscreenshots ထိုင်တီႈ ubuntu-pics.de
