shutter - en to ug translation catalogue (13 entries)

en: Upload screenshots into your Dropbox
ug: ئېكران كەسمىسىنى Dropbox قا يوللايدۇ

en: There was an error receiving the authentication URL.
ug: دەلىللەش ئۇلانمىسى(URL)نى قوبۇللىغاندا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: Authorize with Dropbox
ug: Dropbox دا دەلىللەش

en: Authorize
ug: دەلىللە

en: There was an error authenticating with Dropbox.
ug: Dropbox دا دەلىللەۋاتقاندا خاتالىق كۆرۈلدى.

en: Upload screenshots to imagebanana.com
ug: ئېكران كەسمىسىنى imagebanana.com غا يوللايدۇ

en: ImageShack is providing free image hosting
ug: ImageShack ھەقسىز سۈرەت ساقلاش بىلەن تەمىنلەيدۇ

en: Upload screenshots to itmages.com
ug: ئېكران كەسمىسىنى itmages.com غا يوللايدۇ

en: Minus is the simplest free file sharing platform online
ug: Minus ئەڭ ئاددىي بولغان توردىكى ھەقسىز ھۆججەت ھەمبەھىرلەش سۇپىسى

en: Upload screenshots to ompldr.org
ug: ئېكران كەسمىسىنى ompldr.org غا يوللايدۇ

en: Upload screenshots to pix.toile-libre.org
ug: ئېكران كەسمىسىنى pix.toile-libre.org غا يوللايدۇ

en: TwitPic lets you share media on Twitter in real-time
ug: سىز TwitPic ئارقىلىق Twitter دا ۋاستە ھۆججەتلەرنى شۇئان ھەمبەھىرلىيەلەيسىز

en: Upload screenshots to ubuntu-pics.de
ug: ئېكران كەسمىسىنى ubuntu-pics.de غا يوللايدۇ
