shutter - en to az translation catalogue (13 entries)

en: Profile
az: Profil

en: Preferences
az: Xüsusiyyətlər

en: Choose a profile
az: Profil seç

en: Save configuration as profile
az: Konfiqurasiyayı profil olaraq saxla

en: Delete profile
az: Profili sil

en: Load the selected profile's configuration
az: Seçilmiş profilin konfiqurasiyasını yüklə

en: Image format
az: Şəkil formatı

en: Save
az: Saxla

en: Window Preferences
az: Pəncərə Xüsusiyyətləri

en: Notifications
az: Bildirişlər

en: Trash
az: Zibil

en: Actions
az: Əməliyyatlar

en: Capture
az: Yaxala
