shutter - en to et translation catalogue (291 entries)

en: Profile
et: Profiil

en: Preferences
et: Eelistused

en: gnome-web-photo needs to be installed for this feature
et: Selleks funktsioooniks on vajalik gnome-web-photo paigaldamine

en: Goo::Canvas/libgoo-canvas-perl needs to be installed for this feature
et: Selleks funktsiooniks on vajalik Goo::Canvas/libgoo-canvas-perl paigaldamine

en: Choose a profile
et: Vali profiil

en: Save configuration as profile
et: Salvesta konfiguratsioon profiilina

en: Delete profile
et: Kustuta profiil

en: Load the selected profile's configuration
et: Lae valitud profiili konfiguratsioon

en: Image format
et: Pildi vorming

en: Save
et: Salvesta

en: First-launch Behavior
et: Esmakäivitaja käitumine

en: Window Preferences
et: Aknaeelistused

en: Notifications
et: Märguanded

en: Trash
et: Prügikasti

en: Actions
et: Tegevused

en: Capture
et: Hõive

en: Selection Capture
et: Valiku hõivamine

en: Window Capture
et: Akna hõivamine

en: Menu/Tooltip Capture
et: Menüü/Teate hõivamine

en: Website Capture
et: Veebilehe hõivamine

en: Accounts
et: Kontod

en: File Transfer Protocol (FTP)
et: Faili ülekande protiokoll (FTP)

en: Transparent Parts
et: Läbipaistvad osad

en: Session View
et: Sessiooni vaade

en: Filename
et: Failinimi

en: Reserved character %s is not allowed to be in a filename.
et: Reserveeeritud sümbol %s ei ole failinimes lubatud.

en: There are several wildcards available, like
et: Kasutatavad on mitmed metamärgid, nagu

en: %Y = year
et: %Y = aasta

en: %m = month
et: %m = kuu

en: %d = day
et: %d = päev

en: %T = time
et: %T = aeg

en: $w = width
et: $w = laius

en: $h = height
et: $h = kõrgus

en: $name = multi-purpose (e.g. window title)
et: $name = mitmeotstarbeline (näiteks akna pealkiri)

en: $nb_name = like $name but without blanks in resulting strings
et: $nb_name = nagu $name aga ilma tühikuteta resultaatsõnes

en: $profile = name of current profile
et: $profile = käesoleva profiili nimi

en: $R = random char (e.g. $RRRR = ag4r)
et: $R = Juhuslik sümbol (näiteks $RRRR = ag4r)

en: %NN = counter
et: %NN = loendi

en: Compression
et: Tihendamine

en: Adjust quality/compression value
et: Kohanda kvaliteedi/pakkimise väärtusi

en: Select a file format
et: Vali faili vorming

en: Directory
et: Kataloog

en: Choose folder
et: Vali kaust

en: Your screenshots will be saved to this directory
et: Sinu ekraanitõmmis salvestatakse sellesse kausta

en: Browse for save folder every time
et: Sirvi iga kord eraldi salvestuskaust

en: Do not save file automatically
et: Ära salvesta faili automaatselt

en: Automatically save file
et: Automaatselt salvesta fail

en: Automatically copy screenshot to clipboard
et: Kopeeri ekraanitõmmis automaatselt lõikepuhvrisse

en: Automatically copy filename to clipboard
et: Kopeeri failinimi automaatselt lõikepuhvrisse

en: Do not copy anything to clipboard
et: Ära kopeeri midagi lõikepuhvrisse

en: Delay
et: Viivitus

en: second | seconds
et[0]: sekund
et[1]: sekundid

en: Capture after a delay of
et: Hõiva ekraanitõmmis peale viivitust

en: Wait n seconds before taking a screenshot
et: Oota n sekundit enne ekraanitõmmise võtmist

en: Include Cursor
et: Kursor kaasaarvatud

en: Include cursor when taking a screenshot
et: Jäta kursor kuvatõmmisele

en: Open with
et: Ava koos

en: Open your screenshot with this program after capturing
et: Ava pilt selle programmiga pärast kuvatõmmise tegemist

en: 16 colors   - (4bit)
et: 16 värvi   - (4bit)

en: 64 colors   - (6bit)
et: 64 värvi   - (6bit)

en: 256 colors  - (8bit)
et: 256 värvi  - (8bit)

en: Reduce colors
et: Vähenda värve

en: Automatically reduce colors after taking a screenshot
et: Vähenda  värve automaatselt pärast pildi tegemist

en: Thumbnail
et: Pisipilt

en: Border
et: Raam

en: pixels
et: pikslit

en: Color
et: Värv

en: Choose border color
et: Vali raami värv

en: Adds a border effect to the screenshot
et: Lisab ekraanipildile äärise efekti

en: Show help text
et: Näita abi teksti

en: Enables the help text
et: Luba abitekst

en: Select only visible windows
et: Vali ainult nähtavad aknad

en: Choose fill color
et: Vali täitevärv

en: Show as background
et: Näita taustana

en: Displays any transparent parts of the image in a solid color that you specify
et: Täidab pildi läbipaistvad osad valitud värviga

en: Sort ascending by
et: Sorteeri kasvavalt

en: Sort descending by
et: Sorteeri kahanevalt

en: Start Shutter at login
et: Käivita Shutter sisselogimisel

en: Hide notification icon
et: Peida teavituste ikoon

en: Autohide main window when taking a screenshot
et: Peida programmi aken automaatselt ekraanipildi tegemise hetkel

en: millisecond | milliseconds
et[0]: millisekud
et[1]: millisekudit

en: Present main window after taking a screenshot
et: Kuva programmi aken pärast ekraanipildi tegemist

en: Minimize to tray when closing main window
et: Minimeeri programm peaakna sulgemisel tegumireale

en: Display pop-up notification after taking a screenshot
et: Kuva pärast ekraanipildi tegemist hüpikteavitus

en: Desktop Notifications
et: Töölaua märguanded

en: Built-In Notifications
et: Sisseehitatud märguanded

en: Ask before moving files to trash
et: Küsi enne kui lükkad failid prügikasti

en: Move file to trash when closing tab
et: Liiguta fail sulgemisel prügikasti

en: Notify when file was deleted from filesystem
et: Teavita, kui fail kustutati failisüsteemist

en: <b>Please note:</b> If a plugin allows authorized uploading you can enter your credentials above. Plugins with OAuth support are configured automatically the first time you use them.
et: <b>Palun jälgi:</b> Kui pistikprogramm lubab autoriseeritud üleslaadimisi, saad andmed sisestada üleval. OAuth toega pistikprogrammid konfigureeritakse automaatselt esimesel kasutuskorral.

en: URI
    Example: ftp://host:port/path
et: URI
    Näide: ftp://host:port/path

en: Connection mode
et: Ühenduse režiim

en: Active mode
et: Aktiivne režiim

en: Passive mode
et: Passiivne režiim

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Password
et: Salasõna

en: Website URL
et: Veebisaidi URL

en: Main
et: Peamine

en: Advanced
et: Täpsemalt

en: Image View
et: Pildivaade

en: Behavior
et: Käitumine

en: Upload
et: Lae üles

en: Plugins
et: Lisandprogrammid

en: The following plugins are installed
et: Järgnevad lisandprogrammid on paigaldatud

en: pixel | pixels
et[0]: piksel
et[1]: pikslit

en: Quality
et: Kvaliteet

en: Please activate the menu you want to capture
et: Palun aktiveerige menüü, mida tahate jäädvustada

en: Screenshot will be taken in %s second | Screenshot will be taken in %s seconds
et[0]: Ekraanipilt tehakse %s sekundi pärast
et[1]: Ekraanipilt tehakse %s sekundi pärast

en: Register
et: Registreeri

en: Profile deleted
et: Profiil kustutatud

en: Profile could not be deleted
et: Profiili ei saa kustutada

en: Failed
et: Nurjus

en: Profile %s loaded successfully
et: Profiil %s edukalt laetud

en: Session
et: Seansid

en: not found
et: ei leitud

en: Settings could not be saved!
et: Seadeid ei saa salvestada!

en: Settings saved successfully!
et: Seaded edukalt salvestatud!

en: Session could not be saved!
et: Seansi salvestamine ebaõnnestus!

en: Account-settings could not be saved!
et: Kasutaja seadistuste salvestamine ebaõnnestus!

en: Settings could not be restored!
et: Seadistuste taastamine ebaõnnestus!

en: Settings loaded successfully
et: Seaded edukalt laetud

en: Built-in Editor
et: Sisseehitatud redaktor

en: Account-settings could not be restored!
et: Kasutaja seadistuste taastamine ebaõnnestus!

en: opened
et: avatud

en: Error while opening image %s.
et: Pildi %s avamisel tekkis viga.

en: Session could not be restored!
et: Seansi taastamine ebaõnnestus!

en: Error while creating the trashinfo file %s.
et: Rämpsu info faili %s loomisel tekkis viga.

en: Error while moving the file %s to trash.
et: Faili %s liigutamisel prügikasti tekkis viga.

en: Error while removing the file %s from disk.
et: Faili %s kustutamisel tekkis viga.

en: Are you sure you want to move %s to the trash?
et: Kas oled kindel, et tahad faili %s prügikasti visata?

en: Move to _Trash
et: Viska _prügikasti

en: deleted
et: Kustutatud

en: Are you sure you want to move the selected files to the trash?
et: Kas oled kindel, et tahad valitud faile prügikasti visata?

en: No screenshots selected
et: Ei ole valitud ühtegi kuvatõmmist

en: Selected screenshots deleted
et: Valitud kuvatõmmis kustutatud

en: removed from session
et: seansist eemaldatud

en: Selected screenshots removed
et: Valitud ekraanipildid eemaldatud

en: There is no image data in the clipboard to paste
et: Lõikelaual pole pildi andmeid. Kleepimine ebaõnnestus.

en: Selected filenames copied to clipboard
et: Valitud failinimed kopeeriti lõikelauale

en: Selected images copied to clipboard
et: Valitud pildid kopeeriti lõikelauale

en: Error while copying last version (%s).
et: Viimase versiooni (%s) kopeerimisel tekkis viga.

en: There was an error performing undo on %s.
et: %s tagasi võtmisel tekkis viga.

en: Last action redone
et: Viimast tegevust korrati

en: No plugin installed
et: Pistikprogrammi pole installitud

en: There was an error determining the filename.
et: Failile nime määramisel tekkis viga.

en: Error while taking the screenshot.
et: Ekraanipildi tegemisel tekkis viga.

en: Capture aborted by user
et: Kasutaja katkestas pildi jäädvustamise.

en: %s saved
et: %s salvestatud

en: Screenshot saved
et: Ekraanipilt salvestatud

en: Could not apply plugin %s
et: Pistikprogrammi %s ei saa rakendada

en: Successfully applied plugin %s
et: Pistikprogramm %s edukalt rakendatud

en: Error while executing plugin %s.
et: Viga pistikprogrammi %s jooksutamisel.

en: There was an error executing the plugin.
et: Pistikprogrammi jooksutamisel tekkis viga.

en: Current profile
et: Praegune profiil

en: Try to resave the file?
et: Proovi faili uuesti salvestada?

en: Image %s was not found on disk
et: Pilti %s ei leitud

en: Error while saving the image %s.
et: Pildi %s salvestamisel tekkis viga.

en: There was an error saving the image to %s.
et: Pildi salvestamisel asukohta %s tekkis viga.

en: saved
et: salvestatud

en: Image %s was deleted from filesystem
et: Pilt %s kustutati failisüsteemist

en: There was an error opening the image.
et: Pildi avamisel tekkis viga.

en: Error while opening directory %s.
et: Kausta %s avamisel tekkis viga.

en: Updating plugin information
et: Pistikprogrammi info uuendamine

en: Please wait while Shutter updates the plugin information
et: Palun oota... Shutter uuendab pistikprogrammi infot

en: Updating upload plugin information
et: Üleslaadimise pistikprogrammi info uuendamine

en: Please wait while Shutter updates the upload plugin information
et: Palun oota... Shutter uuendab üleslaadimise pistikprogrammi infot

en: Capture All Workspaces
et: Jäädvusta kõik töölauad

en: This option is only useful when you are running a multi-monitor system (%d monitor detected).
    Enable it to capture only the current monitor. | This option is only useful when you are running a multi-monitor system (%d monitors detected).
    Enable it to capture only the current monitor.
et[0]: See valik on kasulik ainult siis, kui kasutate mitut kuvarit (tuvastati %d kuvar).
et[1]: See valik on kasulik ainult siis, kui kasutate mitut kuvarit (tuvastati %d kuvarit).

en: Active Window
et: Aktiivne aken

en: Capture the last active window
et: Jäädvusta viimane aktiivne aken

en: _Selection
et: _Valik

en: _Desktop
et: _Töölaud

en: _Menu
et: _Menüü

en: _Web
et: _Veeb

en: Wait indefinitely
et: Oota lõpmatuseni

en: Wait max %d second | Wait max %d seconds
et[0]: Oota maksimaalselt %d sekund
et[1]: Oota maksimaalselt %d sekundit

en: Wait max %d minute | Wait max %d minutes
et[0]: Oota maksimaalselt %d minut
et[1]: Oota maksimaalselt %d minutit

en: Shutter will wait indefinitely for the screenshot to capture
et: Shutter ootab kuni ekraanipilt jäädvustatakse

en: Shutter will wait up to %d second for the screenshot to capture before aborting the process if it's taking too long | Shutter will wait up to %d seconds for the screenshot to capture before aborting the process if it's taking too long
et[0]: Shutter ootab ekraanipildi jäädvustamiseks %d sekundi, enne kui protsess katkestatakse
et[1]: Shutter ootab ekraanipildi jäädvustamiseks %d sekundit, enne kui protsess katkestatakse

en: Shutter will wait up to %d minute for the screenshot to capture before aborting the process if it's taking too long | Shutter will wait up to %d minutes for the screenshot to capture before aborting the process if it's taking too long
et[0]: Shutter ootab ekraanipildi jäädvustamiseks %d minuti, enne kui protsess katkestatakse
et[1]: Shutter ootab ekraanipildi jäädvustamiseks %d minutit, enne kui protsess katkestatakse

en: Anonymous Upload
et: Anonüümne üleslaadimine

en: Authorized Upload
et: Autoriseeritud üleslaadimine

en: OAuth Upload
et: OAuth üleslaadimine

en: Description
et: Kirjeldus

en: Icon
et: Ikoon

en: Name
et: Nimi

en: Category
et: Kategooria

en: Language
et: Keel

en: Path
et: Tee

en: Successfully published
et: Edukalt avalikustatud

en: Unpublished
et: Avaldamata

en: Rename
et: Nimeta ümber

en: Rename image %s
et: Nimeta ümber pilt %s

en: New filename
et: Uus failinimi

en: _Rename
et: _Nimeta ümber

en: renamed
et: ümbernimetatud

en: _Replace
et: _Asenda

en: Invalid Filename
et: Vigane failinimi

en: Choose file to open
et: Vali fail avamiseks:

en: Choose a plugin
et: Kasuta lisandprogarmmi

en: _Run
et: _Käivita

en: Plugin
et: Lisandprogramm

en: No plugin specified
et: Pole lisandprogrammi määratletud

en: Upload / Export
et: Üleslaadimine / eksport

en: _Upload
et: _Üleslaadimine

en: Guest
et: Külaline

en: Status
et: Olek

en: Places
et: Asukohad

en: _Export
et: _Eksport

en: _Publish
et: _Avalda

en: Disconnected
et: Ühenduseta

en: uploaded
et: üleslaetud

en: Successfully uploaded
et: Edukalt üles laaditud

en: Skip all
et: Jäta kõik vahele

en: Skip
et: Jäta vahele

en: Retry
et: Korda

en: _Retry
et: P_roovi uuesti

en: New profile name
et: Uus profiili nimi

en: _File
et: _Fail

en: _Edit
et: _Redaktor

en: _View
et: _Vaade

en: _Go
et: _Mine

en: _Help
et: _Abi

en: _Open...
et: _Ava...

en: Save _As...
et: Salvesta _kui...

en: Page Set_up
et: Lehekülje sä_tted

en: _Print...
et: _Trüki...

en: Get Help Online...
et: Otsi abi Internetist...

en: Translate this Application...
et: Tõlgi see rakendus...

en: Report a Problem
et: Teata probleemist

en: Open wit_h
et: Ava koo_s

en: _Rename...
et: _Nimeta ümber...

en: _Send To...
et: _Kellele saata...

en: E_xport...
et: _Ekspordi...

en: _Edit...
et: _Muuda...

en: Redo
et: Tee uuesti

en: Redo last screenshot
et: Tee uuesti viimane ekrranipilt

en: Selection
et: Valik

en: Window
et: Aken

en: Section
et: Valdkond

en: Menu
et: Menüü

en: Tooltip
et: Vihje

en: Web
et: Veeb

en: Edit
et: Muuda

en: Export
et: Eksport

en: Synchronization complete
et: Sünkroniseerimine lõpetatud

en: menu
et: menüü

en: Workspaces
et: Tööalad

en: Fill color
et: Täitevärvus

en: Line width
et: Joone paksus

en: Font
et: Kirjatüüp

en: Insert image
et: Pildi lisamine

en: Width
et: Laius

en: Height
et: Kõrgus

en: _Crop
et: _Kärbi

en: Close
et: Sulge

en: Do_n't save
et: Är_a salvesta

en: Save Background Color
et: Salvesta tagatausta värv

en: _Ignore Background Color
et: _Eira tagatausta värv

en: _Save Background Color
et: _Salvesta tagatausta värv

en: Change Background Color...
et: Muuda tagatausta värvi...

en: _Reset to Default
et: _Taasta vaikeseaded

en: Raise
et: Too esile

en: Lower
et: Madal

en: Unlock
et: Eemalda lukustus

en: Lock
et: Lukusta

en: Numbering
et: Nummerdamine

en: Current value
et: Kehtiv väärtus

en: Arrow
et: Nool

en: Length
et: Pikkus

en: Text
et: Tekst

en: Font color
et: Fondi värv

en: Use selected font
et: Kasuta valitud kirjatüüpi

en: _Tools
et: _Tööriistad

en: Undo last action
et: Viimase tegevuse tühistamine

en: Do again the last undone action
et: Viimati tühistatud tegevuse uuestitegemine

en: Copy selection to clipboard
et: Valitud objektid kopeerimine lõikelauale

en: Cut selection to clipboard
et: Valitud objektide lõikelauale lõikamine

en: Close this window
et: Sulge see aken

en: Save image
et: Pildi salvestamine

en: Select
et: Vali

en: Freehand
et: Vabakäeline

en: Line
et: Rida

en: Draw a straight line
et: Sirgjoone joonistamine

en: Draw an arrow
et: Noole joonistamine

en: Rectangle
et: Ristkülik

en: Draw a rectangle
et: Ristküliku joonistamine

en: Ellipse
et: Ellips

en: Pixelize
et: Mosaiik

en: Crop
et: Kärbi

en: New text...
et: Uus tekst...
