shutter - en to fo translation catalogue (11 entries)

en: Profile
fo: Umhvarv

en: Preferences
fo: Sertokkar

en: Choose a profile
fo: Vel eitt umhvarv

en: Save configuration as profile
fo: Goym samanseting sum umhvarv

en: Delete profile
fo: Strika umhvarv

en: Image format
fo: Mindasnið

en: Save
fo: Goym

en: Notifications
fo: Áminningar

en: Trash
fo: Rusk

en: Actions
fo: Gerðir

en: Capture
fo: Varðveit
