gscrot - en to he translation catalogue (454 entries)

en: Profile
he: פרופיל

en: Preferences
he: העדפות

en: gnome-web-photo needs to be installed for this feature
he: יש להתקין את gnome-web-photo עבור תכונה זו

en: Goo::Canvas/libgoo-canvas-perl needs to be installed for this feature
he: יש להתקין את Goo::Canvas/libgoo-canvas-perl עבור תכונה זו

en: Choose a profile
he: יש לבחור בפרופיל

en: Save configuration as profile
he: שמירת התצורה בפרופיל

en: Delete profile
he: מחיקת פרופיל

en: Load the selected profile's configuration
he: טעינת תצורת הפרופיל הנבחר

en: Image format
he: תבנית התמונה

en: Save
he: שמירה

en: First-launch Behavior
he: התנהגות בהפעלה הראשונית

en: Window Preferences
he: העדפות חלון

en: Notifications
he: התרעות

en: Trash
he: אשפה

en: Actions
he: פעולות

en: Capture
he: לכידה

en: Selection Capture
he: לכידת האזור הנבחר

en: Window Capture
he: לכידת חלון

en: Menu/Tooltip Capture
he: לכידת תפריט/חלונית עצה

en: Website Capture
he: לכידת אתר אינטרנט

en: Accounts
he: חשבונות

en: File Transfer Protocol (FTP)
he: פרוטוקול העברת קבצים (FTP)

en: Transparent Parts
he: חלקים שקופים

en: Session View
he: תצוגת הפעלה

en: Filename
he: שם הקובץ

en: Reserved character %s is not allowed to be in a filename.
he: אין להשתמש בתו השמור %s בשם הקובץ.

en: There are several wildcards available, like
he: יש מספר ממלאי מקום זמינים, כמו למשל

en: %Y = year
he: %Y = שנה

en: %m = month
he: %m = חודש

en: %d = day
he: %d = יום

en: %T = time
he: %T = שעה

en: $w = width
he: $w = רוחב

en: $h = height
he: $h = גובה

en: $name = multi-purpose (e.g. window title)
he: $name = רב־תכליתי (לדוגמה: כותרת החלון)

en: $nb_name = like $name but without blanks in resulting strings
he: $nb_name = כמו $name אבל בלי רווחים במחרוזת המוגמרת

en: $profile = name of current profile
he: $profile = שם הפרופיל הנוכחי

en: $R = random char (e.g. $RRRR = ag4r)
he: $R = תו אקראי (לדוגמה: $RRRR = ag4r)

en: %NN = counter
he: %NN = מונה

en: Compression
he: דחיסה

en: Adjust quality/compression value
he: הגדרת ערך איכות/דחיסה

en: Select a file format
he: נא לבחור בתבנית קובץ

en: Directory
he: תיקייה

en: Choose folder
he: בחירת תיקייה

en: Your screenshots will be saved to this directory
he: צילומי המסך שלך יישמרו לתיקייה זו

en: Browse for save folder every time
he: עיון אחר תיקיית השמירה בכל פעם מחדש

en: Do not save file automatically
he: אין לשמור את הקובץ אוטומטית

en: Automatically save file
he: שמירת הקובץ אוטומטית

en: Automatically copy screenshot to clipboard
he: העתקת צילום המסך ללוח הגזירים אוטומטית

en: Automatically copy filename to clipboard
he: העתקת שם הקובץ ללוח הגזירים אוטומטית

en: Do not copy anything to clipboard
he: אין להעתיק דבר ללוח הגזירים

en: Delay
he: השהייה

en: second | seconds
he[0]: שנייה
he[1]: שניות

en: Capture after a delay of
he: לכידה לאחר המתנה של

en: Wait n seconds before taking a screenshot
he: יש להמתין n שניות לפני הצילום

en: Include Cursor
he: כולל הסמן

en: Include cursor when taking a screenshot
he: הצגת הסמן בעת צילום המסך

en: Open with
he: פתיחה באמצעות

en: Open your screenshot with this program after capturing
he: פתיחת צילום המסך שלך עם תכנית זו לאחר הלכידה

en: 16 colors   - (4bit)
he: 16 צבעים - (4סיביות)

en: 64 colors   - (6bit)
he: 64 צבעים - (6סיביות)

en: 256 colors  - (8bit)
he: 256 צבעים - (8סיביות)

en: Reduce colors
he: הפחתת צבעים

en: Automatically reduce colors after taking a screenshot
he: הפחתת מספר הצבעים אוטומטית לאחר צילום התמונה

en: Thumbnail
he: תמונה ממוזערת

en: Generate thumbnail too.
    select the percentage of the original size for the thumbnail to be
he: יצירת התמונה הממוזערת גם כן.
    עליך לבחור את האחוזים מתוך התמונה המקורית עבור גודל התמונה הממוזערת

en: Border
he: מסגרת

en: pixels
he: פיקסלים

en: Color
he: צבע

en: Choose border color
he: בחירת צבע המסגרת

en: Adds a border effect to the screenshot
he: הוספת אפקט מסגרת לצילום המסך

en: Enable zoom window
he: הפעלת חלון התקריב

en: Start with selection size of
he: התחלה עם בחירה בגודל

en: at
he: ב־

en: Show help text
he: הצגת טקסט עזרה

en: Enables the help text
he: הפעלת טקסט עזרה

en: Include window decoration when capturing a window
he: הוספת עיצוב החלון בעת לכידתו

en: Automatically resize window to
he: שינוי גודל החלון אוטומטית ל־

en: This resizes the window automatically to the specified width and height. This method asks the window manager to resize the window. However, the window manager may not allow the resize.
he: פעולה זו משנה את גודל החלון לגודל המוגדר אוטומטית. שיטה זו מבקשת ממנהל החלונות לשנות את גודל החלון. עם זאת, יתכן שמנהל החלונות לא יאפשר לשנות את גודל החלון.

en: Force rounded window corners
he: אילוץ פינות חלון מעוגלות

en: Shutter uses the XShape extension to determine the window's shape, but this does not work under some circumstances, e.g. when running compiz.
    
    When this option is activated Shutter uses fixed parameters to round the window corners. You can overwrite the default parameters by creating a file named ~/.shutter/shape.conf and put custom values in it. The default values are stored in %s.
he: Shutter עושה שימוש בהרחבה XShape כדי לזהות את צורת החלון, אך תכונה זו אינה עובדת בתנאים מסוימים, כאשר התכונה compiz מופעלת לדוגמה.
    
    כאשר אפשרות זו מופעלת, יש באפשרות Shutter להשתמש במשתנים קבועים כדי לעגל את פינות החלון. ניתן לשכתב את ערכי בררת המחדל על ידי יצירת קובץ בשם ‎~/.shutter/shape.conf ולהוסיף ערכים משלך בתוכו. ערכי בררת המחדל מאוחסנים תחת %s.

en: Select only visible windows
he: בחירת חלונות גלויים בלבד

en: Pre-Capture Delay
he: השהיית טרום צילום

en: Capture menu/tooltip after a delay of n seconds
he: לכידת תפריט/חלונית עצה לאחר השהיה n שניות

en: Ignore possibly wrong type hints
he: התעלמות מרמיזות הקלדה שנראות שגויות

en: The type hint constants specify hints for the window manager that indicate what type of function the window has. Sometimes these type hints are not correctly set. By enabling this option Shutter will not insist on the requested type hint.
he: קבועי רמיזות ההקלדה מגדירים רמזים למנהל החלונות שמציינים מה סוג הפונקציה שיש לחלון. לעתים רמיזות הקלדה אלה אינם מוגדרים כראוי. על ידי הפעלת אפשרות זו Shutter לא יתעקש על רמיזת ההקלדה המבוקשת.

en: Virtual browser width
he: רוחב הדפדפן הווירטואלי

en: Virtual browser width when taking a website screenshot
he: רוחב הדפדפן הווירטואלי

en: Show as check pattern
he: הצגה כתבנית בדיקה

en: Show as custom color:
he: הצגה כצבע מותאם אישית:

en: Choose fill color
he: בחירת צבע מילוי

en: Show as background
he: הצגה כרקע

en: Displays any transparent parts of the image in a check pattern
he: הצגת החלקים השקופים של התמונה כתבנית שח־מט

en: Displays any transparent parts of the image in a solid color that you specify
he: הצגת החלקים השקופים של התמונה כצבע אחיד לבחירתך

en: Displays any transparent parts of the image in the background color of the application
he: הצגת החלקים השקופים של התמונה בצבע הרקע של היישום

en: Sort ascending by
he: סידור בסדר עולה לפי

en: Key/Time Created
he: מפתח/זמן היצירה

en: Sort descending by
he: סידור בסדר יורד לפי

en: Configure sort criteria
he: הגדרת הקריטריונים לסידור

en: Start Shutter at login
he: הפעלת Shutter עם הכניסה למחשב

en: Hide window on first launch
he: הסתרת החלון עם ההפעלה הראשונית

en: Hide notification icon
he: הסתרת סמל ההתרעה

en: Autohide main window when taking a screenshot
he: הסתרת החלון הראשי אוטומטית בעת צילום המסך

en: Redraw Delay
he: השהיית ציור מחדש

en: millisecond | milliseconds
he[0]: מילישנייה
he[1]: מילישניות

en: Present main window after taking a screenshot
he: הצגת החלון הראשי מיד לאחר הצילום

en: Minimize to tray when closing main window
he: מזעור לשורת המשימות בעת סגירת החלון הראשי

en: Display pop-up notification after taking a screenshot
he: הצגת חלונית התרעה לאחר הצילום

en: Display pop-up notification when using a delay
he: הצגת חלונית התרעה בעת שימוש בהשהייה

en: Display pop-up notification when using a pre-capture delay
he: הצגת חלונית התרעה בעת שימוש בהשהיית טרום צילום

en: Notification agent
he: סוכן ההתרעות

en: Desktop Notifications
he: התרעות שולחן עבודה

en: Built-In Notifications
he: התרעות מובנות

en: Ask before moving files to trash
he: הצגת שאלה לפני שליחת קבצים לסל האשפה

en: Move file to trash when closing tab
he: העברת קבצים לאשפה בעת סגירת לשונית

en: Notify when file was deleted from filesystem
he: הצגת התרעה כאשר קובץ נמחק ממערכת הקבצים

en: URI
he: כתובת (URI)

en: URI
    Example: ftp://host:port/path
he: כתובת (URI)
    למשל: ftp://host:port/path

en: Connection mode
he: אופן החיבור

en: Active mode
he: חיבור פעיל

en: Passive mode
he: חיבור פאסיבי

en: Username
he: שם המשתמש

en: Password
he: ססמה

en: Website URL
he: כתובת אתר

en: Main
he: ראשי

en: Advanced
he: מתקדם

en: Image View
he: מציג תמונות

en: Behavior
he: התנהגות

en: Upload
he: העלאה

en: Plugins
he: תוספים

en: The following plugins are installed
he: התוספות הבאות מותקנות

en: pixel | pixels
he[0]: פיקסל
he[1]: פיקסלים

en: Quality
he: איכות

en: Please activate the menu you want to capture
he: נא להפעיל את התפריט שברצונך ללכוד

en: Please activate the tooltip you want to capture
he: נא להפעיל את חלונית העצה שברצונך ללכוד

en: Screenshot will be taken in %s second | Screenshot will be taken in %s seconds
he[0]: המסך יצולם בעוד שנייה אחת
he[1]: המסך יצולם בעוד %s שניות

en: Register
he: הרשמה

en: Profile deleted
he: הפרופיל נמחק

en: Profile could not be deleted
he: לא ניתן למחוק את הפרופיל

en: Failed
he: נכשל

en: Profile %s loaded successfully
he: הפרופיל %s נטען בהצלחה

en: Session
he: הפעלה

en: not found
he: לא נמצא

en: Error while adding the file monitor.
he: אירעה שגיאה בעת הוספת המעקב אחר הקובץ.

en: Settings could not be saved!
he: לא ניתן לשמור את ההגדרות!

en: Settings saved successfully!
he: ההגדרות נשמרו בהצלחה!

en: Session could not be saved!
he: לא ניתן לשמור את ההפעלה!

en: Account-settings could not be saved!
he: לא ניתן לשמור את הגדרות החשבון!

en: Settings could not be restored!
he: לא ניתן לשחזר את ההגדרות!

en: Settings loaded successfully
he: ההגדרו נטענו בהצלחה

en: Built-in Editor
he: עורך מובנה

en: Account-settings could not be restored!
he: לא ניתן לשחזר את הגדרות הפרופיל!

en: opened
he: פתוח

en: Error while opening image %s.
he: שגיאה בעת פתיחת התמונה %s.

en: Session could not be restored!
he: לא ניתן לשחזר את ההפעלה!

en: Are you sure you want to move %s to the trash?
he: האם אכן ברצונך להעביר את %s לאשפה?

en: Move to _Trash
he: העברה ל_אשפה

en: deleted
he: נמחק

en: Are you sure you want to move the selected files to the trash?
he: האם אכן ברצונך להעביר את הקבצים הנבחרים לאשפה?

en: No screenshots selected
he: לא נבחרו צילומי מסך

en: Selected screenshots deleted
he: צילומי המסך הנבחרים נמחקו

en: removed from session
he: הוסר מההפעלה

en: Selected screenshots removed
he: צילומי המסך שנבחרו הוסרו

en: No valid filetype specified
he: לא הוגדר סוג קובץ חוקי

en: There is no image data in the clipboard to paste
he: אין נתוני תמונות בלוח הגזירים לצורך הדבקה

en: Selected filenames copied to clipboard
he: שמות הקבצים הנבחרים הועתקו ללוח הגזירים

en: Selected images copied to clipboard
he: התמונות הנבחרות הועתקו ללוח הגזירים

en: Last action undone
he: הפעולה האחרונה בוטלה

en: Error while copying last version (%s).
he: אירעה שגיאה בעת העתקת הגרסה האחרונה (%s).

en: There was an error performing undo on %s.
he: אירעה שגיאה בעת ביטול הפעולה %s.

en: Last action redone
he: הפעולה האחרונה בוצעה שוב

en: There was an error performing redo on %s.
he: אירעה שגיאה בעת ביצוע חוזר של הפעולה %s.

en: No plugin installed
he: לא הותקן תוסף

en: There was an error determining the filename.
he: אירעה שגיאה בקביעת שם הקובץ.

en: Triggered invalid screenshot action.
he: הופעלה פעולת צילום מסך שגויה.

en: Error while taking the screenshot.
he: אירעה שגיאה בעת צילום המסך.

en: Capture aborted by user
he: הלכידה בוטלה על ידי המשתמש

en: %s saved
he: %s נשמרה

en: Screenshot saved
he: צילום המסך נשמר

en: The filename %s could not be verified. Maybe it contains unsupported characters.
he: לא ניתן לאמת את שם הקובץ %s. יתכן שהוא מכיל תווים שאינם נתמכים.

en: %s opened with %s
he: %s נפתח באמצעות %s

en: Opened all files with
he: כל הקבצים נפתחו עם

en: Could not apply plugin %s
he: לא ניתן להחיל את התוסף %s

en: Successfully applied plugin %s
he: התוסף %s חל בהצלחה

en: Error while executing plugin %s.
he: שגיאה בעת הפעלת התוסף %s.

en: There was an error executing the plugin.
he: אירעה שגיאה בעת הפעלת התוסף.

en: %s screenshot | %s screenshots
he[0]: צילום מסך אחד
he[1]: %s צילומי מסך

en: Current profile
he: הפרופיל הנוכחי

en: Try to resave the file?
he: האם לנסות לשמור את הקובץ מחדש?

en: Image %s was not found on disk
he: התמונה %s לא נמצאה בכונן

en: Error while saving the image %s.
he: שגיאה בעת שמירת התמונה %s.

en: There was an error saving the image to %s.
he: אירעה שגיאה בעת שמירת התמונה אל %s.

en: saved
he: נשמר

en: Image %s was deleted from filesystem
he: התמונה %s נמחקה ממערכת הקבצים

en: There was an error opening the image.
he: אירעה שגיאה בפתיחת התמונה.

en: Error while opening directory %s.
he: שגיאה בעת פתיחת התייקיה %s.

en: Updating plugin information
he: נתוני התוסף מתעדכנים

en: Please wait while Shutter updates the plugin information
he: נא להמתין בעת ש־Shutter מעדכנת את נתוני התוסף

en: Updating upload plugin information
he: פרטי תוסף ההעלאה מתעדכנים

en: Please wait while Shutter updates the upload plugin information
he: נא להמתין בזמן ש־Shutter מעדכנת את פרטי תוסף ההעלאה

en: Capture All Workspaces
he: לכידת כל סביבות העבודה

en: Limit to current monitor
he: הגבלה לצג הנוכחי

en: This option is only useful when you are running a multi-monitor system (%d monitor detected).
    Enable it to capture only the current monitor. | This option is only useful when you are running a multi-monitor system (%d monitors detected).
    Enable it to capture only the current monitor.
he[0]: אפשרות זו באה לידי ביטוי בעת שימוש במערכת מרובת צגים (זוהה מסך אחד).
    יש לאפשר אותה כדי ללכוד את הצג הנוכחי בלבד.
he[1]: אפשרות זו באה לידי ביטוי בעת שימוש במערכת מרובת צגים (זוהו %d מסכים).
    יש לאפשר אותה כדי ללכוד את הצג הנוכחי בלבד.

en: Active Window
he: חלון פעיל

en: Capture the last active window
he: לכידת החלון האחרון שהיה פעיל

en: _Selection
he: _בחירה

en: _Desktop
he: _שולחן עבודה

en: Window _under Cursor
he: החלון ש_תחת הסמן

en: Select W_indow
he: בחירת _חלון

en: Se_ction
he: מ_קטע

en: _Menu
he: _תפריט

en: _Tooltip
he: ח_לונית עצה

en: _Web
he: _אינטרנט

en: _Redo last screenshot
he: צילום התמונה ה_אחרונה מחדש

en: _Quick profile select
he: בחירת _פרופיל זריזה

en: Wait indefinitely
he: המתנה עד אינסוף

en: Wait max %d minute | Wait max %d minutes
he[0]: להמתין דקה %d לכל היותר

en: Shutter will wait indefinitely for the screenshot to capture
he: התכנית Shutter תמתין לצילום המסך באופן תמידי

en: Host
he: מארח

en: Anonymous Upload
he: העלאה אנונימית

en: Authorized Upload
he: העלאה מאומתת

en: Description
he: תיאור

en: Icon
he: סמל

en: Name
he: שם

en: Category
he: קטגוריה

en: Language
he: שפה

en: Path
he: נתיב

en: Successfully published
he: פורסם בהצלחה

en: The file %s was successfully published: %s
he: הקובץ %s פורסם בהצלחה: %s

en: Rename
he: שינוי שם

en: Rename image %s
he: שינוי שם התמונה %s

en: New filename
he: שם קובץ חדש

en: _Rename
he: _שנה שם

en: renamed
he: שונה שמו

en: Error while renaming the image %s.
he: שגיאה בעת שינוי שם התמונה %s.

en: There was an error renaming the image to %s.
he: ארעה שגיאה בעת שינוי שם התמונה ל־%s.

en: _Replace
he: _החלף

en: The image already exists in %s. Replacing it will overwrite its contents.
he: התמונה כבר קיימת ב־%s. החלפתה תגרום לדריסת התוכן הקיים.

en: An image named %s already exists. Do you want to replace it?
he: תמונה בשם %s כבר קיימת. האם ברצונך להחליפה?

en: Invalid Filename
he: שם הקובץ אינו תקני

en: Choose file to open
he: בחר קובץ לפתיחה

en: All compatible image formats
he: כל סוגי התמונות התואמות

en: Choose a location to save to
he: בחר מיקום לשמירה

en: Choose a plugin
he: בחר תוסף

en: _Run
he: ה_פעלה

en: Plugin
he: תוסף

en: No plugin specified
he: לא צויין תוסף

en: Upload / Export
he: העלאה / ייצוא

en: _Upload
he: ה_עלה

en: Guest
he: אורח

en: Choose account
he: בחר חשבון

en: Status
he: מצב

en: Public hosting
he: אירוח ציבורי

en: Places
he: מקומות

en: _Export
he: יי_צוא

en: _Publish
he: _פרסום

en: Disconnected
he: מנותק

en: Ubuntu One service cannot be found.
he: לא ניתן למצוא את השירות Ubuntu One.

en: uploaded
he: הועלה

en: Skip all
he: דלג על הכל

en: Skip
he: דלג

en: Retry
he: ניסיון חוזר

en: exported
he: מיוצא

en: Successfully exported
he: הייצוא הצליח

en: The file %s was successfully exported.
he: הקובץ %s יוצא בהצלחה.

en: _Retry
he: _ניסיון חוזר

en: Error while copying the image %s.
he: שגיאה בעת העתקת התמונה %s.

en: There was an error copying the image into %s.
he: ארעה שגיאה בעת העתקת התמונה אל %s.

en: Please check your credentials and try again.
he: אנא בדוק את פרטי הזיהוי שלך ונסה שוב.

en: Error while login
he: שגיאה בתהליך הכניסה

en: Maximum filesize reached
he: הגעת לגודל הקובץ המרבי

en: Error while uploading
he: שגיאה בעת ההעלאה

en: Maximum filesize: %s
he: גודל הקובץ המרבי: %s

en: Save current preferences as new profile
he: שמור העדפות נוכחיות כפרופיל חדש

en: New profile name
he: שם פרופיל חדש

en: Replacing it will overwrite its contents.
he: ההחלפה תגרום לשכתוב התכנים.

en: A profile named %s already exists. Do you want to replace it?
he: כבר קיים פרופיל בשם העונה לשם %s. באם ברצונך להחליפו?

en: _File
he: _קובץ

en: _Edit
he: _ערוך

en: _View
he: _תצוגה

en: _Screenshot
he: _צילום מסך

en: _Go
he: _עבור

en: _Help
he: ע_זרה

en: _Open...
he: _פתיחה...

en: Recent _Files
he: קבצים _אחרונים

en: Save _As...
he: שמירה _בשם...

en: E_xport to PDF...
he: י_צוא ל־PDF...

en: Export to Post_Script...
he: יצו_א ל־PostScript...

en: Page Set_up
he: ה_גדרת עמוד

en: _Print...
he: ה_דפסה...

en: Send by E_mail...
he: שליחה ב_דוא״ל...

en: C_lose all
he: סגור ה_כל

en: Copy _Filename
he: העתקת _שם הקובץ

en: Show Navigation _Toolbar
he: הצגת סרגל כלי _ניווט

en: Get Help Online...
he: קבלת עזרה דרך האינטרנט...

en: Translate this Application...
he: תרגום יישום זה...

en: Report a Problem
he: דווח על תקלה

en: _Active Window
he: החלון ה_פעיל

en: Import from clip_board
he: יבוא מלוח ה_גזירים

en: Open wit_h
he: פתיחה באמ_צעות

en: Show in _folder
he: הצגה ב_תיקייה

en: _Rename...
he: _שינוי שם...

en: _Send To...
he: ש_ליחה אל...

en: E_xport...
he: י_יצוא...

en: Public URLs
he: כתובות ציבוריות

en: _Edit...
he: ע_ריכה...

en: Run a _plugin...
he: הרצת תו_סף...

en: Run a _Plugin...
he: הרצת _תוסף...

en: Redo
he: ביצוע חוזר

en: Redo last screenshot
he: חידוש צילום המסך האחרון

en: Selection
he: בחירה

en: Draw a rectangular capture area with your mouse
    to select a specified screen area
he: צייר אזור מרובע בעזרת העבר על מנת לבחור
    אזור מסויים מהמסך.

en: Desktop
he: שולחן העבודה

en: Take a screenshot of your whole desktop
he: צלם תמונה של כל שולחן העבודה

en: Capture a specific workspace
he: צלם אזור עבודה מסויים

en: Window
he: חלון

en: Select a window with your mouse
he: בחר חלון עם העכבר שלך

en: Take a screenshot of a specific window
he: צלם חלון מסויים

en: Section
he: חלק

en: Captures only a section of the window. You will be able to select any child window by moving the mouse over it
he: לוכד רק חלק מהחלון. תוכל לבחור כל חלון צאצא על ידי העברת העכבר עליו

en: Menu
he: תפריט

en: Select a single menu or cascading menus from any application
he: נא לבחור בתפריט בודד או בתפריטים נפתחים מכל יישום שהוא

en: Tooltip
he: חלונית עצה

en: Capture a tooltip
he: לכידת חלונית עצה

en: Web
he: רשת

en: Take a screenshot of a website
he: צלם אתר אינטרנט

en: Edit
he: עריכה

en: Export
he: יצוא

en: Show links to previous uploads
he: הצגת קישורים להעלאות הקודמות

en: There was an error executing %s.
he: אירעה שגיאה בעת הפעלת %s.

en: Exit Code: %d.
he: קוד היציאה: %d.

en: Synchronization complete
he: הסנכרון הושלם

en: Synchronization in progress...
he: מתבצע סנכרון...

en: Illegal URI.
he: כתובת בלתי תקנית.

en: Connection error.
he: שגיאת חיבור.

en: Please check your connectivity and try again.
he: אנא בדוק את החיבור שלך ונסה שוב

en: Login with username %s failed.
he: הכניסה עם שם המשתמש %s נכשלה.

en: Cannot change working directory.
he: לא ניתן לשנות את תיקיית העבודה.

en: Command 'put' failed.
he: הפקודה 'put' נכשלה.

en: Copy this code to clipboard
he: העתקת קוד זה ללוח הגזירים

en: Upload - %s - %s
he: העלאה - %s - %s

en: Draw a rectangular area using the mouse.
he: יש לצייר אזור ריבועי באמצעות העכבר.

en: To take a screenshot, press the Enter key. Press Esc to quit.
he: כדי לצלם את המסך יש ללחוץ על הלחצן Enter. ניתן ללחוץ על Esc ליציאה.

en: <b>space</b> → zoom window on/off
he: <b>רווח</b> ← פתיחה/סגירה של חלון התקריב

en: <b>cursor keys</b> → move cursor
he: <b>מקשי חצים</b> ← הזזת הסמן

en: Maybe mouse pointer could not be grabbed or the selected area is invalid.
he: יתכן כי לא ניתן היה ללכוד את סמן העכבר או שהאזור הנבחר אינו תקני.

en: menu
he: תפריט

en: tooltip
he: חלונית עצה

en: No window with type %s detected.
he: לא זוהה חלון מסוג %s.

en: There is no last capture that can be redone.
he: אין לכידה אחרונה שניתן להחזיר.

en: The window is no longer available.
he: החלון אינו זמין עוד.

en: Unable to capture website
he: לא ניתן ללכוד את האתר

en: No window with name pattern %s detected.
he: לא זוהה חלון עם תבנית השם %s.

en: Invalid pattern %s detected.
he: זוהתה תבנית שגויה: %s.

en: No subwindow detected
he: לא זוהה תת־חלון

en: URL to capture
he: כתובת ללכידה

en: C_apture
he: _לכידה

en: Workspaces
he: סביבות עבודה

en: Fill color
he: צבע מילוי

en: Adjust fill color and opacity
he: התאם צבע מילוי ואטימות

en: Stroke color
he: צבע קו המתאר

en: Choose stroke color
he: בחירת צבע קו המתאר

en: Adjust stroke color and opacity
he: התאמת צבע ואטימות קו המתאר

en: Line width
he: רוחב קו

en: Adjust line width
he: התאם רוחב קו

en: Font
he: גופן

en: Select font family and size
he: בחר משפחת גופן וגודל

en: Insert image
he: הכנס תמונה

en: Insert an arbitrary object or file
he: הוספת פריט או קובץ שרירותיים

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: _Crop
he: _חיתוך

en: Click-Drag to scale (try Control to scale uniformly)
he: יש ללחוץ ולגרור כדי לשנות את הגודל (ולנסות עם Control כדי לשמור על היחס)

en: Click-Drag to resize the canvas
he: לחיצה וגרירה כדי לשנות את גודל משטח הציור

en: Click to paint (try Control or Shift for a straight line)
he: ללחוץ לצביעה (ולנסות עם Control או Shift לקבלת קו ישר)

en: Click-Drag to create a new straight line
he: לחץ וגרור ליצירת קו ישר חדש

en: Click-Drag to create a new arrow
he: לחיצה וגרירה ליצירת חץ חדש

en: Click-Drag to create a new rectangle
he: לחץ וגרור ליצירת מלבן חדש

en: Click-Drag to create a new ellipse
he: לחץ וגרור ליצירת אליפסה חדשה

en: Click-Drag to add a new text area
he: לחץ וגרור להוספת משטח טקסט חדש

en: Click to censor (try Control or Shift for a straight line)
he: ללחוץ לצינזור (ולנסות עם Control או Shift לקבלת קו ישר)

en: Click-Drag to create a pixelized region
he: יש ללחוץ ולגרור כדי ליצור אזור מטושטש בפיקסלים

en: Click to add an auto-increment shape
he: לחיצה להוספת צורה מוגדלת אוטומטית

en: Save the changes to image %s before closing?
he: האם לשמור את השינויים לתמונה %s בטרם הסגירה?

en: Close
he: סגור

en: Do_n't save
he: ל_לא שמירה

en: If you don't save the image, changes from the last minute will be lost | If you don't save the image, changes from the last %d minutes will be lost
he[0]: אם התמונה לא תשמר, השינויים מהדקה האחרונה יאבדו.
he[1]: אם התמונה לא תשמר, השינויים מ־%d הדקות האחרונות יאבדו.

en: Do you want to save the changed background color?
he: האם ברצונך לשמור את צבע הרקע שהשתנה?

en: The background is likely to be transparent if you decide to ignore the background color.
he: סביר להניח שצבע הרקע יהיה שקוף אם בחירתך תהיה להתעלם מצבע הרקע.

en: Save Background Color
he: שמירת צבע הרקע

en: _Ignore Background Color
he: הת_עלמות מצבע הרקע

en: _Save Background Color
he: _שמירת צבע הרקע

en: Change Background Color...
he: שינוי צבע הרקע...

en: _Reset to Default
he: _איפוס לבררת המחדל

en: Raise
he: הגבהה

en: Lower
he: הנמכה

en: Unlock
he: שחרור

en: Lock
he: נעילה

en: Edit Preferences...
he: עריכת ההעדפות...

en: Numbering
he: מספור

en: Current value
he: ערך נוכחי

en: Arrow
he: חץ

en: Length
he: אורך

en: Tip length
he: משך הופעת העצה

en: Display an arrow at the end of the line
he: הצגת חץ בסוף השורה

en: Display an arrow at the start of the line
he: הצגת חץ בתחילת השורה

en: Text
he: טקסט

en: Font color
he: צבע הגופן

en: Choose font color
he: בחירת צבע הגופן

en: Use selected font
he: שימוש בגופן הנבחר

en: Use selected font color
he: שימוש בצבע הגופן הנבחר

en: _Tools
he: _כלים

en: Undo last action
he: ביטול הפעולה האחרונה

en: Do again the last undone action
he: ביצוע הפעולה האחרונה שבוטלה שוב

en: Copy selection to clipboard
he: העתקת הבחירה ללוח הגזירים

en: Cut selection to clipboard
he: גזירת הבחירה ללוח הגזירים

en: Paste objects from clipboard
he: הדבקת פריטים מלוח הגזירים

en: Delete current object
he: מחיקת הפריט הנוכחי

en: Clear canvas
he: מחיקת לוח הציור

en: Abort current mode
he: ביטול המצב הנוכחי

en: Close this window
he: סגירת חלון זה

en: Save image
he: שמירת התמונה

en: Export to _File...
he: יצוא ל_קובץ...

en: Export to File...
he: יצוא לקובץ...

en: _Export to SVG...
he: י_צוא ל־SVG...

en: Export to SVG...
he: יצוא ל־SVG...

en: Export to PDF...
he: יצוא ל־PDF...

en: Export to PostScript...
he: יצוא ל־PostScript...

en: Automatic scrolling
he: גלילה אוטומטית

en: Select
he: בחירה

en: Select item to move or resize it
he: נא לבחור פריט כדי להזיזו או לשנות את גודלו

en: Freehand
he: יד חופשית

en: Draw a freehand line
he: ציור קו ביד חופשית

en: Highlighter
he: מדגיש

en: Line
he: קו

en: Draw a straight line
he: ציור קו ישר

en: Draw an arrow
he: ציור חץ

en: Rectangle
he: מלבן

en: Draw a rectangle
he: ציור מרובע

en: Ellipse
he: אליפסה

en: Draw a ellipse
he: ציור אליפסה

en: Add some text to the screenshot
he: הוספת טקסט לצילום המסך

en: Censor
he: צנזור

en: Censor portions of your screenshot to hide private data
he: צינזור חלקים מצילום המסך להסתרת נתונים אישיים

en: Pixelize
he: ערבוב פיקסלים

en: Pixelize selected areas of your screenshot to hide private data
he: ערבוב הפיקסלים באזור הנבחר של צילום המסך כדי להסתיר נתונים אישיים

en: Number
he: מספר

en: Add an auto-increment shape to the screenshot
he: לחיצה להוספת צורה מוגדלת אוטומטית לתמונת המסך

en: Crop
he: חיתוך

en: Crop your screenshot
he: חיתוך תצלום המסך שלך

en: No icon was found
he: לא נמצא סמל

en: Import from current theme...
he: ייבוא מערכת הנושא הנוכחית...

en: Import from session...
he: ייבוא מהפעלה...

en: Import from filesystem...
he: ייבוא ממערכת קבצים...

en: New text...
he: טקסט חדש...
