shutter - en to hy translation catalogue (18 entries)

en: Profile
hy: աՊրոֆիլ

en: Preferences
hy: Նախընտրանքներ

en: gnome-web-photo needs to be installed for this feature
hy: Այս ֆունկցիայի համար անհրաժեշտ է տեղակայել gnome-web-photo

en: Goo::Canvas/libgoo-canvas-perl needs to be installed for this feature
hy: Այս ֆունկցիայի համար անհրաժեշտ է տեղակայել Goo::Canvas/libgoo-canvas-perl

en: Choose a profile
hy: Ընտրեք պրոֆիլ

en: Save configuration as profile
hy: Պահապանել կոնֆիգուրացիան որպես պրոֆիլ

en: Delete profile
hy: Ջնջել պրոֆիլը

en: Load the selected profile's configuration
hy: Բեռնել ընտրված պրոֆիլի կոնֆիգուրացիան

en: Image format
hy: Նկարի ֆորմատ

en: Save
hy: Պահպանել

en: First-launch Behavior
hy: Առաջին միացման վարք

en: Window Preferences
hy: Պատուհանի նախընտրություններ

en: Notifications
hy: Ծանուցումներ

en: Trash
hy: Աղբ

en: Actions
hy: Գործողությունենր

en: Capture
hy: Որսալ

en: Selection Capture
hy: Որսալ ընտրությունը

en: Window Capture
hy: Որսալ պատուհան
