shutter - en to kk translation catalogue (44 entries)

en: Profile
kk: Профиль

en: Preferences
kk: Баптаулар

en: gnome-web-photo needs to be installed for this feature
kk: бұл функция үшін gnome-web-photo орнату қажет

en: Goo::Canvas/libgoo-canvas-perl needs to be installed for this feature
kk: Мәтінді көшіру 	
    Goo:: Canvas / libgoo-canvas-perl осы функция үшін орнатылуы тиіс

en: Choose a profile
kk: Профильді таңдаңыз

en: Save configuration as profile
kk: Баптауларды профиль ретінде сақтау

en: Delete profile
kk: Профильді жою

en: Load the selected profile's configuration
kk: Таңдалған баптаулар профилін жүктеу

en: Save
kk: Сақтау

en: Window Preferences
kk: Терезе баптаулары

en: Notifications
kk: Хабарламалар

en: Trash
kk: Қоқыс шелегі

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: Capture
kk: Түсіріп алу

en: Accounts
kk: Тіркемелер

en: File Transfer Protocol (FTP)
kk: Файлдар алмасу протоколы (FTP)

en: Transparent Parts
kk: Мөлдір бөліктер

en: Filename
kk: Файл аты

en: Compression
kk: Сығылуы

en: Select a file format
kk: Файл форматын таңдаңыз

en: Directory
kk: Бума

en: Choose folder
kk: Буманы таңдаңыз

en: Your screenshots will be saved to this directory
kk: Сіздің скриншоттар осы каталогта сақталады

en: Browse for save folder every time
kk: Сақтау бумасын әр уақытта көрсету

en: Do not save file automatically
kk: Файлды автоматты сақтамау

en: Automatically save file
kk: Файлды автоматты түрде сақтау

en: Automatically copy filename to clipboard
kk: Файл атын автоматты алмастыру буферіне көшіру

en: Do not copy anything to clipboard
kk: Алмастыру буферіне ештеңе көшірмеу

en: Delay
kk: Кідіруі

en: second | seconds
kk[0]: секунд

en: Open with
kk: Арқылы ашу

en: 16 colors   - (4bit)
kk: 16 түс - (4бит)

en: 64 colors   - (6bit)
kk: 64 түс - (6бит)

en: 256 colors  - (8bit)
kk: 256 түс - (8бит)

en: Thumbnail
kk: Нобай

en: Border
kk: Шегі

en: pixels
kk: пиксель

en: Color
kk: Түс

en: Show help text
kk: Көмек мәтінін көрсету

en: Enables the help text
kk: Көмек мәтінін көрсетуін іске қосады

en: Select only visible windows
kk: Тек көрініп жатқан терезелерді таңдау

en: Active Window
kk: Белсенді терезе

en: Menu
kk: Мәзір

en: Web
kk: Веб
