shutter - en to lt translation catalogue (494 entries)

en: Profile
lt: Profilis

en: Preferences
lt: Nustatymai

en: gnome-web-photo needs to be installed for this feature
lt: Norint naudotis šia galimybe reikia turėti gnome-web-photo

en: Goo::Canvas/libgoo-canvas-perl needs to be installed for this feature
lt: Norint naudotis šia galimybe reikia turėti goo::Canvas/libgoo-canvas-perl

en: Choose a profile
lt: Pasirinkite profilį

en: Save configuration as profile
lt: Išsaugoti konfigūraciją kaip profilį

en: Delete profile
lt: Ištrinti profilį

en: Load the selected profile's configuration
lt: Įkelti pasirinkto profilio konfigūraciją

en: Image format
lt: Atvaizdo formatas

en: Save
lt: Išsaugoti

en: First-launch Behavior
lt: Pirmo paleidimo elgsena

en: Window Preferences
lt: Langų nustatymai

en: Notifications
lt: Pranešimai

en: Trash
lt: Šiukšlinė

en: Actions
lt: Veiksmai

en: Capture
lt: Įrašyti

en: Selection Capture
lt: Pasirinkimo įrašymas

en: Window Capture
lt: Lango įrašymas

en: Menu/Tooltip Capture
lt: Meniu/Patarimo įrašymas

en: Website Capture
lt: Tinklapio įrašymas

en: Accounts
lt: Paskyros

en: File Transfer Protocol (FTP)
lt: Failų persiuntimo protokolas (FTP)

en: Transparent Parts
lt: Skaidrios dalys

en: Session View
lt: Seanso peržiūra

en: Filename
lt: Failo pavadinimas

en: Reserved character %s is not allowed to be in a filename.
lt: %s ženklai negali sudaryti bylos pavadinimo.

en: There are several wildcards available, like
lt: Prieinami keli pakeičiamieji simboliai, tokie kaip

en: %Y = year
lt: %Y = metai

en: %m = month
lt: %m = mėnuo

en: %d = day
lt: %d = diena

en: %T = time
lt: %T = laikas

en: $w = width
lt: $w = plotas

en: $h = height
lt: $h = aukštis

en: $name = multi-purpose (e.g. window title)
lt: $name = daugiafunkcinis (pvz. lango pavadinimas)

en: $nb_name = like $name but without blanks in resulting strings
lt: $nb_name = kaip $name bet be tarpų

en: $profile = name of current profile
lt: $profile = dabartinio profilio vardas

en: $R = random char (e.g. $RRRR = ag4r)
lt: $R = atsitiktinis simbolis (pvz. $RRRR = ag4r)

en: %NN = counter
lt: %NN = skaitiklis

en: Compression
lt: Glaudinimas

en: Adjust quality/compression value
lt: Keisti kokybę/suspaudimą

en: Select a file format
lt: Pasirinkite bylos formatą

en: Directory
lt: Aplankas

en: Choose folder
lt: Pasirinkite aplanką

en: Your screenshots will be saved to this directory
lt: Jūsų ekranvaizdžiai bus saugomi šiame aplanke

en: Browse for save folder every time
lt: Kiekvieną kartą klausti kur išsaugoti

en: Do not save file automatically
lt: Nesaugoti failo automatiškai

en: Automatically save file
lt: Failą saugoti automatiškai

en: Automatically copy screenshot to clipboard
lt: Automatiškai nukopijuoti ekranvaizdį į iškarpinę

en: Automatically copy filename to clipboard
lt: Automatiškai nukopijuoti failo vardą į iškarpinę

en: Do not copy anything to clipboard
lt: Į iškarpinę nekopijuoti nieko

en: Delay
lt: Delsa

en: second | seconds
lt[0]: sekundė
lt[1]: sekundės
lt[2]: sekundžių

en: Capture after a delay of
lt: Prieš įrašymą uždelsti

en: Wait n seconds before taking a screenshot
lt: Palaukite n sekundžių prieš darant kitą ekrano nuotrauką

en: Include Cursor
lt: Įtraukti žymeklį

en: Include cursor when taking a screenshot
lt: Darant ekranvaizdį įtraukti žymeklį

en: Open with
lt: Atverti su

en: Open your screenshot with this program after capturing
lt: Po įrašymo atverti ekranvaizdį su šia programa

en: 16 colors   - (4bit)
lt: 16 spalvų - (4 bitai)

en: 64 colors   - (6bit)
lt: 64 spalvos - (6 bitai)

en: 256 colors  - (8bit)
lt: 256 spalvos - (8 bitai)

en: Reduce colors
lt: Sumažinti spalvų skaičių

en: Automatically reduce colors after taking a screenshot
lt: Padarius ekranvaizdį sumažinti spalvų skaičių

en: Thumbnail
lt: Miniatiūra

en: Generate thumbnail too.
    select the percentage of the original size for the thumbnail to be
lt: Generuoti ir miniatiūrą.
    Pasirinkite kokio dydžio, procentais nuo org. paveikslėlio, bus miniatiūra

en: Border
lt: Rėmelis

en: pixels
lt: pikseliai

en: Color
lt: Spalva

en: Choose border color
lt: Pasirinkite rėmelio spalvą

en: Adds a border effect to the screenshot
lt: Į ekranvaizdį prideda rėmelio efektą

en: Enable zoom window
lt: Leisti priartinti langą

en: Start with selection size of
lt: Pradinis pasirinkimo dydis

en: at
lt: ties

en: Start Selection Tool with a customized selection size
lt: Paleisti pasirinkimo įrankį su pasirinktu pasirinkimo dydžiu

en: Show help text
lt: Rodyti pagalbos tekstą

en: Enables the help text
lt: Įjungia šį pagalbos tekstą

en: Include window decoration when capturing a window
lt: Įrašant lango vaizdą įtraukti ir lango dekoracijas

en: Automatically resize window to
lt: Automatiškai sumažinti lango dydį iki

en: This resizes the window automatically to the specified width and height. This method asks the window manager to resize the window. However, the window manager may not allow the resize.
lt: Tai automatiškai sumažina langą iki nurodyto pločio ir aukščio. Šis metodas prašo langų tvarkyklės sumažinti langą. Nepaisant to langų tvarkyklė gali neleisti sumažinti.

en: Force rounded window corners
lt: Priverstiniai apvalūs lango kampai

en: Shutter uses the XShape extension to determine the window's shape, but this does not work under some circumstances, e.g. when running compiz.
    
    When this option is activated Shutter uses fixed parameters to round the window corners. You can overwrite the default parameters by creating a file named ~/.shutter/shape.conf and put custom values in it. The default values are stored in %s.
lt: Lango formai nustatyti Shutter naudoja XShape plėtinį, bet nekuriose situacijose tai neveikia, pvz. veikiant compiz.
    
    Įjungus šią parinkty Shutter kampų apvalinimui naudoja nustatytus parametrus. Perrašyti numatytuosius parametrus galite sukurdami failą ~/.shutter/shape.conf ir ten įrašydami pasirinktines reikšmes. Numatytosios reikšmės saugomos faile %s.

en: Select only visible windows
lt: Pasirinkti tik matomus langus

en: Pre-Capture Delay
lt: Prieš įrašymą uždelsti

en: Capture menu/tooltip after a delay of n seconds
lt: Įrašyti meniu/paaiškinimą po n sekundžių delsos

en: Ignore possibly wrong type hints
lt: Nepaisyti galimai netinkamo tipo paaiškinimų

en: The type hint constants specify hints for the window manager that indicate what type of function the window has. Sometimes these type hints are not correctly set. By enabling this option Shutter will not insist on the requested type hint.
lt: Patarimo tipo konstantos nurodo langų tvarkyklei kokio tipo patarimą turi langas. Kartais šie tipai nustatomi neteisingai. Įjungus šią parinkty Shutter nepasikliaus gautuoju patarimo tipu.

en: Virtual browser width
lt: Virtualus naršyklės plotis

en: Virtual browser width when taking a website screenshot
lt: Virtualus naršyklės plotis, darant tinklapio ekranvaizdį

en: Show as check pattern
lt: Rodyti šachmatų raštą

en: Show as custom color:
lt: Rodyti kaip pasirinktinę spalvą:

en: Choose fill color
lt: Pasirinkite užpildo spalvą

en: Show as background
lt: Rodyti kaip foną

en: Displays any transparent parts of the image in a check pattern
lt: Permatomas paveikslėlio dalis rodyti kaip šachmatų langelius

en: Displays any transparent parts of the image in a solid color that you specify
lt: Permatomas paveikslėlio dalis rodyti kaip nurodytą spalvą

en: Displays any transparent parts of the image in the background color of the application
lt: Permatomas paveikslėlio dalis rodyti kaip atitinkamas fono paveikslėlio dalis

en: Sort ascending by
lt: Rikiuoti didėjimo tvarka pagal

en: Key/Time Created
lt: Raktą/Sukūrimo laiką

en: Sort descending by
lt: Rikiuoti mažėjimo tvarka pagal

en: Configure sort criteria
lt: Konfigūruoti rikiavimo kriterijus

en: Start Shutter at login
lt: Prisijungiant paleisti „Shutter“

en: Hide window on first launch
lt: Pirmą kart paleidus paslėpti langą

en: Hide notification icon
lt: Slėpti pranešimo piktogramą

en: Autohide main window when taking a screenshot
lt: Darant ekranvaizdį automatiškai paslėpti pagrindinį langą

en: Redraw Delay
lt: Perpiešimo delsa

en: millisecond | milliseconds
lt[0]: milisekundė
lt[1]: milisekundės
lt[2]: milisekundžių

en: Present main window after taking a screenshot
lt: Padarius ekranvaizdį atkurti pagrindinį langą

en: Minimize to tray when closing main window
lt: Užveriant pagrindinį langą sumažinti į sistemos dėklą

en: Display pop-up notification after taking a screenshot
lt: Padarius ekranvaizdį rodyti iššokantį pranešimą

en: Display pop-up notification when using a delay
lt: Naudojant delsą rodyti iššokantį pranešimą

en: Display pop-up notification when using a pre-capture delay
lt: Naudojant „prieš darymo“ uždelsimą rodyti iššokantį pranešimą

en: Notification agent
lt: Pranešimų agentas

en: Desktop Notifications
lt: Darbastalio pranešimai

en: Built-In Notifications
lt: Įmontuoti pranešimai

en: Ask before moving files to trash
lt: Prieš perkeliant į šiukšlinę paklausti

en: Move file to trash when closing tab
lt: Užveriant kortelę perkelti failą į šiukšlinę

en: Notify when file was deleted from filesystem
lt: Pašalinus failą iš failų sistemos pranešti

en: Configure a short timeout to give the Xserver a chance to redraw areas that were obscured by Shutter's windows before taking a screenshot.
lt: Nustatyti galiojimo laiką po kurio Xserver perpieš sritis kurias sugadino Shutter darydamas ekranvaizdį.

en: You can either choose the system-wide desktop notifications (e.g. Ubuntu's Notify-OSD) or Shutter's built-in notification system
lt: Galite naudoti sistemos pranešimus (pvz. Ubuntu Notify-osd) arba Shutter įmontuota pranešimų sistemą

en: <b>Please note:</b> If a plugin allows authorized uploading you can enter your credentials above. Plugins with OAuth support are configured automatically the first time you use them.
lt: <b>Pastaba:</b> Jei įskiepis leidžia autorizuotą įkėlimą, prisijungimo detales galite įvesti žemiau. Įskiepiai su OAuth palaikymu yra sukonfigūruojami automatiškai, pirmą kart paleidus.

en: URI
    Example: ftp://host:port/path
lt: URI
    Pavyzdys: ftp://mazgas:prievadas/kelias

en: Connection mode
lt: Prisijungimo režimas

en: Active mode
lt: Aktyvus režimas

en: Passive mode
lt: Pasyvus režimas

en: Username
lt: Naudotojo vardas

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Website URL
lt: Tinklalapio adresas

en: Main
lt: Pagrindinis

en: Advanced
lt: Išsamiau

en: Image View
lt: Paveikslėlio rodinys

en: Behavior
lt: Elgsena

en: Upload
lt: Įkelti

en: Plugins
lt: Įskiepiai

en: The following plugins are installed
lt: Įdiegti šie įskiepiai

en: pixel | pixels
lt[0]: pikselis
lt[1]: pikseliai
lt[2]: pikselių

en: Quality
lt: Kokybė

en: Please activate the menu you want to capture
lt: Aktyvuokite meniu kurį norite įrašyti

en: Please activate the tooltip you want to capture
lt: Aktyvuokite paaiškinimą kurį norite įrašyti

en: Screenshot will be taken in %s second | Screenshot will be taken in %s seconds
lt[0]: Ekrano nuotrauka bus padaryta po %s sekundės
lt[1]: Ekrano nuotrauka bus padaryta po %s sekundžių
lt[2]: Ekrano nuotrauka bus padaryta po %s sekundžių

en: Register
lt: Registruotis

en: Profile deleted
lt: Profilis pašalintas

en: Profile could not be deleted
lt: Profilio pašalinti nepavyko

en: Failed
lt: Nepavyko

en: Profile %s loaded successfully
lt: Profilis „%s“ įkeltas sėkmingai

en: Session
lt: Seansas

en: not found
lt: nerasta

en: Error while adding the file monitor.
lt: Klaida pridedant failų stebyklę.

en: Settings could not be saved!
lt: Nuostatų išsaugoti nepavyko!

en: Settings saved successfully!
lt: Nuostatos sėkmingai išsaugotos!

en: Session could not be saved!
lt: Seanso išsaugoti nepavyko!

en: Account-settings could not be saved!
lt: Paskyros nustatymų išsaugoti nepavyko!

en: Settings could not be restored!
lt: Nepavyko atstatyti nuostatų!

en: Settings loaded successfully
lt: Nuostatos buvo sėkmingai įkrautos

en: Built-in Editor
lt: Integruotas redaktorius

en: Account-settings could not be restored!
lt: Atstatyti paskyros nustatymų nepavyko!

en: opened
lt: atverta

en: Error while opening image %s.
lt: Klaida atveriant paveikslėlį „%s“.

en: Session could not be restored!
lt: Atkurti seanso nepavyko!

en: Error while creating the trashinfo file %s.
lt: Kuriant „trashinfo“ failą %s įvyko klaida.

en: Error while moving the file %s to trash.
lt: Perkeliant failą %s į šiukšlinę įvyko klaida.

en: Error while removing the file %s from disk.
lt: Pašalinant failą %s iš disko įvyko klaida.

en: Are you sure you want to move %s to the trash?
lt: Ar tikrai norite perkelti „%s“ į šiukšlinę?

en: Move to _Trash
lt: Perkelti į ši_ukšlinę

en: deleted
lt: ištrintas

en: Are you sure you want to move the selected files to the trash?
lt: Ar tikrai norite perkelti pasirinktus failus į šiukšlinę?

en: No screenshots selected
lt: Nepasirinktas joks ekranvaizdis

en: Selected screenshots deleted
lt: Pasirinktos ekrano nuotraukos ištrintos

en: removed from session
lt: pašalinta iš seanso

en: Selected screenshots removed
lt: Pasirinktos ekrano nuotraukos pašalintos

en: No valid filetype specified
lt: Nurodytas netinkamas failo tipas

en: There is no image data in the clipboard to paste
lt: Iškarpinėj nėra paveikslėlio duomenų kuriuos galima būtų įkelti

en: Selected filenames copied to clipboard
lt: Pasirinkti failų vardai nukopijuoti į iškarpinę

en: Selected images copied to clipboard
lt: Pasirinkti failai nukopijuoti į iškarpinę

en: Last action undone
lt: Atšaukti paskutinį veiksmą

en: Error while copying last version (%s).
lt: Kopijuojant paskutinę versiją (%s) įvyko klaida.

en: There was an error performing undo on %s.
lt: Darant atšaukimą %s įvyko klaida.

en: Last action redone
lt: Paskutinio veiksmo pakartotinis padarymas

en: There was an error performing redo on %s.
lt: Kartojant paskutinį veiksmą %s įvyko klaida.

en: No plugin installed
lt: Nėra įdiegtų įskiepių

en: There was an error determining the filename.
lt: Nustatant failo vardą įvyko klaida.

en: Triggered invalid screenshot action.
lt: Sužadintas netinkamas ekranvaizdžio veiksmas.

en: Error while taking the screenshot.
lt: Klaida darant ekrano nuotrauką

en: Capture aborted by user
lt: Naudotojas nutraukė įrašymą

en: %s saved
lt: %s išsaugota

en: Screenshot saved
lt: Ekranvaizdis išsaugotas

en: The filename %s could not be verified. Maybe it contains unsupported characters.
lt: Patvirtinti failo vardo %s nepavyko. Gali būt jog jame yra nepalaikomų simbolių.

en: %s opened with %s
lt: %s atvertas su %s

en: Opened all files with
lt: Visi failai atverti su

en: Could not apply plugin %s
lt: Pritaikyti įskiepio %s nepavyko

en: Successfully applied plugin %s
lt: Įskiepis %s sėkmingai pritaikytas

en: Error while executing plugin %s.
lt: Vykdant įskiepį %s įvyko klaida.

en: There was an error executing the plugin.
lt: Vykdant įskiepį įvyko klaida.

en: %s screenshot | %s screenshots
lt[0]: %s ekranvaizdis
lt[1]: %s ekranvaizdžiai
lt[2]: %s ekranvaizdžių

en: Current profile
lt: Dabartinis profilis

en: Try to resave the file?
lt: Pabandyti dar kartą išsaugoti failą?

en: Image %s was not found on disk
lt: Paveikslėlio %s diske nėra

en: Error while saving the image %s.
lt: Klaida saugant paveikslėlį %s.

en: There was an error saving the image to %s.
lt: Klaida išsaugant paveikslėlį vietoje %s.

en: saved
lt: išsaugota

en: Image %s was deleted from filesystem
lt: Paveikslėlis %s iš failų sistemos pašalintas

en: There was an error opening the image.
lt: Atveriant paveikslėlį įvyko klaida.

en: Error while opening directory %s.
lt: Klaida atidarant katalogą %s

en: Updating plugin information
lt: Atnaujinama įskiepių informacija

en: Please wait while Shutter updates the plugin information
lt: Palaukite kol Shutter atnaujins įskiepių informaciją

en: Updating upload plugin information
lt: Atnaujinama įskiepio informacija

en: Please wait while Shutter updates the upload plugin information
lt: Palaukite kol Shutter atnaujins įkėlimo įskiepių informaciją

en: Capture All Workspaces
lt: Įrašyti visus darbalaukius

en: Limit to current monitor
lt: Tik dabartinis monitorius

en: This option is only useful when you are running a multi-monitor system (%d monitor detected).
    Enable it to capture only the current monitor. | This option is only useful when you are running a multi-monitor system (%d monitors detected).
    Enable it to capture only the current monitor.
lt[0]: Ši parinktis naudinga tik tada kai turite kelis monitorius (aptiktas %d monitorius).
    Įjunkite jei norite įrašyti tik esamo monitoriaus vaizdą.
lt[1]: Ši parinktis naudinga tik tada kai turite kelis monitorius (aptikti %d monitoriai).
    Įjunkite jei norite įrašyti tik esamo monitoriaus vaizdą.
lt[2]: Ši parinktis naudinga tik tada kai turite kelis monitorius (aptikta %d monitorių).
    Įjunkite jei norite įrašyti tik esamo monitoriaus vaizdą.

en: Active Window
lt: Aktyvus langas

en: Capture the last active window
lt: Įrašyti paskutinį aktyvų langą

en: _Selection
lt: _Pasirinkimas

en: _Desktop
lt: _Darbastalis

en: Window _under Cursor
lt: _Langas po žymekliu

en: Select W_indow
lt: Pasirinkti _langą

en: Se_ction
lt: Da_lis

en: _Menu
lt: _Meniu

en: _Tooltip
lt: _Paaiškinimas

en: _Web
lt: _Žiniatinklis

en: S_how main window
lt: _Rodyti pagrindinį langą

en: _Redo last screenshot
lt: _Grąžinti paskutinį ekranvaizdį

en: _Quick profile select
lt: _Greitas profilio pasirinkimas

en: Wait indefinitely
lt: Laukti neribotai

en: Wait max %d second | Wait max %d seconds
lt[0]: Laukti ne ilgiau nei %d sekundę
lt[1]: Laukti ne ilgiau nei %d sekundes
lt[2]: Laukti ne ilgiau nei %d sekundžių

en: Wait max %d minute | Wait max %d minutes
lt[0]: Laukti ne ilgiau nei %d minutę
lt[1]: Laukti ne ilgiau nei %d minutes
lt[2]: Laukti ne ilgiau nei %d minučių

en: Shutter will wait indefinitely for the screenshot to capture
lt: Shutter lauks tiek kiek reikės kol sugalvosite padaryti ekranvaizdį

en: Shutter will wait up to %d second for the screenshot to capture before aborting the process if it's taking too long | Shutter will wait up to %d seconds for the screenshot to capture before aborting the process if it's taking too long
lt[0]: Shutter lauks iki %d sekundės kol padarysite ekranvaizdį, vėliau nutrauks procesą
lt[1]: Shutter lauks iki %d sekundžių kol padarysite ekranvaizdį, vėliau nutrauks procesą
lt[2]: Shutter lauks iki %d sekundžių kol padarysite ekranvaizdį, vėliau nutrauks procesą

en: Shutter will wait up to %d minute for the screenshot to capture before aborting the process if it's taking too long | Shutter will wait up to %d minutes for the screenshot to capture before aborting the process if it's taking too long
lt[0]: Shutter lauks iki %d minutės kol padarysite ekranvaizdį, vėliau nutrauks procesą
lt[1]: Shutter lauks iki %d minučių kol padarysite ekranvaizdį, vėliau nutrauks procesą
lt[2]: Shutter lauks iki %d minučių kol padarysite ekranvaizdį, vėliau nutrauks procesą

en: Host
lt: Mazgas

en: Anonymous Upload
lt: Anoniminis įkėlimas

en: Authorized Upload
lt: Autorizuotas įkėlimas

en: OAuth Upload
lt: OAuth įkėlimas

en: Description
lt: Aprašymas

en: Icon
lt: Piktograma

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Category
lt: Kategorija

en: Language
lt: Kalba

en: Path
lt: Kelias

en: Successfully published
lt: Sėkmingai paskelbta

en: The file %s was successfully published: %s
lt: Failas %s sėkmingai paskelbtas: %s

en: %s published
lt: %s paskelbtas

en: Unpublished
lt: Nepublikuota

en: The file %s is no longer published. The external link is not available anymore.
lt: Failas %s daugiau nebeskelbiamas. Išorinė nuoroda daugiau neprieinama.

en: The file %s is no longer published.
lt: Failas %s nebeskelbiamas.

en: Rename
lt: Pervadinti

en: Rename image %s
lt: Pervadinti paveikslėlį %s

en: New filename
lt: Naujas failo pavadinimas

en: _Rename
lt: _Pervadinti

en: renamed
lt: pervadintas

en: Error while renaming the image %s.
lt: Klaida pervadinant paveikslėlį %s.

en: There was an error renaming the image to %s.
lt: Pervadinant paveikslėlį į %s įvyko klaida.

en: _Replace
lt: _Pakeisti

en: The image already exists in %s. Replacing it will overwrite its contents.
lt: Failas vietoje „%s“ jau egzistuoja. Pakeitus jį, jo turinys bus perrašytas.

en: An image named %s already exists. Do you want to replace it?
lt: Failas pavadinimu „%s“ jau egzistuoja. Ar norite jį perrašyti?

en: Invalid Filename
lt: Neteisingas bylos pavadinimas

en: Choose file to open
lt: Pasirinkite norimą atidaryti bylą

en: All compatible image formats
lt: Visi tinkami vaizdo formatai

en: Choose a location to save to
lt: Pasirinkite aplanką kuriame saugosite

en: Choose a plugin
lt: Pasirinkite įskiepį

en: _Run
lt: _Vykdyti

en: Plugin
lt: Priedas

en: No plugin specified
lt: Įskiepis nenurodytas

en: Upload / Export
lt: Įkelti/Eksportuoti

en: _Upload
lt: Į_kelti

en: Guest
lt: Svečias

en: Please choose one of the accounts above and click <i>Upload</i>. The upload links will still be available in the screenshot's <i>right-click menu</i> after closing this dialog.
lt: Pasirinkite vieną iš paskyrų ir paspauskite <i>Įkelti</i>. Užvėrus langą, įkėlimo nuorodos vistiek bus prieinamos ekranvaizdžio <i>dešinio spragtelėjimo meniu</i>.

en: <b>Please note:</b> If a plugin allows only authorized uploading you need to enter your credentials in preferences first to make it appear in the list above.
lt: <b>Pastaba:</b> Jei įskiepis leidžia tik autorizuotą įkėlimą jums pirmiausiai reikės įvesti savo prisijungimo duomenis.

en: Choose account
lt: Pasirinkite paskyrą

en: Status
lt: Būsena

en: Public hosting
lt: Viešas talpinimas

en: Places
lt: Vietos

en: _Export
lt: _Eksportuoti

en: _Publish
lt: _Skelbti

en: Disconnected
lt: Atsijungta

en: Folder %s is synchronized with Ubuntu One. The selected file will be copied to that folder before being published. | Folder %s is synchronized with Ubuntu One. The selected files will be copied to that folder before being published.
lt[0]: Aplankas %s sinchronizuotas su Ubuntu One. Prieš paskelbiant, tie failai bus nukopijuoti į tą aplanką.
lt[1]: Aplankas %s sinchronizuotas su Ubuntu One. Prieš paskelbiant, tie failai bus nukopijuoti į tą aplanką.
lt[2]: Aplankas %s sinchronizuotas su Ubuntu One. Prieš paskelbiant, tie failai bus nukopijuoti į tą aplanką.

en: <b>Please note:</b> The selected file will be published in a background process. You will be notified when the process has finished. | <b>Please note:</b> The selected files will be published in a background process. You will be notified when the process has finished.
lt[0]: <b>Pastaba:</b> Pasirinktas failas bus skelbiamas foniniame procese. Kai procesas baigsis jums bus pranešta.
lt[1]: <b>Pastaba:</b> Pasirinktas failas bus skelbiamas foniniame procese. Kai procesas baigsis jums bus pranešta.
lt[2]: <b>Pastaba:</b> Pasirinktas failas bus skelbiamas foniniame procese. Kai procesas baigsis jums bus pranešta.

en: Folder %s is not synchronized with Ubuntu One. Please choose an alternative folder.
lt: Aplankas %s nesusinchronizuotas su Ubuntu One. Pasirinkite kitą aplanką.

en: Ubuntu One service cannot be found.
lt: Ubuntu One tarnyba nerasta.

en: /publicfiles is not available. Your Ubuntu One installation seems to be out of date.
lt: /publicfiles neprieinama. Atrodo jūsų Ubuntu One diegimas pasenęs.

en: Net::DBus::GLib/libnet-dbus-glib-perl needs to be installed for this feature
lt: Norint naudoti šią galimybę turi būti įdiegta net::DBus::GLib/libnet-dbus-glib-perl

en: Loading module %s
lt: Įkeliamas modulis %s

en: Error while executing upload plugin %s.
lt: Vykdant įkėlimo įskiepį %s įvyko klaida.

en: There was an error executing the upload plugin.
lt: Vykdant įkėlimo įskiepį įvyko klaida.

en: uploaded
lt: išsiųsta

en: Successfully uploaded
lt: Sėkmingai išsiųsta

en: The file %s was successfully uploaded.
lt: Failas %s sėkmingai įkeltas.

en: Skip all
lt: Praleisti viską

en: Skip
lt: Praleisti

en: Retry
lt: Kartoti

en: exported
lt: eksportuota

en: Successfully exported
lt: Sėkmingai eksportuota

en: The file %s was successfully exported.
lt: Failas %s sėkmingai eksportuotas.

en: Publishing %s...
lt: Skelbiama %s...

en: _Retry
lt: _Kartoti

en: Error while copying the image %s.
lt: Kopijuojant paveikslėlį %s įvyko klaida.

en: There was an error copying the image into %s.
lt: Kopijuojant paveikslėį į %s įvyko klaida.

en: Please check your credentials and try again.
lt: Patikrinkite paskyros parametrus ir bandykite dar kartą.

en: Error while login
lt: Prisijungimo klaida

en: Maximum filesize reached
lt: Pasiektas didžiausias leidžiamas dydis

en: Error while uploading
lt: Įkėlimo klaida

en: Maximum filesize: %s
lt: Didžiausias failo dydis: %s

en: Error while connecting
lt: Prisijungimo klaida

en: Save current preferences as new profile
lt: Dabartinius nustatymus išsaugoti kaip naują profilį

en: New profile name
lt: Naujas profilio vardas

en: Replacing it will overwrite its contents.
lt: Pakeitimas perrašys turinį.

en: A profile named %s already exists. Do you want to replace it?
lt: Profilis pavadintas %s jau yra. Ar norite jį pakeisti?

en: _File
lt: _Failas

en: _Edit
lt: K_eisti

en: _View
lt: R_odyti

en: _Screenshot
lt: _Ekrano nuotrauka

en: _Go
lt: _Eiti

en: _Help
lt: _Pagalba

en: _Open...
lt: _Atverti...

en: Recent _Files
lt: Paskutinieji _failai

en: Save _As...
lt: Įrašyti k_aip...

en: E_xport to PDF...
lt: _Eksportuoti į PDF...

en: Export to Post_Script...
lt: Eksportuoti į Post_Script...

en: Page Set_up
lt: Puslapio _sąranka

en: _Print...
lt: S_pausdinti...

en: Send by E_mail...
lt: Siųsti _el. paštu...

en: C_lose all
lt: U_ždaryti visus

en: Copy _Filename
lt: Kopijuoti _failo vardą

en: Show Navigation _Toolbar
lt: Rodyti _naršymo įrankinę

en: Get Help Online...
lt: Pagalba internete...

en: Translate this Application...
lt: Išversti šią programą...

en: Report a Problem
lt: Pranešti apie problemą

en: _Active Window
lt: _Aktyvus langas

en: Import from clip_board
lt: I_mportuoti iš iškarpinės

en: Open wit_h
lt: Atverti s_u

en: Show in _folder
lt: _Rodyti aplanke

en: _Rename...
lt: P_ervadinti...

en: _Send To...
lt: _Siųsti...

en: E_xport...
lt: E_ksportuoti...

en: Public URLs
lt: Vieši URL

en: _Edit...
lt: _Taisa...

en: Run a _plugin...
lt: Vykdyti į_skiepį...

en: Redo _this screenshot
lt: Pakartotinai _padaryti šį ekranvaizdį

en: Run a _Plugin...
lt: Vykdyti į_skiepį...

en: Redo
lt: Grąžinti

en: Redo last screenshot
lt: Pakartoti paskutinį ekranvaizdį

en: Selection
lt: Pažymėjimas

en: Draw a rectangular capture area with your mouse
    to select a specified screen area
lt: Pažymėkite ekrano vietą pele

en: Desktop
lt: Darbastalis

en: Take a screenshot of your whole desktop
lt: Nufotografuoti visą darbastalį

en: Capture a specific workspace
lt: Nufotografuoti pasirinktą darbo vietą

en: Window
lt: Langas

en: Select a window with your mouse
lt: Pasirinkite langą pele

en: Take a screenshot of a specific window
lt: Nufotografuoti norimą langą

en: Section
lt: Dalis

en: Captures only a section of the window. You will be able to select any child window by moving the mouse over it
lt: Nufotografuoja dalį lango. Galėsite pasirinkti langą lange užvedę pelę ant jo

en: Menu
lt: Meniu

en: Select a single menu or cascading menus from any application
lt: Pasirinkite betkokios programos meniu ar jų grupę

en: Tooltip
lt: Paaiškinimas

en: Capture a tooltip
lt: Įrašyti paaiškinimą

en: Web
lt: Žiniatinklis

en: Take a screenshot of a website
lt: Nufotografuoti interneto puslapį

en: Set how long Shutter will wait for the screenshot to complete before aborting the process if it's taking too long
lt: Nustatykite kiek Shutter lauks ekranvaizdžio, o po to nutrauks procesą

en: Edit
lt: Redaguoti

en: Use the built-in editor to highlight important fragments of your screenshot or crop it to a desired size
lt: Svarbių vietų pažymėjimui naudokite įmontuotą redaktorių, beto galite apkirpti iki reikiamo dydžio.

en: Export
lt: Eksportuoti

en: Upload your images to an image hosting service, FTP site or export them to an arbitrary folder
lt: Įkelkite savo paveikslėlius į paveikslėlių talpinimo tarnybą, FTP tinklapį ar eksportuokite į aplanką.

en: Show links to previous uploads
lt: Rodyti nuorodas į ankstesnius ekranvaizdžius

en: Error while executing %s.
lt: Klaida vykdant %s.

en: There was an error executing %s.
lt: Vykdant %s įvyko klaida.

en: Exit Code: %d.
lt: Išėjimo kodas: %d.

en: Synchronization complete
lt: Sinchronizavimas baigtas

en: Synchronization in progress...
lt: Vyksta sinchronizacija...

en: Illegal URI.
lt: Neteisingas adresas.

en: Connection error.
lt: Susijungimo klaida.

en: Please check your connectivity and try again.
lt: Patikrinkite jungiamumą ir bandykite dar kartą.

en: Login with username %s failed.
lt: Prisijungti vartotojo vardu %s nepavyko.

en: Cannot change working directory.
lt: Pakeisti esamo aplanko nepavyko.

en: Command 'put' failed.
lt: Komanda „put“ nepavyko.

en: Copy this code to clipboard
lt: Kopijuoti šį kodą į iškarpinę

en: Upload - %s - %s
lt: Įkelti - %s - %s

en: Draw a rectangular area using the mouse.
lt: Norėdami pažymėti sritį naudokitės pele.

en: To take a screenshot, press the Enter key. Press Esc to quit.
lt: Norėdami padaryti ekranvaizdį, paspauskite Enter. Norėdami baigti paspauskite Esc.

en: <b>shift/right-click</b> → selection dialog on/off
lt: <b>shift/dešinys mygtukas</b> → pasirinkimo dialogas įj./išj.

en: <b>ctrl + scrollwheel</b> → zoom in/out
lt: <b>ctrl + pelės ratukas</b> → priartinti/tolinti

en: <b>space</b> → zoom window on/off
lt: <b>tarpas</b> → lango artinimas įj/išj.

en: <b>cursor keys</b> → move cursor
lt: <b>naršymo klavišai</b> → perkelti žymeklį

en: <b>cursor keys + alt</b> → move selection
lt: <b>naršymo klavišai + alt</b> → perkelti pasirinkimą

en: <b>cursor keys + ctrl</b> → resize selection
lt: <b>naršymo klavišai + ctrl</b> → keisti pasirinkimo dydį

en: Maybe mouse pointer could not be grabbed or the selected area is invalid.
lt: Gali būt jog pelės žymeklio įtraukti nepavyko arba pasirinkta sritis netinkama.

en: Keyboard could not be grabbed.
lt: Pagriebti klaviatūros nepavyko.

en: menu
lt: meniu

en: tooltip
lt: paaiškinimas

en: No window with type %s detected.
lt: Lango su tipu %s nerasta.

en: There is no last capture that can be redone.
lt: Daugiau nėra įrašymų kuriuos galima būtų pakartoti.

en: The window is no longer available.
lt: Langas daugiau nebeprieinamas.

en: Unable to capture website
lt: Įrašyti tinklapio nepavyko

en: No window with name pattern %s detected.
lt: Lango su pavadinimo forma %s nerasta.

en: Invalid pattern %s detected.
lt: Aptikta netinkama forma %s.

en: No subwindow detected
lt: Polangių nerasta

en: Maybe this window is using client-side windows (or similar).
    Shutter is not yet able to query the tree information of such windows.
lt: Gal šis langas naudoja kliento pusės langus (ar panašius).
    Shutter kol kas nesugeba užklausti tokių langų informacijos medžio.

en: URL to capture
lt: URL kurią įrašyti

en: C_apture
lt: Į_rašyti

en: Workspaces
lt: Darbalaukiai

en: Fill color
lt: Užpildo spalva

en: Adjust fill color and opacity
lt: Keisti užpildymo spalvą ir permatomumą

en: Stroke color
lt: Brūkšnio spalva

en: Choose stroke color
lt: Pasirinkite brūkšnio spalvą

en: Adjust stroke color and opacity
lt: Keisti brūkšnio spalvą ir permatomumą

en: Line width
lt: Linijos plotis

en: Adjust line width
lt: Keisti linijos plotį

en: Font
lt: Šriftas

en: Select font family and size
lt: Pasirinkite šriftų šeimą ir dydį

en: Insert image
lt: Įterpti paveikslėlį

en: Insert an arbitrary object or file
lt: Įterpti sutartinį objektą ar failą

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: _Crop
lt: _Apkirpti

en: Click-Drag to scale (try Control to scale uniformly)
lt: Spustelėkite ir tempkite norėdami proporcingai keisti dydį (Control - neproporcingai)

en: Click-Drag to resize the canvas
lt: Spustelėkite ir tempkite norėdami keisti dydį

en: Click to paint (try Control or Shift for a straight line)
lt: Norėdami spalvoti paspauskite (tiesiai linijai bandykite Control ar Shift)

en: Click-Drag to create a new straight line
lt: Spustelėkite ir tempkite norėdami sukurti tiesią liniją

en: Click-Drag to create a new arrow
lt: Spustelėkite ir tempkite norėdami sukurti naują rodyklę

en: Click-Drag to create a new rectangle
lt: Spustelėkite ir tempkite norėdami sukurti naują stačiakampį

en: Click-Drag to create a new ellipse
lt: Spustelėkite ir tempkite norėdami sukurti naują elipsę

en: Click-Drag to add a new text area
lt: Spustelėkite ir tempkite norėdami pridėti naują teksto sritį

en: Click to censor (try Control or Shift for a straight line)
lt: Norėdami cenzūruoti paspauskite (tiesiai linijai bandykite Control ar Shift)

en: Click-Drag to create a pixelized region
lt: Spustelėkite ir tempkite norėdami sukurti pikseliuotą sritį

en: Click to add an auto-increment shape
lt: Norėdami pridėti automatiškai didėjančią formą paspauskite čia

en: Save the changes to image %s before closing?
lt: Ar prieš užveriant išsaugoti paveikslėlio „%s“ pakeitimus?

en: Close
lt: Užverti

en: Do_n't save
lt: _Nesaugoti

en: If you don't save the image, changes from the last minute will be lost | If you don't save the image, changes from the last %d minutes will be lost
lt[0]: Jeigu neišsaugosite šio paveikslėlio, pakeitimai, atlikti per pastarąją minutę, bus prarasti.
lt[1]: Jeigu neišsaugosite šio paveikslėlio, pakeitimai, atlikti per pastarąsias %d minutes, bus prarasti.
lt[2]: Jeigu neišsaugosite šio paveikslėlio, pakeitimai, atlikti per pastarąsias %d minučių, bus prarasti.

en: Do you want to save the changed background color?
lt: Ar norite išsaugoti pakeistą fono spalvą?

en: The background is likely to be transparent if you decide to ignore the background color.
lt: Jei nuspręsite nepaisyti fono spalvos, jis greičiausiai bus permatomas.

en: Save Background Color
lt: Išsaugoti fono spalvą

en: _Ignore Background Color
lt: _Nepaisyti fono spalvos

en: _Save Background Color
lt: _Išsaugoti fono spalvą

en: Change Background Color...
lt: Keisti fono spalvą...

en: _Reset to Default
lt: _Atkurti numatytuosius

en: Raise
lt: Kelti

en: Lower
lt: Leisti

en: Unlock
lt: Atrakinti

en: Lock
lt: Užrakinti

en: Edit Preferences...
lt: Keisti nustatymus...

en: Numbering
lt: Numeravimas

en: Current value
lt: Dabartinė vertė

en: Arrow
lt: Rodyklė

en: Length
lt: Ilgis

en: Tip length
lt: Patarimo ilgis

en: Display an arrow at the end of the line
lt: Rodyti rodyklę linijos pabaigoje

en: Display an arrow at the start of the line
lt: Rodyti rodyklę linijos pradžioje

en: Text
lt: Tekstas

en: Font color
lt: Šrifto spalva

en: Choose font color
lt: Pasirinkite šrifto spalvą

en: Use selected font
lt: Naudoti pasirinktą šriftą

en: Use selected font color
lt: Naudoti pasirinktą šrifto spalvą

en: _Tools
lt: Įr_ankiai

en: Undo last action
lt: Atšaukti paskutinį veiksmą

en: Do again the last undone action
lt: Pakartoti paskutinį atšaukimo veiksmą

en: Copy selection to clipboard
lt: Kopijuoti pasirinkimą į iškarpinę

en: Cut selection to clipboard
lt: Iškirpti pažymėjimą į iškarpinę

en: Paste objects from clipboard
lt: Įklijuoti objektus iš iškarpinės

en: Delete current object
lt: Ištrinti esamą objektą

en: Clear canvas
lt: Išvalyti ekraną

en: Abort current mode
lt: Atšaukti dabartinį režimą

en: Close this window
lt: Užverti šį langą

en: Save image
lt: Išsaugoti paveikslėlį

en: Export to _File...
lt: Eksportuoti į _failą...

en: Export to File...
lt: Eksportuoti į failą...

en: _Export to SVG...
lt: _Eksportuoti į SVG...

en: Export to SVG...
lt: Eksportuoti į SVG...

en: Export to PDF...
lt: Eksportuoti į PDF...

en: Export to PostScript...
lt: Eksportuoti į PostScript...

en: Automatic scrolling
lt: Automatinis slinkimas

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Select item to move or resize it
lt: Pasirinkite elementą perkėlimui ar pakeiskite jo dydį

en: Freehand
lt: Iš rankos

en: Draw a freehand line
lt: Piešti liniją „iš rankos“

en: Highlighter
lt: Žymeklis

en: Line
lt: Linija

en: Draw a straight line
lt: Tiesi linija

en: Draw an arrow
lt: Rodyklė

en: Rectangle
lt: Stačiakampis

en: Draw a rectangle
lt: Stačiakampis

en: Ellipse
lt: Elipsė

en: Draw a ellipse
lt: Piešti elipsę

en: Add some text to the screenshot
lt: Pridėti teksto į ekranvaizdį

en: Censor
lt: Cenzūra

en: Censor portions of your screenshot to hide private data
lt: Privačių duomenų paslėpimui cenzūruoti pasirinktas ekranvaizdžio dalis

en: Pixelize
lt: Pikseliuoti

en: Pixelize selected areas of your screenshot to hide private data
lt: Privačių duomenų paslėpimui pikseliuoti pasirinktas ekranvaizdžio sritis

en: Number
lt: Skaičius

en: Add an auto-increment shape to the screenshot
lt: Į ekranvaizdį pridėti automatiškai didėjančią formą

en: Crop
lt: Apkirpti

en: Crop your screenshot
lt: Apkirpti ekrano nuotrauką

en: No icon was found
lt: Piktograma nerasta

en: Import from current theme...
lt: Importuoti iš esamos temos...

en: Import from session...
lt: Importuoti iš seanso

en: Import from filesystem...
lt: Importuoti iš failų sistemos...

en: New text...
lt: Naujas tekstas...
