shutter - en to lv translation catalogue (495 entries)

en: Profile
lv: Profils

en: Preferences
lv: Iestatījumi

en: gnome-web-photo needs to be installed for this feature
lv: Lai izmantotu šo iespēju, ir jābūt uzinstalētam 'gnome-web-photo'

en: Goo::Canvas/libgoo-canvas-perl needs to be installed for this feature
lv: Lai izmantotu šo iespēju, ir jābūt uzinstalētam 'Goo::Canvas/libgoo-canvas-perl'

en: Choose a profile
lv: Izvēlieties profilu

en: Save configuration as profile
lv: Saglabāt konfigurāciju kā profilu

en: Delete profile
lv: Dzēst profilu

en: Load the selected profile's configuration
lv: Ielādēt izvēlētā profila konfigurāciju

en: Image format
lv: Attēla formāts

en: Save
lv: Saglabāt

en: First-launch Behavior
lv: Pirmās palaišanas uzvedība

en: Window Preferences
lv: Loga iestatījumi

en: Notifications
lv: Paziņojumi

en: Trash
lv: Miskaste

en: Gnome-Keybinding
lv: Gnome taustiņu saistīšana

en: Actions
lv: Darbības

en: Capture
lv: Uzņemt

en: Selection Capture
lv: Iezīmējuma uzņemšana

en: Window Capture
lv: Loga uzņemšana

en: Menu/Tooltip Capture
lv: Izvēlnes/paskaidres uzņemšana

en: Website Capture
lv: Tīmekļa vietnes uzņemšana

en: Accounts
lv: Konti

en: File Transfer Protocol (FTP)
lv: Failu pārsūtīšanas protokols (FTP)

en: Transparent Parts
lv: Caurspīdīgās daļas

en: Session View
lv: Sesiju skatījums

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Reserved character %s is not allowed to be in a filename.
lv: Rezervētā rakstzīme %s nedrīkst būt faila nosaukumā.

en: There are several wildcards available, like
lv: Šeit ir pieejamas vairākas aizstājējzīmes

en: %Y = year
lv: %Y = gads

en: %m = month
lv: %m = mēnesis

en: %d = day
lv: %d = diena

en: %T = time
lv: %T = laiks

en: $w = width
lv: $w = platums

en: $h = height
lv: $h = augstums

en: $name = multi-purpose (e.g. window title)
lv: $name = daudzfunkcionāls (piem., loga nosaukums)

en: $nb_name = like $name but without blanks in resulting strings
lv: $nb_name = tāpat kā $name, tikai bez tukšumiem

en: $profile = name of current profile
lv: $profile = pašreizējā profila nosaukums

en: $R = random char (e.g. $RRRR = ag4r)
lv: $R = nejauša rakstzīme (piem., $RRRR = ag4r)

en: %NN = counter
lv: %NN = skaitītājs

en: Compression
lv: Saspiešana

en: Adjust quality/compression value
lv: Regulēt kvalitāti/saspiešanas pakāpi

en: Select a file format
lv: Izvēlieties faila formātu

en: Directory
lv: Mape

en: Choose folder
lv: Izvēlieties mapi

en: Your screenshots will be saved to this directory
lv: Jūsu ekrānuzņēmumi tiks saglabāti šajā mapē

en: Browse for save folder every time
lv: Vienmēr jautāt man, kur saglabāt failus

en: Do not save file automatically
lv: Nesaglabāt failu automātiski

en: Automatically save file
lv: Saglabāt failu automātiski

en: Automatically copy screenshot to clipboard
lv: Automātiski kopēt ekrānuzņēmumu uz starpliktuvi

en: Automatically copy filename to clipboard
lv: Automātiski kopēt faila nosaukumu starpliktuvē

en: Do not copy anything to clipboard
lv: Nekopēt neko starpliktuvē

en: Delay
lv: Aizture

en: second | seconds
lv[0]: sekunde
lv[1]: sekundes
lv[2]: sekunžu

en: Capture after a delay of
lv: Uzņemt pēc aiztures

en: Wait n seconds before taking a screenshot
lv: Gaidīt n sekundes, pirms uzņemt ekrānuzņēmumu

en: Include Cursor
lv: Iekļaut kursoru

en: Include cursor when taking a screenshot
lv: Iekļaut ekrānuzņēmumā peles kursoru

en: Open with
lv: Atvērt ar

en: Open your screenshot with this program after capturing
lv: Pēc uzņemšanas atvērt ekrānuzņēmumu ar šo programmu

en: 16 colors   - (4bit)
lv: 16 krāsas   - (4biti)

en: 64 colors   - (6bit)
lv: 64 krāsas   - (6biti)

en: 256 colors  - (8bit)
lv: 256 krāsas  - (8biti)

en: Reduce colors
lv: Samazināt krāsas

en: Automatically reduce colors after taking a screenshot
lv: Automātiski samazināt krāsas pēc ekrānuzņēmuma uzņemšanas

en: Thumbnail
lv: Sīktēls

en: Generate thumbnail too.
    select the percentage of the original size for the thumbnail to be
lv: Izveidot sīktēlu.
    izvēlieties procentos no sākotnējā lieluma, cik liels sīktēls jāveido

en: Border
lv: Apmale

en: pixels
lv: pikseļi

en: Color
lv: Krāsa

en: Choose border color
lv: Izvēlieties apmales krāsu

en: Adds a border effect to the screenshot
lv: Pievieno apmales efektu ekrānuzņēmumam

en: Enable zoom window
lv: Ieslēgt tālummaiņas logu

en: Start with selection size of
lv: Sākt ar iezīmējuma lielumu

en: at
lv: uz

en: Start Selection Tool with a customized selection size
lv: Sākt iezīmēšanas rīku ar pielāgotu iezīmējuma izmēru

en: Show help text
lv: Rādīt palīdzības tekstu

en: Enables the help text
lv: Ieslēdz palīdzības tekstu

en: Include window decoration when capturing a window
lv: Uzņemot ekrānuzņēmumu iekļaut loga apdari

en: Automatically resize window to
lv: Automātiski izmainīt loga izmēru uz

en: This resizes the window automatically to the specified width and height. This method asks the window manager to resize the window. However, the window manager may not allow the resize.
lv: Šis iestatījums automātiski izmaina loga platumu un augstumu. Šī metode dod pavēli logu pārvaldniekam, lai tas izmaina loga izmēru. Tomēr, logu pārvaldnieks var neatbalstīt šādu izmēra mainīšanu.

en: Force rounded window corners
lv: Piespiest noapaļot logu stūrus

en: Shutter uses the XShape extension to determine the window's shape, but this does not work under some circumstances, e.g. when running compiz.
    
    When this option is activated Shutter uses fixed parameters to round the window corners. You can overwrite the default parameters by creating a file named ~/.shutter/shape.conf and put custom values in it. The default values are stored in %s.
lv: Shutter izmanto 'XShape' paplašinājumu, lai noteiktu loga formu, bet tas nestrādā visos gadījumos, piem., kad izmanto 'compiz'.
    
    Kad šī opcija ir aktivizēta Shutter izmanto fiksētus parametrus, lai noapaļotu logu stūrus. Jūs varat pārrakstīt noklusējuma vērtības, izveidojot failu ar nosaukumu ~/.shutter/shape.conf un norādīt vērtības tajā. Noklusējuma vērtības ir saglabātas %s.

en: Select only visible windows
lv: Izvēlēties tikai redzamos logus

en: Pre-Capture Delay
lv: Pirmsuzņemšanas aizture

en: Capture menu/tooltip after a delay of n seconds
lv: Uzņemt izvēlni/paskaidri pēc n sekundēm.

en: Ignore possibly wrong type hints
lv: Ignorēt, iespējams, nepareiza veida norādes

en: The type hint constants specify hints for the window manager that indicate what type of function the window has. Sometimes these type hints are not correctly set. By enabling this option Shutter will not insist on the requested type hint.
lv: Logu pārvaldītājs veic norādes, kādas funkcijas logam ir. Dažreiz šāda veida norādes nav pareizas. Iespējojot šo opciju, Shutter neuzstās uz pieprasīto veida norādi.

en: Virtual browser width
lv: Virtuālā pārlūka platums

en: Virtual browser width when taking a website screenshot
lv: Virtuālā pārlūka platums, kad uzņem tīmekļa vietnes ekrānuzņēmumu

en: Show as check pattern
lv: Rādīt rūtiņu rakstā

en: Show as custom color:
lv: Rādīt pielāgotā krāsā:

en: Choose fill color
lv: Izvēlieties aizpildījuma krāsu

en: Show as background
lv: Rādīt fona krāsā

en: Displays any transparent parts of the image in a check pattern
lv: Attēlo attēla caurspīdīgās daļas rūtiņu rakstā

en: Displays any transparent parts of the image in a solid color that you specify
lv: Attēlo attēla caurspīdīgās daļas krāsā kuru jūs norādiet

en: Displays any transparent parts of the image in the background color of the application
lv: Attēlo attēla caurspīdīgās daļas lietotnes fona krāsā

en: Sort ascending by
lv: Kārtot augošā secībā pēc

en: Key/Time Created
lv: Atslēga/izveidošanas laiks

en: Sort descending by
lv: Kārtot dilstošā secībā pēc

en: Configure sort criteria
lv: Konfigurēt kārtošanas kritērijus

en: Start Shutter at login
lv: Palaist Shutter pieteicoties sistēmā

en: Hide window on first launch
lv: Slēpt logu pirmajā palaišanā

en: Hide notification icon
lv: Slēpt ziņojumu lauka ikonu

en: Autohide main window when taking a screenshot
lv: Slēpt galveno logu, kad uzņem ekrānuzņēmumu

en: Redraw Delay
lv: Pārzīmēšanas aizture

en: millisecond | milliseconds
lv[0]: milisekunde
lv[1]: milisekundes
lv[2]: milisekunžu

en: Present main window after taking a screenshot
lv: Rādīt galveno logu, pēc ekrānuzņēmuma uzņemšanas

en: Minimize to tray when closing main window
lv: Nolaisties ziņojumu joslā, aizverot galveno logu

en: Display pop-up notification after taking a screenshot
lv: Rādīt uznirstošo ziņojumu, pēc ekrānuzņēmuma uzņemšanas

en: Display pop-up notification when using a delay
lv: Rādīt uznirstošo ziņojumu, kad izmanto aizturi

en: Display pop-up notification when using a pre-capture delay
lv: Rādīt uznirstošo ziņojumu, kad izmanto pirmsuzņemšanas aizturi

en: Notification agent
lv: Apziņošanas aģents

en: Desktop Notifications
lv: Darbvirsmas apziņošana

en: Built-In Notifications
lv: Iebūvētā apziņošana

en: Ask before moving files to trash
lv: Jautāt pirms izmest failus miskastē

en: Move file to trash when closing tab
lv: Aizverot cilni izmest failu miskastē

en: Notify when file was deleted from filesystem
lv: Paziņot, ja fails ir dzēsts no failu sistēmas

en: Configure a short timeout to give the Xserver a chance to redraw areas that were obscured by Shutter's windows before taking a screenshot.
lv: Konfigurēt īsu noildzi, lai dotu 'Xserver' iespēju pārzīmēt daļas, kas bija aizēnotas ar Shutter logiem pirms ekrānuzņēmuma.

en: You can either choose the system-wide desktop notifications (e.g. Ubuntu's Notify-OSD) or Shutter's built-in notification system
lv: Varat izvēlēties sistēmas darbvirsmas paziņojumus (piem., Ubuntu 'Notify-OSD') vai iebūvēto Shutter paziņojumu sistēmu

en: <b>Please note:</b> If a plugin allows authorized uploading you can enter your credentials above. Plugins with OAuth support are configured automatically the first time you use them.
lv: <b>Piezīme:</b> Ja spraudnis atļauj autorizētu augšupielādi, jūs varat ievadīt savus pieteikšanās datus augšā. Spraudņi ar OAuth tiek konfigurēti automātiski, kad pirmo reizi tos izmantojat.

en: URI
    Example: ftp://host:port/path
lv: URI
    Piemērs: ftp://adrese:ports/ceļš

en: Connection mode
lv: Savienojuma režīms

en: Active mode
lv: Aktīvais režīms

en: Passive mode
lv: Pasīvais režīms

en: Username
lv: Lietotājvārds

en: Password
lv: Parole

en: Website URL
lv: Tīmekļa vietnes adrese

en: Main
lv: Galvenā

en: Advanced
lv: Paplašināti

en: Image View
lv: Attēla skats

en: Behavior
lv: Rīcība

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Plugins
lv: Spraudņi

en: The following plugins are installed
lv: Šādi spraudņi ir uzinstalēti

en: pixel | pixels
lv[0]: pikselis
lv[1]: pikseļi
lv[2]: pikseļu

en: Quality
lv: Kvalitāte

en: Please activate the menu you want to capture
lv: Lūdzu, aktivizējiet izvēlni, kuru vēlaties uzņemt

en: Please activate the tooltip you want to capture
lv: Lūdzu, aktivizējiet paskaidri, kuru vēlaties uzņemt

en: Screenshot will be taken in %s second | Screenshot will be taken in %s seconds
lv[0]: Ekrānuzņēmums tiks uzņemts pēc %s sekundes
lv[1]: Ekrānuzņēmums tiks uzņemts pēc %s sekundēm
lv[2]: Ekrānuzņēmums tiks uzņemts pēc %s sekunžu

en: Register
lv: Reģistrēties

en: Profile deleted
lv: Profils izdzēsts

en: Profile could not be deleted
lv: Neizdevās izdzēst profilu

en: Failed
lv: Neveiksmīgi

en: Profile %s loaded successfully
lv: Profils %s ielādēts veiksmīgi

en: Session
lv: Sesija

en: not found
lv: nav atrasts

en: Error while adding the file monitor.
lv: Kļūda, pievienojot failu monitoru.

en: Settings could not be saved!
lv: Neizdevās saglabāt iestatījumus!

en: Settings saved successfully!
lv: Iestatījumi veiksmīgi saglabāti

en: Session could not be saved!
lv: Neizdevās saglabāt sesiju!

en: Account-settings could not be saved!
lv: Neizdevās saglabāt konta iestatījumus!

en: Settings could not be restored!
lv: Neizdevās atjaunot iestatījumus!

en: Settings loaded successfully
lv: Iestatījumi veiksmīgi ielādēti

en: Built-in Editor
lv: Iebūvētais redaktors

en: Account-settings could not be restored!
lv: Neizdevās atjaunot konta iestatījumus!

en: opened
lv: atvērts

en: Error while opening image %s.
lv: Kļūda, mēģinot atvērt attēlu %s.

en: Session could not be restored!
lv: Neizdevās atjaunot sesiju!

en: Error while creating the trashinfo file %s.
lv: Kļūda, veidojot trashinfo failu %s.

en: Error while moving the file %s to trash.
lv: Kļūda, izmetot %s miskastē.

en: Error while removing the file %s from disk.
lv: Kļūda, aizvācot failu %s no diska.

en: Are you sure you want to move %s to the trash?
lv: Vai tiešām vēlaties izmest %s miskastē?

en: Move to _Trash
lv: Izmes_t miskastē

en: deleted
lv: dzēsts

en: Are you sure you want to move the selected files to the trash?
lv: Vai tiešām vēlaties izmest izvēlētos failus miskastē?

en: No screenshots selected
lv: Nav izvēlēts neviens ekrānuzņēmums

en: Selected screenshots deleted
lv: Izvēlētie ekrānuzņēmumi ir dzēsti

en: removed from session
lv: noņemts no sesijas

en: Selected screenshots removed
lv: Izvēlētie ekrānuzņēmumi ir izņemti

en: No valid filetype specified
lv: Nav norādīts derīgs faila tips

en: There is no image data in the clipboard to paste
lv: Starpliktuvē nav informācijas ko ievietot

en: Selected filenames copied to clipboard
lv: Izvēlētie failu nosaukumi ir iekopēti starpliktuvē

en: Selected images copied to clipboard
lv: Izvēlētie attēli ir iekopēti starpliktuvē

en: Last action undone
lv: Pēdējā darbība ir atcelta

en: Error while copying last version (%s).
lv: Kļūda, kopējot pēdējo versiju (%s).

en: There was an error performing undo on %s.
lv: Gadījās kļūda, veicot atsaukšanu uz %s.

en: Last action redone
lv: Pēdējā darbība atkārtota

en: There was an error performing redo on %s.
lv: Gadījās kļūda, atceļot atsaukšanu uz %s.

en: No plugin installed
lv: Nav instalētu spraudņu

en: There was an error determining the filename.
lv: Gadījās kļūda, nosakot faila nosaukumu.

en: Triggered invalid screenshot action.
lv: Palaista nederīga ekrānuzņēmuma darbība.

en: Error while taking the screenshot.
lv: Kļūda, uzņemot ekrānuzņēmumu.

en: Capture aborted by user
lv: Uzņemšana pārtraukta pēc lietotāja pieprasījuma

en: %s saved
lv: %s saglabāts

en: Screenshot saved
lv: Ekrānuzņēmums saglabāts

en: The filename %s could not be verified. Maybe it contains unsupported characters.
lv: Faila nosaukumu %s neizdevās pārbaudīt. Iespējams tas satur neatbalstītas rakstzīmes.

en: %s opened with %s
lv: %s atvērts ar %s

en: Opened all files with
lv: Atvēra visus failus ar

en: Could not apply plugin %s
lv: Nevarēja pielietot spraudni %s

en: Successfully applied plugin %s
lv: Spraudnis %s veiksmīgi pielietots

en: Error while executing plugin %s.
lv: Kļūda, izpildot spraudni %s.

en: There was an error executing the plugin.
lv: Gadījās kļūda, izpildot spraudni.

en: %s screenshot | %s screenshots
lv[0]: %s ekrānuzņēmums
lv[1]: %s ekrānuzņēmumi
lv[2]: %s ekrānuzņēmumu

en: Current profile
lv: Aktuālais profils

en: Try to resave the file?
lv: Mēģināt saglabāt vēlreiz?

en: Image %s was not found on disk
lv: Attēls %s netika atrasts uz diska

en: Error while saving the image %s.
lv: Kļūda, saglabājot attēlu %s.

en: There was an error saving the image to %s.
lv: Gadījās kļūda, saglabājot attēlu uz %s.

en: saved
lv: saglabāts

en: Image %s was deleted from filesystem
lv: Attēls %s tika izdzēsts no failu sistēmas

en: There was an error opening the image.
lv: Gadījās kļūda, atverot attēlu.

en: Error while opening directory %s.
lv: Kļūda, atverot mapi %s.

en: Updating plugin information
lv: Atjaunina spraudņu informāciju

en: Please wait while Shutter updates the plugin information
lv: Lūdzu, uzgaidiet, kamēr Shutter atjaunina spraudņu informāciju

en: Updating upload plugin information
lv: Atjaunina augšupielādes spraudņu informāciju

en: Please wait while Shutter updates the upload plugin information
lv: Lūdzu, uzgaidiet, kamēr Shutter atjaunina augšupielādes spraudņu informāciju

en: Capture All Workspaces
lv: Uzņemt visas darbvietas

en: Limit to current monitor
lv: Pašreizējā monitora robežās

en: This option is only useful when you are running a multi-monitor system (%d monitor detected).
    Enable it to capture only the current monitor. | This option is only useful when you are running a multi-monitor system (%d monitors detected).
    Enable it to capture only the current monitor.
lv[0]: Šī opcija ir noderīga tikai tad, ja tiek izmantota vairāku monitoru sistēma (%d monitors atklāts).
    Aktivizējiet to, lai uzņemtu tikai pašreizējo monitoru.
lv[1]: Šī opcija ir noderīga tikai tad, ja tiek izmantota vairāku monitoru sistēma (%d monitori atklāti).
    Aktivizējiet to, lai uzņemtu tikai pašreizējo monitoru.
lv[2]: Šī opcija ir noderīga tikai tad, ja tiek izmantota vairāku monitoru sistēma (%d monitoru atklāti).
    Aktivizējiet to, lai uzņemtu tikai pašreizējo monitoru.

en: Active Window
lv: Aktīvais logs

en: Capture the last active window
lv: Uzņemt pēdējo aktīvo logu

en: _Selection
lv: Iezīmējum_s

en: _Desktop
lv: _Darbvirsma

en: Window _under Cursor
lv: Logs zem k_ursora

en: Select W_indow
lv: _Izvēlēties logu

en: Se_ction
lv: _Sadaļa

en: _Menu
lv: _Izvēlne

en: _Tooltip
lv: _Paskaidre

en: _Web
lv: _Tīmeklis

en: S_how main window
lv: _Rādīt galveno logu

en: _Redo last screenshot
lv: _Atkārtot pēdējo uzņēmumu

en: _Quick profile select
lv: _Ātrā profila atlase

en: Wait indefinitely
lv: Gaidīt bezgalīgi

en: Wait max %d second | Wait max %d seconds
lv[0]: Gaidīt maksimums %d sekundi
lv[1]: Gaidīt maksimums %d sekundes
lv[2]: Gaidīt maksimums %d sekunžu

en: Wait max %d minute | Wait max %d minutes
lv[0]: Gaidīt maksimums %d minūti
lv[1]: Gaidīt maksimums %d minūtes
lv[2]: Gaidīt maksimums %d minūšu

en: Shutter will wait indefinitely for the screenshot to capture
lv: Shutter gaidīs nenoteiktu laiku, lai uzņemtu ekrānuzņēmumu

en: Shutter will wait up to %d second for the screenshot to capture before aborting the process if it's taking too long | Shutter will wait up to %d seconds for the screenshot to capture before aborting the process if it's taking too long
lv[0]: Shutter gaidīs līdz pat %d sekundi, lai uzņemtu ekrānuzņēmumu, pirms pārtrauks procesu, ja tas aizņem pārāk ilgu laiku
lv[1]: Shutter gaidīs līdz pat %d sekundēm, lai uzņemtu ekrānuzņēmumu, pirms pārtrauks procesu, ja tas aizņem pārāk ilgu laiku
lv[2]: Shutter gaidīs līdz pat %d sekunžu, lai uzņemtu ekrānuzņēmumu, pirms pārtrauks procesu, ja tas aizņem pārāk ilgu laiku

en: Shutter will wait up to %d minute for the screenshot to capture before aborting the process if it's taking too long | Shutter will wait up to %d minutes for the screenshot to capture before aborting the process if it's taking too long
lv[0]: Shutter gaidīs līdz pat %d minūti, lai uzņemtu ekrānuzņēmumu, pirms pārtrauks procesu, ja tas aizņem pārāk ilgu laiku
lv[1]: Shutter gaidīs līdz pat %d minūtēm, lai uzņemtu ekrānuzņēmumu, pirms pārtrauks procesu, ja tas aizņem pārāk ilgu laiku
lv[2]: Shutter gaidīs līdz pat %d minūšu, lai uzņemtu ekrānuzņēmumu, pirms pārtrauks procesu, ja tas aizņem pārāk ilgu laiku

en: Host
lv: Saimnieks

en: Anonymous Upload
lv: Anonīma augšupielāde

en: Authorized Upload
lv: Autorizēta augšupielāde

en: OAuth Upload
lv: OAuth augšupielāde

en: Description
lv: Apraksts

en: Icon
lv: Ikona

en: Name
lv: Vārds

en: Category
lv: Kategorija

en: Language
lv: Valoda

en: Path
lv: Ceļš

en: Successfully published
lv: Veiksmīgi publicēts

en: The file %s was successfully published: %s
lv: Fails %s tika veiksmīgi publicēts: %s

en: %s published
lv: %s publicēts

en: Unpublished
lv: Nepublicēts

en: The file %s is no longer published. The external link is not available anymore.
lv: Fails %s vairs netiek publicēts. Ārējā saite vairs nav pieejama.

en: The file %s is no longer published.
lv: Fails %s vairs netiek publicēts.

en: Rename
lv: Pārdēvēt

en: Rename image %s
lv: Pārdēvēt attēlu %s

en: New filename
lv: Jauns faila nosaukums

en: _Rename
lv: _Pārdēvēt

en: renamed
lv: pārdēvēts

en: Error while renaming the image %s.
lv: Kļūda, pārsaucot attēlu %s.

en: There was an error renaming the image to %s.
lv: Gadījās kļūda, pārdēvējot attēlu uz %s.

en: _Replace
lv: _Aizvietot

en: The image already exists in %s. Replacing it will overwrite its contents.
lv: Attēls %s jau eksistē. Aizstājot tas tiks pārrakstīts.

en: An image named %s already exists. Do you want to replace it?
lv: Attēls ar nosaukumu %s jau eksistē. Vai vēlaties to aizstāt?

en: Invalid Filename
lv: Nederīgs faila nosaukums

en: Choose file to open
lv: Izvēlieties failu ko atvērt

en: All compatible image formats
lv: Visi pieejamie attēlu formāti

en: Choose a location to save to
lv: Izvēlieties vietu, kur saglabāt

en: Choose a plugin
lv: Izvēlieties spraudni

en: _Run
lv: _Palaist

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: No plugin specified
lv: Nav norādīts spraudnis

en: Upload / Export
lv: Augšupielādēt / eksportēt

en: _Upload
lv: A_ugšupielādēt

en: Guest
lv: Viesis

en: Please choose one of the accounts above and click <i>Upload</i>. The upload links will still be available in the screenshot's <i>right-click menu</i> after closing this dialog.
lv: Lūdzu, izvēlieties kādu no kontiem augšā un nospiediet <i>Augšupielādēt</i>. Augšupielādes saites joprojām būs pieejamas <i>labā-klikšķa izvēlnē</i> pēc šī dialoglodziņa aizvēršanas.

en: <b>Please note:</b> If a plugin allows only authorized uploading you need to enter your credentials in preferences first to make it appear in the list above.
lv: <b>Piezīme:</b> Ja spraudnis atļauj tikai autorizētu augšupielādi ir nepieciešams ievadīt savus pieteikšanās datus iestatījumos, lai tie uzrādītos sarakstā augšā.

en: Choose account
lv: Izvēlieties kontu

en: Status
lv: Statuss

en: Public hosting
lv: Publiska mitināšana

en: Places
lv: Vietas

en: _Export
lv: _Eksportēt

en: _Publish
lv: _Publicēt

en: Disconnected
lv: Atvienots

en: Folder %s is synchronized with Ubuntu One. The selected file will be copied to that folder before being published. | Folder %s is synchronized with Ubuntu One. The selected files will be copied to that folder before being published.
lv[0]: Mape %s ir sinhronizēta ar Ubuntu One. Izvēlētais fails tiks iekopēts tajā pirms publicēšanas.
lv[1]: Mape %s ir sinhronizēta ar Ubuntu One. Izvēlētie faili tiks iekopēti tajā pirms publicēšanas.
lv[2]: Mape %s ir sinhronizēta ar Ubuntu One. Izvēlētie faili tiks iekopēti tajā pirms publicēšanas.

en: <b>Please note:</b> The selected file will be published in a background process. You will be notified when the process has finished. | <b>Please note:</b> The selected files will be published in a background process. You will be notified when the process has finished.
lv[0]: <b>Piezīme:</b> Izvēlētais fails tiks publicēts fona procesā. Jums tiks paziņots, kad process ir noslēdzies.
lv[1]: <b>Piezīme:</b> Izvēlētie faili tiks publicēti fona procesā. Jums tiks paziņots, kad process ir noslēdzies.
lv[2]: <b>Piezīme:</b> Izvēlētie faili tiks publicēti fona procesā. Jums tiks paziņots, kad process ir noslēdzies.

en: Folder %s is not synchronized with Ubuntu One. Please choose an alternative folder.
lv: Mape %s nav sinhronizēta ar Ubuntu One. Lūdzu, izvēlieties citu mapi.

en: Ubuntu One service cannot be found.
lv: Ubuntu One pakalpojums nav atrasts.

en: /publicfiles is not available. Your Ubuntu One installation seems to be out of date.
lv: /publicfiles nav pieejams. Ubuntu One instalācija, šķiet, ir novecojusi.

en: Net::DBus::GLib/libnet-dbus-glib-perl needs to be installed for this feature
lv: Ir nepieciešams uzinstalēt 'Net::DBus::GLib/libnet-dbus-glib-perl', lai izmantotu šo iespēju

en: Loading module %s
lv: Ielādē moduli %s

en: Error while executing upload plugin %s.
lv: Kļūda, izpildot augšupielādes spraudni %s.

en: There was an error executing the upload plugin.
lv: Gadījās kļūda, izpildot augšupielādes spraudni.

en: uploaded
lv: augšupielādēts

en: Successfully uploaded
lv: Veiksmīgi augšupielādēts

en: The file %s was successfully uploaded.
lv: Fails %s tika veiksmīgi augšupielādēts.

en: Skip all
lv: Izlaist visu

en: Skip
lv: Izlaist

en: Retry
lv: Mēģināt vēlreiz

en: exported
lv: eksportēts

en: Successfully exported
lv: Veiksmīgi eksportēts

en: The file %s was successfully exported.
lv: Fails %s tika sekmīgi eksportēts.

en: Publishing %s...
lv: Publicē %s...

en: _Retry
lv: Vēl_reiz

en: Error while copying the image %s.
lv: Kļūda, kopējot attēlu %s.

en: There was an error copying the image into %s.
lv: Gadījās kļūda, kopējot attēlu uz %s.

en: Please check your credentials and try again.
lv: Lūdzu, pārbaudiet jūsu akreditācijas datus un mēģiniet vēlreiz.

en: Error while login
lv: Kļūda, piesakoties

en: Maximum filesize reached
lv: Maksimālais faila izmērs sasniegts

en: Error while uploading
lv: Kļūda, augšupielādējot

en: Maximum filesize: %s
lv: Maksimālais faila izmērs: %s

en: Error while connecting
lv: Kļūda, pieslēdzoties

en: Save current preferences as new profile
lv: Saglabāt pašreizējos iestatījumus kā jaunu profilu

en: New profile name
lv: Jauns profila vārds

en: Replacing it will overwrite its contents.
lv: Aizvietojot to, tiks pārrakstīs tā saturs.

en: A profile named %s already exists. Do you want to replace it?
lv: Profila nosaukumu %s jau eksistē. Vai vēlaties to aizstāt?

en: _File
lv: _Fails

en: _Edit
lv: R_ediģēt

en: _View
lv: S_kats

en: _Screenshot
lv: Ekrānuzņēmum_s

en: _Go
lv: _Iet

en: _Help
lv: _Palīdzība

en: _Open...
lv: _Atvērt...

en: Recent _Files
lv: Nesenie _faili

en: Save _As...
lv: S_aglabāt kā...

en: E_xport to PDF...
lv: _Eksportēt PDF...

en: Export to Post_Script...
lv: Eksportēt Post_Script...

en: Page Set_up
lv: Lapas iestatīj_umi

en: _Print...
lv: _Drukāt...

en: Send by E_mail...
lv: Sūtīt uz e-_pastu...

en: C_lose all
lv: _Aizvērt visu

en: Copy _Filename
lv: Kopēt _faila nosaukumu

en: Show Navigation _Toolbar
lv: Rādī_t navigācijas rīkjoslu

en: Get Help Online...
lv: Palīdzība tiešsaistē...

en: Translate this Application...
lv: Tulkot šo lietotni...

en: Report a Problem
lv: Ziņot par problēmu

en: _Active Window
lv: _Aktīvais logs

en: Import from clip_board
lv: _Importēt no starpliktuves

en: Open wit_h
lv: Atvē_rt ar

en: Show in _folder
lv: Rādīt _mapē

en: _Rename...
lv: _Pārdēvēt...

en: _Send To...
lv: _Sūtīt uz...

en: E_xport...
lv: _Eksportēt...

en: Public URLs
lv: Publiskās saites

en: _Edit...
lv: R_ediģēt...

en: Run a _plugin...
lv: Palaist s_praudni...

en: Redo _this screenshot
lv: A_tkārtot šo ekrānuzņēmumu

en: Run a _Plugin...
lv: Palaist s_praudni...

en: Redo
lv: Atkārtot

en: Redo last screenshot
lv: Atkārtot pēdējo ekrānuzņēmumu

en: Selection
lv: Iezīmējums

en: Draw a rectangular capture area with your mouse
    to select a specified screen area
lv: Iezīmēt taisnstūrveida apgabalu, izmantojot peli,
    lai uzņemtu noteiktu ekrāna daļu

en: Desktop
lv: Darbvirsma

en: Take a screenshot of your whole desktop
lv: Veikt visas darbvirsmas ekrānuzņēmumu

en: Capture a specific workspace
lv: Uzņemt noteiktu darbvietu

en: Window
lv: Logs

en: Select a window with your mouse
lv: Izvēlieties logu ar peli

en: Take a screenshot of a specific window
lv: Veikt noteikta loga ekrānuzņēmumu

en: Section
lv: Sadaļa

en: Captures only a section of the window. You will be able to select any child window by moving the mouse over it
lv: Uzņemt tikai daļu loga. Jums būs iespēja izvēlēties logu, novietojot peles kursoru uz to

en: Menu
lv: Izvēlne

en: Select a single menu or cascading menus from any application
lv: Izvēlieties vienu izvēlni vai kaskādizvēlnes, no jebkuras lietotnes

en: Tooltip
lv: Paskaidre

en: Capture a tooltip
lv: Uzņemt paskaidri (tooltip)

en: Web
lv: Tīmeklis

en: Take a screenshot of a website
lv: Veikt tīmekļa vietnes ekrānuzņēmumu

en: Set how long Shutter will wait for the screenshot to complete before aborting the process if it's taking too long
lv: Iestatiet, cik ilgi Shutter jāgaida, kamēr tiek pabeigts ekrānuzņēmums, pirms pārtraukt procesu, ja tas aizņem pārāk ilgu laiku

en: Edit
lv: Rediģēt

en: Use the built-in editor to highlight important fragments of your screenshot or crop it to a desired size
lv: Izmantojiet iebūvēto redaktoru, lai izceltu svarīgu fragmentu jūsu ekrānuzņēmumā vai apcērtiet to vēlamajā izmērā

en: Export
lv: Eksportēt

en: Upload your images to an image hosting service, FTP site or export them to an arbitrary folder
lv: Augšupielādēt attēlus uz attēlu mitināšanas pakalpojumu, FTP vietni vai eksportēt tos uz noteiktu mapi

en: Show links to previous uploads
lv: Rādīt saites uz iepriekšējām augšupielādēm

en: Error while executing %s.
lv: Kļūda, izpildot %s.

en: There was an error executing %s.
lv: Gadījās kļūda, izpildot %s.

en: Exit Code: %d.
lv: Izejas kods: %d.

en: Synchronization complete
lv: Sinhronizācija pabeigta

en: Synchronization in progress...
lv: Notiek sinhronizācija...

en: Illegal URI.
lv: Nelegāla URI.

en: Connection error.
lv: Savienojuma kļūda.

en: Please check your connectivity and try again.
lv: Lūdzu, pārbaudiet savu savienojumu un mēģiniet vēlreiz.

en: Login with username %s failed.
lv: Neizdevās ielogoties ar lietotājvārdu %s.

en: Cannot change working directory.
lv: Nevar mainīt darba mapi.

en: Command 'put' failed.
lv: Komanda 'put' neizdevās.

en: Copy this code to clipboard
lv: Kopēt šo kodu starpliktuvē

en: Upload - %s - %s
lv: Augšupielādēt - %s - %s

en: Draw a rectangular area using the mouse.
lv: Iezīmējiet taisnstūrveida apgabalu ar peli.

en: To take a screenshot, press the Enter key. Press Esc to quit.
lv: Lai uzņemtu ekrānuzņēmumu, nospiediet 'Enter' taustiņu. Nospiediet 'Esc', lai izietu.

en: <b>shift/right-click</b> → selection dialog on/off
lv: <b>shift/labais-klikšķis</b> → iezīmējuma dialoglodziņš ieslēgts/izslēgts

en: <b>ctrl + scrollwheel</b> → zoom in/out
lv: <b>ctrl + ritentiņš</b> → tālummaiņa tuvāk/tālāk

en: <b>space</b> → zoom window on/off
lv: <b>atstarpe</b> → tālummaiņas logs ieslēgts/izslēgts

en: <b>cursor keys</b> → move cursor
lv: <b>kursortaustiņi</b> → pārvietot kursoru

en: <b>cursor keys + alt</b> → move selection
lv: <b>kursortaustiņi + alt</b> → pārvietot iezīmējumu

en: <b>cursor keys + ctrl</b> → resize selection
lv: <b>kursortaustiņi + ctrl</b> → mainīt iezīmējuma lielumu

en: Maybe mouse pointer could not be grabbed or the selected area is invalid.
lv: Iespējams peles kursoru nevar satvert vai izvēlētais apgabals ir nederīgs.

en: Keyboard could not be grabbed.
lv: Tastatūru neizdevās satvert.

en: menu
lv: izvēlne

en: tooltip
lv: paskaidre

en: No window with type %s detected.
lv: Nav atklāts neviens logs ar tipu %s.

en: There is no last capture that can be redone.
lv: Nav pēdējās uzņemšanas, kuru var atkārtot.

en: The window is no longer available.
lv: Logs vairs nav pieejams.

en: Unable to capture website
lv: Nevar uzņemt tīmekļa vietni

en: No window with name pattern %s detected.
lv: Nav atklāts neviens logs ar rakstu %s.

en: Invalid pattern %s detected.
lv: Atklāts nederīgs raksts %s.

en: No subwindow detected
lv: Nav atklāts neviens apakšlogs

en: Maybe this window is using client-side windows (or similar).
    Shutter is not yet able to query the tree information of such windows.
lv: Šis logs, iespējams, izmanto klienta puses logus (vai tamlīdzīgi).
    Shutter vēl nevar veikt vaicājumu koka informācijai šādiem logiem.

en: URL to capture
lv: Tīmekļa vietnes adrese

en: C_apture
lv: _Uzņemt

en: Workspaces
lv: Darbvirsmas

en: Fill color
lv: Aizpildījums

en: Adjust fill color and opacity
lv: Pielāgot aizpildījuma krāsu un piesātinātību

en: Stroke color
lv: Svītras krāsa

en: Choose stroke color
lv: Izvēlieties svītras krāsu

en: Adjust stroke color and opacity
lv: Pielāgot svītras krāsu un piesātinātību

en: Line width
lv: Platums

en: Adjust line width
lv: Pielāgot līnijas platumu

en: Font
lv: Fonts

en: Select font family and size
lv: Izvēlieties fontu saimi un lielumu

en: Insert image
lv: Ievietot attēlu

en: Insert an arbitrary object or file
lv: Ievietojiet patvaļīgu objektu vai failu

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: _Crop
lv: Ap_cirst

en: Click-Drag to scale (try Control to scale uniformly)
lv: Nospiediet un velciet, lai mērogotu (mēģiniet Control, lai mērogotu vienmērīgi)

en: Click-Drag to resize the canvas
lv: Nospiediet un velciet, lai mainītu audekla izmēru

en: Click to paint (try Control or Shift for a straight line)
lv: Klikšķiniet, lai zīmētu (mēģiniet Control vai Shift, lai vilktu taisnu līniju)

en: Click-Drag to create a new straight line
lv: Nospiediet un velciet, lai izveidotu jaunu taisnu līniju

en: Click-Drag to create a new arrow
lv: Nospiediet un velciet, lai izveidotu jaunu bultu

en: Click-Drag to create a new rectangle
lv: Nospiediet un velciet, lai izveidotu jaunu taisnstūri

en: Click-Drag to create a new ellipse
lv: Nospiediet un velciet, lai izveidotu jaunu elipsi

en: Click-Drag to add a new text area
lv: Nospiediet un velciet, lai izveidotu jaunu teksta laukumu

en: Click to censor (try Control or Shift for a straight line)
lv: Klikšķiniet, lai cenzētu (mēģiniet Control vai Shift, lai vilktu taisnu līniju)

en: Click-Drag to create a pixelized region
lv: Nospiediet un velciet, lai izveidotu pikselizētu reģionu

en: Click to add an auto-increment shape
lv: Noklikšķini, lai pievienotu automātiski pieaugošas numerācijas figūru

en: Save the changes to image %s before closing?
lv: Saglabāt attēla %s izmaiņas pirms aizvēršanas?

en: Close
lv: Aizvērt

en: Do_n't save
lv: _Nesaglabāt

en: If you don't save the image, changes from the last minute will be lost | If you don't save the image, changes from the last %d minutes will be lost
lv[0]: Ja nesaglabāsiet attēlu, pēdējās minūtes laikā veiktās izmaiņas tiks zaudētas
lv[1]: Ja nesaglabāsiet attēlu, pēdējo %d minūšu laikā veiktās izmaiņas tiks zaudētas
lv[2]: Ja nesaglabāsiet attēlu, pēdējo %d minūšu laikā veiktās izmaiņas tiks zaudētas

en: Do you want to save the changed background color?
lv: Vai vēlaties saglabāt izmainīto fona krāsu?

en: The background is likely to be transparent if you decide to ignore the background color.
lv: Fons, iespējams, būs caurspīdīgs, ja jūs nolemjat ignorēt fona krāsu.

en: Save Background Color
lv: Saglabāt fona krāsu

en: _Ignore Background Color
lv: _Ignorēt fona krāsu

en: _Save Background Color
lv: _Saglabāt fona krāsu

en: Change Background Color...
lv: Mainīt fona krāsu...

en: _Reset to Default
lv: _Atstatīt uz noklusēto

en: Raise
lv: Pacelt

en: Lower
lv: Nolaist

en: Unlock
lv: Atslēgt

en: Lock
lv: Slēgt

en: Edit Preferences...
lv: Rediģēt iestatījumus...

en: Numbering
lv: Numerācija

en: Current value
lv: Pašreizējā vērtība

en: Arrow
lv: Bulta

en: Length
lv: Garums

en: Tip length
lv: Galiņa garums

en: Display an arrow at the end of the line
lv: Rādīt bultiņu līnijas beigās

en: Display an arrow at the start of the line
lv: Rādīt bultiņu līnijas sākumā

en: Text
lv: Teksts

en: Font color
lv: Fonta krāsa

en: Choose font color
lv: Izvēlieties fonta krāsu

en: Use selected font
lv: Lietot izvēlēto fontu

en: Use selected font color
lv: Lietot izvēlēto fonta krāsu

en: _Tools
lv: _Rīki

en: Undo last action
lv: Atsaukt pēdējo darbību

en: Do again the last undone action
lv: Atkārtot pēdējo atcelto darbību

en: Copy selection to clipboard
lv: Kopēt iezīmēto starpliktuvē

en: Cut selection to clipboard
lv: Izgriezt iezīmēto starpliktuvē

en: Paste objects from clipboard
lv: Ielīmēt objektus no starpliktuves

en: Delete current object
lv: Izdzēst pašreizējo objektu

en: Clear canvas
lv: Notīrīt audeklu

en: Abort current mode
lv: Pārtraukt pašreizējo režīmu

en: Close this window
lv: Aizvērt šo logu

en: Save image
lv: Saglabāt attēlu

en: Export to _File...
lv: Eksportēt _failā...

en: Export to File...
lv: Eksportēt failā...

en: _Export to SVG...
lv: _Eksportēt SVG...

en: Export to SVG...
lv: Eksportēt SVG...

en: Export to PDF...
lv: Eksportēt PDF...

en: Export to PostScript...
lv: Eksportēt PostScript...

en: Automatic scrolling
lv: Automātiska ritināšana

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Select item to move or resize it
lv: Izvēlieties objektu, lai pārvietotu vai mainītu tā izmēru

en: Freehand
lv: Brīvrokas

en: Draw a freehand line
lv: Zīmēt ar brīvu roku

en: Highlighter
lv: Izgaismotājs

en: Line
lv: Līnija

en: Draw a straight line
lv: Zīmēt taisnu līniju

en: Draw an arrow
lv: Zīmēt bultiņu

en: Rectangle
lv: Taisnstūris

en: Draw a rectangle
lv: Zīmēt taisnstūri

en: Ellipse
lv: Elipse

en: Draw a ellipse
lv: Zīmēt elipsi

en: Add some text to the screenshot
lv: Pievienot tekstu ekrānuzņēmumam

en: Censor
lv: Cenzēt

en: Censor portions of your screenshot to hide private data
lv: Cenzē attēla daļas, lai paslēptu privātus datus

en: Pixelize
lv: Pikselizēt

en: Pixelize selected areas of your screenshot to hide private data
lv: Pikselizē iezīmētās ekrānuzņēmuma daļas, lai paslēptu privātus datus

en: Number
lv: Numurs

en: Add an auto-increment shape to the screenshot
lv: Pievienot automātiski pieaugošu numerāciju ekrānuzņēmumam

en: Crop
lv: Apcirst

en: Crop your screenshot
lv: Apcērt ekrānuzņēmumu

en: No icon was found
lv: Ikona netika atrasta

en: Import from current theme...
lv: Importēt no pašreizējās tēmas...

en: Import from session...
lv: Importēt no sesijas...

en: Import from filesystem...
lv: Importēt no failu sistēmas...

en: New text...
lv: Jauns teksts...
