gscrot - en to nl translation catalogue (486 entries)

en: Profile
nl: Profiel

en: Preferences
nl: Voorkeuren

en: gnome-web-photo needs to be installed for this feature
nl: Installeer gnome-web-photo om deze functie te gebruiken

en: Goo::Canvas/libgoo-canvas-perl needs to be installed for this feature
nl: Installeer Goo::Canvas/libgoo-canvas-perl om deze functie te gebruiken

en: Choose a profile
nl: Kies een profiel

en: Save configuration as profile
nl: Instellingen opslaan als profiel

en: Delete profile
nl: Profiel verwijderen

en: Load the selected profile's configuration
nl: Laad de instellingen van het geselecteerde profiel

en: Image format
nl: Afbeeldingsformaat

en: Save
nl: Opslaan

en: First-launch Behavior
nl: Gedrag bij eerste keer opstarten

en: Window Preferences
nl: Venstervoorkeuren

en: Notifications
nl: Meldingen

en: Trash
nl: Prullenbak

en: Gnome-Keybinding
nl: Gnome-sneltoetsen

en: Actions
nl: Acties

en: Capture
nl: Schermfoto

en: Selection Capture
nl: Selectiefoto

en: Window Capture
nl: Vensterfoto

en: Menu/Tooltip Capture
nl: Menu-/Hulpballonfoto

en: Website Capture
nl: Websitefoto

en: File Transfer Protocol (FTP)
nl: FTP (bestandsoverdrachtprotocol)

en: Transparent Parts
nl: Doorzichtige delen

en: Session View
nl: Sessieweergave

en: Filename
nl: Bestandsnaam

en: Reserved character %s is not allowed to be in a filename.
nl: Het gereserveerde teken '%s' is niet toegestaan in een bestandsnaam.

en: There are several wildcards available, like
nl: Er zijn verschillende jokertekens beschikbaar, waaronder

en: %Y = year
nl: %Y = jaar

en: %m = month
nl: %m = maand

en: %d = day
nl: %d = dag

en: %T = time
nl: %T = tijd

en: $w = width
nl: $w = breedte

en: $h = height
nl: $h = hoogte

en: $name = multi-purpose (e.g. window title)
nl: $name = multifunctioneel (bijv. venstertitel)

en: $nb_name = like $name but without blanks in resulting strings
nl: $nb_name = net als $name, maar zonder witruimten in resulterende tekenreeksen

en: $profile = name of current profile
nl: $profile = huidige profielnaam

en: $R = random char (e.g. $RRRR = ag4r)
nl: $R = willekeurig teken (bijv. $RRRR = ag4r)

en: %NN = counter
nl: %NN = teller

en: Compression
nl: Compressie

en: Adjust quality/compression value
nl: Kwaliteit/Compressiewaarde aanpassen

en: Select a file format
nl: Kies een bestandsformaat

en: Directory
nl: Map

en: Choose folder
nl: Kies een map

en: Your screenshots will be saved to this directory
nl: Uw schermfoto's worden in deze map opgeslagen

en: Browse for save folder every time
nl: Map kiezen na maken van schermfoto

en: Do not save file automatically
nl: Bestand niet automatisch opslaan

en: Automatically save file
nl: Bestand automatisch opslaan

en: Automatically copy screenshot to clipboard
nl: Schermfoto automatisch kopiëren naar klembord

en: Automatically copy filename to clipboard
nl: Bestandsnaam automatisch naar het klembord kopiëren

en: Do not copy anything to clipboard
nl: Niets kopiëren naar het klembord

en: Delay
nl: Wachttijd

en: second | seconds
nl[0]: seconde
nl[1]: seconden

en: Capture after a delay of
nl: Schermfoto maken na een wachttijd van

en: Wait n seconds before taking a screenshot
nl: Wacht x seconden vóór het maken van een schermfoto

en: Include Cursor
nl: Cursor vastleggen

en: Include cursor when taking a screenshot
nl: Toon de cursor op de schermfoto

en: Open with
nl: Openen met

en: Open your screenshot with this program after capturing
nl: Open uw schermfoto na het maken met dit programma

en: 16 colors   - (4bit)
nl: 16 kleuren - (4bit)

en: 64 colors   - (6bit)
nl: 64 kleuren - (6bit)

en: 256 colors  - (8bit)
nl: 256 kleuren - (8bit)

en: Reduce colors
nl: Aantal kleuren verminderen

en: Automatically reduce colors after taking a screenshot
nl: Vermindert het aantal kleuren automatisch na het maken van een schermfoto

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Generate thumbnail too.
    select the percentage of the original size for the thumbnail to be
nl: Maak tevens een miniatuurvoorbeeld.
    Kies het percentage van het origineel voor de afmeting van de miniatuur.

en: Border
nl: Rand

en: Color
nl: Kleur

en: Choose border color
nl: Kies een randkleur

en: Adds a border effect to the screenshot
nl: Voegt een randeffect toe aan de schermfoto

en: Enable zoom window
nl: Vensterzoom gebruiken

en: Start with selection size of
nl: Beginnen met selectiegrootte van

en: at
nl: tot

en: Start Selection Tool with a customized selection size
nl: Selectie met aangepaste grootte beginnen

en: Show help text
nl: Uitleg tonen

en: Enables the help text
nl: Schakelt de hulptekst in

en: Include window decoration when capturing a window
nl: Vensterdecoratie tonen schermfoto op van venster

en: Automatically resize window to
nl: Venstergrootte automatisch aanpassen naar

en: This resizes the window automatically to the specified width and height. This method asks the window manager to resize the window. However, the window manager may not allow the resize.
nl: Hiermee wordt de schermgrootte aangepast naar de opgegeven breedte en hoogte. Deze methode vraagt het vensterbeheer om de schermgrootte aan te passen, maar het is mogelijk dat het vensterbeheer dit niet toestaat.

en: Force rounded window corners
nl: Ronde vensterhoeken afdwingen

en: Shutter uses the XShape extension to determine the window's shape, but this does not work under some circumstances, e.g. when running compiz.
    
    When this option is activated Shutter uses fixed parameters to round the window corners. You can overwrite the default parameters by creating a file named ~/.shutter/shape.conf and put custom values in it. The default values are stored in %s.
nl: Shutter gebruikt de XShape-uitbreiding om de schermvorm te achterhalen, maar onder bepaalde omstandigheden werkt dit niet, bijv. als Compiz draait.
    
    Als deze optie is ingeschakeld, maakt Shutter gebruik van op aanvullende opties om de schermhoeken rond te maken. U kunt de standaardopties overschrijven door een nieuw bestand '~/.shutter/shape.conf' aan te maken en hierin de aangepaste waarden op te geven. De standaardwaarden zijn opgeslagen in %s.

en: Select only visible windows
nl: Alleen zichtbare vensters selecteren

en: Pre-Capture Delay
nl: Wachttijd vóór maken van schermfoto

en: Capture menu/tooltip after a delay of n seconds
nl: Schermfoto maken van menu/hulpballon na een wachttijd van x seconden

en: Ignore possibly wrong type hints
nl: Mogelijk foute hints negeren

en: The type hint constants specify hints for the window manager that indicate what type of function the window has. Sometimes these type hints are not correctly set. By enabling this option Shutter will not insist on the requested type hint.
nl: Dit zijn hints van het vensterbeheer die aangeven welke functie een venster heeft. Soms zijn deze hints niet correct ingesteld. Door deze optie in te schakelen, toont Shutter de hints niet.

en: Virtual browser width
nl: Virtuele webbrowserbreedte

en: Virtual browser width when taking a website screenshot
nl: Virtuele webbrowserbreedte bij het maken van een schermfoto van een website

en: Show as check pattern
nl: Schaakbordpatroon gebruiken

en: Show as custom color:
nl: Tonen als aangepaste kleur:

en: Choose fill color
nl: Kies een opvulkleur

en: Show as background
nl: Tonen als achtergrond

en: Displays any transparent parts of the image in a check pattern
nl: Toont alle doorzichtige delen van de afbeelding in een geruit patroon

en: Displays any transparent parts of the image in a solid color that you specify
nl: Toont alle doorzichtige delen van de afbeelding in een door u gekozen effen kleur

en: Displays any transparent parts of the image in the background color of the application
nl: Toont alle doorzichtige delen van de afbeelding in de achtergrondkleur van de toepassing

en: Sort ascending by
nl: Oplopend sorteren op

en: Key/Time Created
nl: Sleutel/Aanmaaktijd

en: Sort descending by
nl: Aflopend sorteren op

en: Configure sort criteria
nl: Sorteercriteria instellen

en: Start Shutter at login
nl: Shutter automatisch opstarten

en: Hide window on first launch
nl: Venster verbergen na eerste opstart

en: Hide notification icon
nl: Systeemvakpictogram verbergen

en: Autohide main window when taking a screenshot
nl: Hoofdvenster automatisch verbergen na maken van schermfoto

en: Redraw Delay
nl: Wachttijd vóór hertekenen

en: millisecond | milliseconds
nl[0]: milliseconde
nl[1]: milliseconden

en: Present main window after taking a screenshot
nl: Hoofdvenster tonen na maken van schermfoto

en: Minimize to tray when closing main window
nl: Minimaliseren naar systeemvak in plaats van afsluiten

en: Display pop-up notification after taking a screenshot
nl: Pop-upmelding tonen na maken van schermfoto

en: Display pop-up notification when using a delay
nl: Pop-upmelding tonen bij gebruik van wachttijd

en: Display pop-up notification when using a pre-capture delay
nl: Pop-upmelding tonen bij gebruik van wachttijd

en: Notification agent
nl: Meldingsdienst

en: Desktop Notifications
nl: Systeemmeldingen

en: Built-In Notifications
nl: Ingebouwde meldingsballonnen

en: Ask before moving files to trash
nl: Vragen alvorens bestanden te verplaatsen naar de prullenbak

en: Move file to trash when closing tab
nl: Bestand naar prullenbak verplaatsen na sluiten van tabblad

en: Notify when file was deleted from filesystem
nl: Melding tonen als bestand verwijderd is van het bestandssysteem

en: Configure a short timeout to give the Xserver a chance to redraw areas that were obscured by Shutter's windows before taking a screenshot.
nl: Stel een korte tussenpoos in om de Xserver een kans te geven gebieden, waarvan de zichtbaarheid verhinderd werd door het venster van Shutter, te hertekenen voordat er een schermfoto wordt gemaakt.

en: You can either choose the system-wide desktop notifications (e.g. Ubuntu's Notify-OSD) or Shutter's built-in notification system
nl: U hebt de keuze tussen systeemmeldingen, ofwel het standaard meldingssysteem (bijv. Ubuntu's Notify-OSD), of het ingebouwde meldingssysteem van Shutter.

en: <b>Please note:</b> If a plugin allows authorized uploading you can enter your credentials above. Plugins with OAuth support are configured automatically the first time you use them.
nl: <b>Let op:</b> als een plug-in geautoriseerd uploaden toestaat, dan kunt u uw gegevens hierboven invoeren. Plug-ins die OAuth ondersteunen worden automatisch ingesteld zodra u ze voor de eerste keer gebruikt.

en: URI
    Example: ftp://host:port/path
nl: URI
    Voorbeeld: ftp://host:poort/pad

en: Connection mode
nl: Verbindingswijze

en: Active mode
nl: Actieve modus

en: Passive mode
nl: Passieve modus

en: Username
nl: Gebruikersnaam

en: Password
nl: Wachtwoord

en: Website URL
nl: Website-url

en: Main
nl: Algemeen

en: Advanced
nl: Geavanceerd

en: Image View
nl: Afbeeldingsweergave

en: Behavior
nl: Gedrag

en: Upload
nl: Uploaden

en: Plugins
nl: Plug-ins

en: The following plugins are installed
nl: De volgende plug-ins zijn geïnstalleerd

en: Quality
nl: Kwaliteit

en: Please activate the menu you want to capture
nl: Open het menu dat u wilt vastleggen

en: Please activate the tooltip you want to capture
nl: Toon de hulpballon die u wilt vastleggen

en: Screenshot will be taken in %s second | Screenshot will be taken in %s seconds
nl[0]: De schermfoto wordt over %s seconde gemaakt
nl[1]: De schermfoto wordt over %s seconden gemaakt

en: Register
nl: Registreren

en: Profile deleted
nl: Profiel verwijderd

en: Profile could not be deleted
nl: Het profiel kan niet worden verwijderd

en: Failed
nl: Mislukt

en: Profile %s loaded successfully
nl: Het profiel, %s, is geladen

en: Session
nl: Sessie

en: not found
nl: niet gevonden

en: Error while adding the file monitor.
nl: Fout bij het toevoegen van de bestandsmonitor.

en: Settings could not be saved!
nl: De instellingen kunnen niet worden opgeslagen!

en: Settings saved successfully!
nl: De instellingen zijn opgeslagen!

en: Session could not be saved!
nl: De sessie kan niet worden opgeslagen!

en: Account-settings could not be saved!
nl: De accountinstellingen kunnen niet worden opgeslagen!

en: Settings could not be restored!
nl: De instellingen kunnen niet worden hersteld!

en: Settings loaded successfully
nl: De instellingen zijn geladen

en: Built-in Editor
nl: Ingebouwde bewerker

en: Account-settings could not be restored!
nl: De accountinstellingen kunnen niet worden hersteld!

en: opened
nl: geopend

en: Error while opening image %s.
nl: %s kan niet worden geopend.

en: Session could not be restored!
nl: De sessie kan niet worden hersteld!

en: Error while creating the trashinfo file %s.
nl: Fout bij het maken van het prullenbakinformatiebestand '%s'.

en: Error while moving the file %s to trash.
nl: '%s' kan niet worden verplaatst naar de prullenbak.

en: Error while removing the file %s from disk.
nl: '%s' kan niet worden verwijderd van de schijf.

en: Are you sure you want to move %s to the trash?
nl: Weet u zeker dat u '%s' wilt verplaatsen naar de prullenbak?

en: Move to _Trash
nl: Verplaatsen naar _prullenbak

en: deleted
nl: verwijderd

en: Are you sure you want to move the selected files to the trash?
nl: Weet u zeker dat u de geselecteerde bestanden wilt verplaatsen naar de prullenbak?

en: No screenshots selected
nl: Geen schermfoto's geselecteerd

en: Selected screenshots deleted
nl: De geselecteerde schermfoto's zijn verwijderd

en: removed from session
nl: verwijderd uit sessie

en: Selected screenshots removed
nl: De geselecteerde schermfoto's zijn verwijderd

en: No valid filetype specified
nl: Geen geldig bestandstype opgegeven

en: There is no image data in the clipboard to paste
nl: Het klembord bevat geen te plakken afbeeldingsinformatie

en: Selected filenames copied to clipboard
nl: De geselecteerde bestandsnamen zijn gekopieerd

en: Selected images copied to clipboard
nl: De geselecteerde afbeeldingen zijn gekopieerd

en: Last action undone
nl: De recentste bewerking is ongedaan gemaakt

en: Error while copying last version (%s).
nl: De nieuwste versie, %s, kan niet worden gekopieerd.

en: There was an error performing undo on %s.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het ongedaan maken van een bewerking op '%s'.

en: Last action redone
nl: De recentste bewerking is opnieuw uitgevoerd

en: There was an error performing redo on %s.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het opnieuw uitvoeren van een bewerking op '%s'.

en: No plugin installed
nl: Er zijn geen plug-ins geïnstalleerd

en: There was an error determining the filename.
nl: Er is een fout opgetreden bij het vaststellen van de bestandsnaam.

en: Triggered invalid screenshot action.
nl: Er is ongeldige schermfoto-actie aangeroepen.

en: Error while taking the screenshot.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het maken van de schermfoto.

en: Capture aborted by user
nl: Het maken van de schermfoto is afgebroken

en: %s saved
nl: '%s' is opgeslagen

en: Screenshot saved
nl: De schermfoto is opgeslagen

en: The filename %s could not be verified. Maybe it contains unsupported characters.
nl: De bestandsnaam, %s, kan niet worden geverifieerd. Mogelijk bevat het niet-ondersteunde tekens.

en: %s opened with %s
nl: '%s' is geopend met %s

en: Opened all files with
nl: Alle bestanden zijn geopend met

en: Could not apply plugin %s
nl: De plug-in, %s, kan niet worden toegepast

en: Successfully applied plugin %s
nl: De plug-in, %s, is toegepast

en: Error while executing plugin %s.
nl: De plug-in, %s, kan niet worden uitgevoerd.

en: There was an error executing the plugin.
nl: Er is een fout opgetreden bij het uitvoeren van de plug-in.

en: %s screenshot | %s screenshots
nl[0]: %s schermfoto
nl[1]: %s schermfoto's

en: Current profile
nl: Huidig profiel

en: Try to resave the file?
nl: Wilt u nogmaals proberen het bestand op te slaan?

en: Image %s was not found on disk
nl: '%s' is niet aangetroffen op de schijf

en: Error while saving the image %s.
nl: Er is een fout opgetreden bij het opslaan van '%s'.

en: There was an error saving the image to %s.
nl: Er is een fout opgetreden bij het opslaan van de afbeelding in '%s'.

en: saved
nl: opgeslagen

en: Image %s was deleted from filesystem
nl: '%s' is verwijderd van het bestandssysteem

en: There was an error opening the image.
nl: Er is een fout opgetreden bij het openen van de afbeelding.

en: Error while opening directory %s.
nl: Er is een fout opgetreden bij het openen van '%s'.

en: Updating plugin information
nl: Bezig met bijwerken van plug-in-informatie

en: Please wait while Shutter updates the plugin information
nl: De plug-in-informatie wordt bijgewerkt

en: Updating upload plugin information
nl: Bezig met bijwerken van uploadplug-in-informatie

en: Please wait while Shutter updates the upload plugin information
nl: De uploadplug-in-informatie wordt bijgewerkt

en: Capture All Workspaces
nl: Alle werkbladen vastleggen

en: Limit to current monitor
nl: Beperken tot huidig beeldscherm

en: This option is only useful when you are running a multi-monitor system (%d monitor detected).
    Enable it to capture only the current monitor. | This option is only useful when you are running a multi-monitor system (%d monitors detected).
    Enable it to capture only the current monitor.
nl[0]: Deze optie is alleen nuttig op een systeem met meerdere beeldschermen (%d beeldscherm gedetecteerd).
    Schakel deze optie in om alleen een schermfoto van het huidige beeldscherm te maken.
nl[1]: Deze optie is alleen nuttig op een systeem met meerdere beeldschermen (%d beeldschermen gedetecteerd).
    Schakel deze optie in om alleen een schermfoto van het huidige beeldscherm te maken.

en: Active Window
nl: Actief venster

en: Capture the last active window
nl: Maak een schermfoto van het vorige actieve venster

en: _Selection
nl: _Selectie

en: _Desktop
nl: Bureaubla_d

en: Window _under Cursor
nl: Venster onder c_ursor

en: Select W_indow
nl: _Venster selecteren

en: Se_ction
nl: Se_ctie

en: _Tooltip
nl: Hulp_ballon

en: _Web
nl: _Online

en: S_how main window
nl: _Hoofdvenster tonen

en: _Redo last screenshot
nl: _Recentste schermfoto opnieuw maken

en: _Quick profile select
nl: _Snelle profielselectie

en: Wait indefinitely
nl: Onbepaalde tijd wachten

en: Wait max %d second | Wait max %d seconds
nl[0]: Maximaal %d seconde wachten
nl[1]: Maximaal %d seconden wachten

en: Wait max %d minute | Wait max %d minutes
nl[0]: Maximaal %d minuut wachten
nl[1]: Maximaal %d minuten wachten

en: Shutter will wait indefinitely for the screenshot to capture
nl: Shutter zal voor onbepaalde tijd wachten tot de schermfoto gemaakt is

en: Shutter will wait up to %d second for the screenshot to capture before aborting the process if it's taking too long | Shutter will wait up to %d seconds for the screenshot to capture before aborting the process if it's taking too long
nl[0]: Als het maken van de schermfoto te lang duurt, zal Shutter %d seconde wachten voordat het proces wordt afgebroken
nl[1]: Als het maken van de schermfoto te lang duurt, zal Shutter %d seconden wachten voordat het proces wordt afgebroken

en: Shutter will wait up to %d minute for the screenshot to capture before aborting the process if it's taking too long | Shutter will wait up to %d minutes for the screenshot to capture before aborting the process if it's taking too long
nl[0]: Als het maken van de schermfoto te lang duurt, zal Shutter %d minuut wachten voordat het proces wordt afgebroken
nl[1]: Als het maken van de schermfoto te lang duurt, zal Shutter %d minuten wachten voordat het proces wordt afgebroken

en: Anonymous Upload
nl: Anoniem uploaden

en: Authorized Upload
nl: Geautoriseerd uploaden

en: OAuth Upload
nl: OAuth-upload

en: Description
nl: Beschrijving

en: Icon
nl: Pictogram

en: Name
nl: Naam

en: Category
nl: Categorie

en: Language
nl: Taal

en: Path
nl: Pad

en: Successfully published
nl: De schermfoto is gepubliceerd

en: The file %s was successfully published: %s
nl: '%s' is gepubliceerd: %s

en: %s published
nl: '%s' is gepubliceerd

en: Unpublished
nl: Niet gepubliceerd

en: The file %s is no longer published. The external link is not available anymore.
nl: '%s' is niet meer gepubliceerd - de externe link is niet meer beschikbaar.

en: The file %s is no longer published.
nl: '%s' is niet meer gepubliceerd.

en: Rename
nl: Naam wijzigen

en: Rename image %s
nl: Bestandsnaam van '%s' wijzigen

en: New filename
nl: Nieuwe bestandsnaam

en: _Rename
nl: _Naam wijzigen

en: renamed
nl: de naam is gewijzigd

en: Error while renaming the image %s.
nl: Er is een fout opgetreden bij het wijzigen van de naam van '%s'.

en: There was an error renaming the image to %s.
nl: Er is een fout opgetreden bij het wijzigen van de naam naar '%s'.

en: _Replace
nl: Ve_rvangen

en: The image already exists in %s. Replacing it will overwrite its contents.
nl: De afbeelding is al opgeslagen is %s. Vervangen overschrijft het huidige bestand.

en: An image named %s already exists. Do you want to replace it?
nl: Er is al een afbeelding genaamd '%s'. Wilt u deze vervangen?

en: Invalid Filename
nl: Ongeldige bestandsnaam

en: Choose file to open
nl: Kies het te openen bestand

en: All compatible image formats
nl: Alle compatibele bestandsformaten

en: Choose a location to save to
nl: Kies een opslaglocatie

en: Choose a plugin
nl: Kies een plug-in

en: _Run
nl: Uitvoe_ren

en: Plugin
nl: Plug-in

en: No plugin specified
nl: Geen plug-in opgegeven

en: Upload / Export
nl: Uploaden/Exporteren

en: _Upload
nl: _Uploaden

en: Guest
nl: Gast

en: Please choose one of the accounts above and click <i>Upload</i>. The upload links will still be available in the screenshot's <i>right-click menu</i> after closing this dialog.
nl: Kies één van de accounts hierboven en klik op <i>Uploaden</i>. De uploadlinks zullen, na het afsluiten van dit venster, beschikbaar blijven in het <i>rechtermuisknopmenu</i> van de schermfoto.

en: <b>Please note:</b> If a plugin allows only authorized uploading you need to enter your credentials in preferences first to make it appear in the list above.
nl: <b>Let op:</b> als een plug-in alleen geautoriseerd uploaden toestaat, dan dient u eerst uw inloggegevens in te voeren in de voorkeuren.

en: Choose account
nl: Kies een account

en: Public hosting
nl: Publieke hosting

en: Places
nl: Locaties

en: _Export
nl: _Exporteren

en: _Publish
nl: _Publiceren

en: Disconnected
nl: Verbinding verbroken

en: Folder %s is synchronized with Ubuntu One. The selected file will be copied to that folder before being published. | Folder %s is synchronized with Ubuntu One. The selected files will be copied to that folder before being published.
nl[0]: De synchronisatie van '%s' met Ubuntu One is voltooid. Het geselecteerde bestand zal, voordat het gepubliceerd wordt, gekopieerd worden naar deze map.
nl[1]: De synchronisatie van '%s' met Ubuntu One is voltooid. Het geselecteerde bestanden zullen, voordat deze gepubliceerd worden, gekopieerd worden naar deze map.

en: <b>Please note:</b> The selected file will be published in a background process. You will be notified when the process has finished. | <b>Please note:</b> The selected files will be published in a background process. You will be notified when the process has finished.
nl[0]: <b>Let op:</b> het geselecteerde bestand zal op de achtergrond worden gepubliceerd. Na afloop wordt er een melding getoond.
nl[1]: <b>Let op:</b> de geselecteerde bestanden zullen op de achtergrond worden gepubliceerd. Na afloop wordt er een melding getoond.

en: Folder %s is not synchronized with Ubuntu One. Please choose an alternative folder.
nl: De synchronisatie van '%s' met Ubuntu One is niet afgerond. Kies een andere map.

en: Ubuntu One service cannot be found.
nl: Ubuntu One kan niet gevonden worden.

en: /publicfiles is not available. Your Ubuntu One installation seems to be out of date.
nl: /publicfiles is niet beschikbaar. Uw Ubuntu One-installatie lijkt verouderd te zijn.

en: Net::DBus::GLib/libnet-dbus-glib-perl needs to be installed for this feature
nl: Installeer Net::DBus::GLib/libnet-dbus-glib-perl om deze functie te gebruiken

en: Loading module %s
nl: Bezig met laden van module '%s'

en: Error while executing upload plugin %s.
nl: De uploadplug-in '%s' kan niet worden uitgevoerd.

en: There was an error executing the upload plugin.
nl: Er is een fout opgetreden bij het uitvoeren van de uploadplug-in.

en: uploaded
nl: geüpload

en: Successfully uploaded
nl: Uploaden voltooid

en: The file %s was successfully uploaded.
nl: '%s' is geüpload.

en: Skip all
nl: Alles overslaan

en: Skip
nl: Overslaan

en: Retry
nl: Opnieuw proberen

en: exported
nl: geëxporteerd

en: Successfully exported
nl: Exporteren voltooid

en: The file %s was successfully exported.
nl: '%s' is geëxporteerd.

en: Publishing %s...
nl: Bezig met publiceren van %s...

en: _Retry
nl: Opnieuw p_roberen

en: Error while copying the image %s.
nl: '%s' kan niet worden gekopieerd.

en: There was an error copying the image into %s.
nl: Er is een fout opgetreden bij het kopiëren van de afbeelding naar '%s'.

en: Please check your credentials and try again.
nl: Controleer uw inloggegevens en probeer het opnieuw.

en: Error while login
nl: Inlogfout

en: Maximum filesize reached
nl: De maximumbestandsgrootte is bereikt

en: Error while uploading
nl: Fout bij uploaden

en: Maximum filesize: %s
nl: Maximale bestandsgrootte: %s

en: Error while connecting
nl: Fout bij verbinden

en: Save current preferences as new profile
nl: Huidige voorkeuren opslaan als nieuw profiel

en: New profile name
nl: Nieuwe profielnaam

en: Replacing it will overwrite its contents.
nl: Vervangen zal de inhoud overschrijven.

en: A profile named %s already exists. Do you want to replace it?
nl: Er is al een profiel genaamd '%s'. Wilt u dit vervangen?

en: _File
nl: _Bestand

en: _Edit
nl: B_ewerken

en: _View
nl: _Beeld

en: _Screenshot
nl: _Schermfoto

en: _Go
nl: _Ga

en: _Help
nl: _Hulp

en: _Open...
nl: _Openen…

en: Recent _Files
nl: _Recente bestanden

en: Save _As...
nl: Opslaan _als…

en: E_xport to PDF...
nl: E_xporteren naar pdf...

en: Export to Post_Script...
nl: Exporteren naar post_script...

en: Page Set_up
nl: _Pagina-instellingen

en: _Print...
nl: Af_drukken…

en: Send by E_mail...
nl: Verzenden via e-_mail...

en: C_lose all
nl: Alles sl_uiten

en: Copy _Filename
nl: _Bestandsnaam kopiëren

en: Show Navigation _Toolbar
nl: Navigatiewerkbalk _tonen

en: Get Help Online...
nl: Online-hulp verkrijgen...

en: Translate this Application...
nl: Shutter vertalen…

en: Report a Problem
nl: Probleem melden

en: _Active Window
nl: _Actief venster

en: Import from clip_board
nl: Importeren van klem_bord

en: Open wit_h
nl: Openen me_t

en: Show in _folder
nl: Tonen in _map

en: _Rename...
nl: _Naam wijzigen...

en: _Send To...
nl: _Verzenden naar...

en: E_xport...
nl: E_xporteren…

en: Public URLs
nl: Publieke url's

en: _Edit...
nl: B_ewerken…

en: Run a _plugin...
nl: _Plug-in uitvoeren...

en: Redo _this screenshot
nl: Schermfo_to opnieuw maken

en: Run a _Plugin...
nl: _Plug-in uitvoeren...

en: Redo
nl: Opnieuw

en: Redo last screenshot
nl: Recentste schermfoto opnieuw maken

en: Selection
nl: Selectie

en: Draw a rectangular capture area with your mouse
    to select a specified screen area
nl: Teken een rechthoekig gebied met uw muis
    om een deel van het scherm te selecteren

en: Desktop
nl: Bureaublad

en: Take a screenshot of your whole desktop
nl: Maak een schermfoto van uw gehele bureaublad

en: Capture a specific workspace
nl: Bepaald werkblad vastleggen

en: Window
nl: Venster

en: Select a window with your mouse
nl: Selecteer een venster met uw muis

en: Take a screenshot of a specific window
nl: Maak een schermfoto van een bepaald venster

en: Section
nl: Gedeelte

en: Captures only a section of the window. You will be able to select any child window by moving the mouse over it
nl: Maak alleen een foto van een deel van het venster. U kunt elk onderliggend venster kiezen door de muis erover te bewegen

en: Select a single menu or cascading menus from any application
nl: Selecteer een enkel menu of onderliggende menu's van een toepassing

en: Tooltip
nl: Hulpballon

en: Capture a tooltip
nl: Maak een schermfoto van een hulpballon

en: Web
nl: Website

en: Take a screenshot of a website
nl: Maak een schermafdruk van een website

en: Set how long Shutter will wait for the screenshot to complete before aborting the process if it's taking too long
nl: Geef aan hoe lang Shutter moet wachten voordat het proces wordt afgebroken als het maken van een schermfoto te lang duurt

en: Edit
nl: Bewerken

en: Use the built-in editor to highlight important fragments of your screenshot or crop it to a desired size
nl: Gebruik de ingebouwde bewerker om belangrijke delen van uw schermfoto uit te lichten of bij te snijden

en: Export
nl: Exporteren

en: Upload your images to an image hosting service, FTP site or export them to an arbitrary folder
nl: Upload uw afbeeldingen naar een afbeeldingshostingdienst, ftp-site of exporteer ze naar een map van uw keuze

en: Show links to previous uploads
nl: Links naar vorige uploads tonen

en: Error while executing %s.
nl: Fout bij uitvoeren van %s.

en: There was an error executing %s.
nl: Er is een fout opgetreden tijdens het uitvoeren van %s.

en: Exit Code: %d.
nl: Afsluitcode: %d.

en: Synchronization complete
nl: Synchronisatie voltooid

en: Synchronization in progress...
nl: Bezig met synchroniseren...

en: Illegal URI.
nl: Ongeldige uri.

en: Connection error.
nl: Verbindingsfout.

en: Please check your connectivity and try again.
nl: Controleer uw verbinding en probeer het opnieuw.

en: Login with username %s failed.
nl: Het inloggen met de gebruikersnaam '%s' is mislukt.

en: Cannot change working directory.
nl: De werkmap kan niet worden gewijzigd.

en: Command 'put' failed.
nl: De opdracht 'put' is mislukt.

en: Copy this code to clipboard
nl: Code kopiëren naar klembord

en: Draw a rectangular area using the mouse.
nl: Teken een vierkant gebied met de muis.

en: To take a screenshot, press the Enter key. Press Esc to quit.
nl: Druk op de Enter-toets om een schermfoto te maken - druk op Esc om af te breken.

en: <b>shift/right-click</b> → selection dialog on/off
nl: <b>shift/rechtermuisknop</b> → selectievenster aan/uit

en: <b>ctrl + scrollwheel</b> → zoom in/out
nl: <b>ctrl + scrollwieltje</b> → in-/uitzoomen

en: <b>space</b> → zoom window on/off
nl: <b>spatiebalk</b> → vensterzoom aan/uit

en: <b>cursor keys</b> → move cursor
nl: <b>cursortoetsen</b> → cursor verplaatsen

en: <b>cursor keys + alt</b> → move selection
nl: <b>cursortoetsen + alt</b> → selectie verplaatsen

en: <b>cursor keys + ctrl</b> → resize selection
nl: <b>cursortoetsen + ctrl</b> → selectiegrootte aanpassen

en: Maybe mouse pointer could not be grabbed or the selected area is invalid.
nl: Wellicht kon de cursor niet worden overgenomen of is het geselecteerde gebied ongeldig.

en: Keyboard could not be grabbed.
nl: Het toetsenbord kan niet worden overgenomen.

en: tooltip
nl: hulpballon

en: No window with type %s detected.
nl: Er is geen venster van het type '%s' gedetecteerd.

en: There is no last capture that can be redone.
nl: Er is geen recente schermfoto die opnieuw kan worden gemaakt.

en: The window is no longer available.
nl: Het venster is niet meer beschikbaar.

en: Unable to capture website
nl: De website kan niet worden vastgelegd

en: No window with name pattern %s detected.
nl: Er is geen venster met het naampatroon '%s' gedetecteerd.

en: Invalid pattern %s detected.
nl: Ongeldig patroon '%s' ontdekt.

en: No subwindow detected
nl: Geen onderliggend venster gedetecteerd

en: Maybe this window is using client-side windows (or similar).
    Shutter is not yet able to query the tree information of such windows.
nl: Wellicht maakt het venster gebruik van client-sidevensters (of soortgelijk).
    Shutter is nog niet in staat om de boominformatie van dergelijke vensters op te vragen.

en: URL to capture
nl: De vast te leggen url

en: C_apture
nl: V_astleggen

en: Workspaces
nl: Werkbladen

en: Fill color
nl: Opvulkleur

en: Adjust fill color and opacity
nl: Opvulkleur en dekking aanpassen

en: Stroke color
nl: Lijnkleur

en: Choose stroke color
nl: Kies een lijnkleur

en: Adjust stroke color and opacity
nl: Lijnkleur en dekking aanpassen

en: Line width
nl: Lijnbreedte

en: Adjust line width
nl: Lijnbreedte aanpassen

en: Font
nl: Lettertype

en: Select font family and size
nl: Kies een lettertype en -grootte

en: Insert image
nl: Afbeelding invoegen

en: Insert an arbitrary object or file
nl: Willekeurig object of bestand invoegen

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: _Crop
nl: _Bijsnijden

en: Click-Drag to scale (try Control to scale uniformly)
nl: Klik en sleep om te schalen (gebruik Ctrl om in verhouding te schalen)

en: Click-Drag to resize the canvas
nl: Klik en sleep om de grootte van het canvas aan te passen

en: Click to paint (try Control or Shift for a straight line)
nl: Klik om te schilderen (gebruik Ctrl of Shift om een rechte lijn te trekken)

en: Click-Drag to create a new straight line
nl: Klik en sleep om een nieuwe rechte lijn te maken

en: Click-Drag to create a new arrow
nl: Klik en sleep om een nieuwe pijl te maken

en: Click-Drag to create a new rectangle
nl: Klik en sleep om een nieuwe rechthoek te maken

en: Click-Drag to create a new ellipse
nl: Klik en sleep om een nieuwe ellips te maken

en: Click-Drag to add a new text area
nl: Klik en sleep om een nieuw tekstveld toe te voegen

en: Click to censor (try Control or Shift for a straight line)
nl: Klik om te censureren (gebruik Ctrl of Shift om een rechte lijn te trekken)

en: Click-Drag to create a pixelized region
nl: Klik en sleep om een gebied met grove pixels te maken

en: Click to add an auto-increment shape
nl: Klik om een automatisch groter wordende vorm toe te voegen

en: Save the changes to image %s before closing?
nl: Wilt u de wijzigingen aan '%s' opslaan alvorens af te sluiten?

en: Close
nl: Sluiten

en: Do_n't save
nl: _Niet opslaan

en: If you don't save the image, changes from the last minute will be lost | If you don't save the image, changes from the last %d minutes will be lost
nl[0]: Als u de afbeelding niet opslaat, dan gaan de wijzigingen van de laatste minuut verloren
nl[1]: Als u de afbeelding niet opslaat, dan gaan de wijzigingen van de afgelopen %d minuten verloren

en: Do you want to save the changed background color?
nl: Wilt u de gewijzigde achtergrondkleur opslaan?

en: The background is likely to be transparent if you decide to ignore the background color.
nl: Als u beslist de achtergrondkleur te negeren, dan wordt deze mogelijk doorzichtig.

en: Save Background Color
nl: Achtergrondkleur opslaan

en: _Ignore Background Color
nl: Achtergrondkleur _negeren

en: _Save Background Color
nl: Achtergrondkleur op_slaan

en: Change Background Color...
nl: Achtergrondkleur wijzigen...

en: _Reset to Default
nl: _Standaardwaarden

en: Raise
nl: Ophogen

en: Lower
nl: Verlagen

en: Unlock
nl: Ontgrendelen

en: Lock
nl: Vergrendelen

en: Edit Preferences...
nl: Voorkeuren aanpassen...

en: Numbering
nl: Nummering

en: Current value
nl: Huidige waarde

en: Arrow
nl: Pijl

en: Length
nl: Lengte

en: Tip length
nl: Hulpballonlengte

en: Display an arrow at the end of the line
nl: Toon een pijl aan het einde van de lijn

en: Display an arrow at the start of the line
nl: Toon een pijl aan het begin van de lijn

en: Text
nl: Tekst

en: Font color
nl: Letterkleur

en: Choose font color
nl: Kies een letterkleur

en: Use selected font
nl: Gekozen lettertype gebruiken

en: Use selected font color
nl: Gekozen letterkleur gebruiken

en: _Tools
nl: _Gereedschap

en: Undo last action
nl: Recentste bewerking ongedaan maken

en: Do again the last undone action
nl: Recentste bewerking opnieuw uitvoeren

en: Copy selection to clipboard
nl: Selectie kopiëren naar klembord

en: Cut selection to clipboard
nl: Selectie knippen naar klembord

en: Paste objects from clipboard
nl: Objecten van klembord plakken

en: Delete current object
nl: Huidige object verwijderen

en: Clear canvas
nl: Canvas wissen

en: Abort current mode
nl: Huidige modus afsluiten

en: Close this window
nl: Venster sluiten

en: Save image
nl: Afbeelding opslaan

en: Export to _File...
nl: Exporteren naar _bestand...

en: Export to File...
nl: Exporteren naar bestand...

en: _Export to SVG...
nl: _Exporteren naar svg...

en: Export to SVG...
nl: Exporteren naar svg...

en: Export to PDF...
nl: Exporteren naar pdf...

en: Export to PostScript...
nl: Exporteren naar postscript...

en: Automatic scrolling
nl: Automatisch scrollen

en: Select
nl: Kies

en: Select item to move or resize it
nl: Kies het te verplaatsen of herschalen onderdeel

en: Freehand
nl: Vrije hand

en: Draw a freehand line
nl: Teken een lijn uit vrije hand

en: Highlighter
nl: Uitlichter

en: Line
nl: Lijn

en: Draw a straight line
nl: Teken een rechte lijn

en: Draw an arrow
nl: Teken een pijl

en: Rectangle
nl: Rechthoek

en: Draw a rectangle
nl: Teken een rechthoek

en: Ellipse
nl: Ellips

en: Draw a ellipse
nl: Teken een ellips

en: Add some text to the screenshot
nl: Tekst toevoegen aan schermfoto

en: Censor
nl: Censureren

en: Censor portions of your screenshot to hide private data
nl: Censureer delen van uw schermfoto om privégegevens te verbergen

en: Pixelize
nl: Grove pixels toevoegen

en: Pixelize selected areas of your screenshot to hide private data
nl: Voeg grove pixels toe aan een geselecteerd gebied om privégegevens te verbergen

en: Number
nl: Nummer

en: Add an auto-increment shape to the screenshot
nl: Voeg een automatisch groter wordende vorm toe

en: Crop
nl: Bijsnijden

en: Crop your screenshot
nl: Snijd uw schermfoto bij

en: No icon was found
nl: Er is geen pictogram gevonden

en: Import from current theme...
nl: Importeren uit huidig thema…

en: Import from session...
nl: Importeren uit sessie…

en: Import from filesystem...
nl: Importeren van bestandssysteem…

en: New text...
nl: Nieuwe tekst...
