shutter - en to my translation catalogue (85 entries)

en: Profile
my: ပိုၼ်းပွတ်း

en: Preferences
my: ငဝ်ႈၵုမ်းပိူင်

en: gnome-web-photo needs to be installed for this feature
my: gnome-web-photo တေလႆႈမီးဝႆႉၼႂ်းၶိူင်ႈတႃႇၸႂ်ႉတိုဝ်းလႆႈလၢႆးၼႆႉ

en: Goo::Canvas/libgoo-canvas-perl needs to be installed for this feature
my: Goo::Canvas/libgoo-canvas-perl တေလႆႈမီးဝႆႉၼႂ်းၶိူင်ႈတႃႇၸႂ်ႉတိုဝ်းလႆႈလၢႆးၼႆႉ

en: Choose a profile
my: လိူၵ်ႈဢဝ်ပိုၼ်းပွတ်း

en: Save configuration as profile
my: သိမ်းလွင်ႈၶူင်ႉသၢင်ႈႁႂ်ႈပဵၼ်ပိုၼ်းပွတ်း

en: Delete profile
my: ယႃႉပႅတ်ႈပိုၼ်းပွတ်း

en: Load the selected profile's configuration
my: ပိုတ်ႇၶိုၼ်ႈ လွင်ႈၶူင်ႉသၢင်ႈ ၶွင်ပိုၼ်းပွတ်း

en: Image format
my: မဵဝ်းႁုၼ်ႇႁၢင်ႈ

en: Save
my: သိမ်း

en: Notifications
my: ၶေႃႈၽၢင့်ပၼ်

en: Trash
my: ၵူၺ်ယုၵ်းယၵ်း

en: Actions
my: လွင်ႈတူင်ႉၼိုင်

en: Capture
my: ပေႃႉထႆႇ

en: Selection Capture
my: လွၵ်းလိူၵ်ႈ ပေႃႉထႆႇ

en: Website Capture
my: ပေႃႉထႆႇၼႃႈဝႅပ်ႉ

en: %Y = year
my: %Y = ပီ

en: %m = month
my: %m = လိူၼ်

en: %d = day
my: %d = ဝၼ်း

en: %T = time
my: %T = မွင်း

en: $w = width
my: $w = တင်းၵႂၢင်ႈ

en: $h = height
my: $h = တင်းသူင်

en: $profile = name of current profile
my: $profile = ၸိုဝ်ႈၶွင်ႈပိုၼ်းပွတ်းယၢမ်းလဵဝ်

en: 16 colors   - (4bit)
my: 16 သီ   - (4bit)

en: 64 colors   - (6bit)
my: 64 သီ   - (6bit)

en: 256 colors  - (8bit)
my: 256 သီ  - (8bit)

en: Reduce colors
my: ယွမ်းသီလူင်း

en: Border
my: ၶွပ်ႇ

en: Color
my: သီ

en: Choose border color
my: လိူၵ်ႈသီၶွပ်ႇ

en: at
my: တီႈ

en: Show help text
my: ၼႄတူဝ်လိၵ်ႈၸွႆႈထႅမ်

en: Username
my: ၸိုဝ်ႈၽူႈၸႂ်ႉတိုဝ်း

en: Password
my: မၢႆလပ့်

en: Website URL
my: URL ၼႃႈဝႅပ်ႉ

en: Upload
my: တၢင်ႇၶိုၼ်ႈ

en: not found
my: ဢမ်ႇႁၼ်မႅၼ်ႈ

en: opened
my: ပိုတ်ႇဝႆႉယဝ်ႉ

en: Error while opening image %s.
my: မီးတီႈၽိတ်းၽွင်းပိုတ်ႇႁုၼ်ႇႁၢင်ႈ %s ။

en: %s saved
my: %s သိမ်းဝႆႉယဝ်ႉ

en: %s opened with %s
my: %s ပိုတ်ႉဝႆႉယဝ်ႉလူၺ်ႈၸွမ်း %s

en: Current profile
my: ပိုၼ်းပွတ်း ယၢမ်းလဵဝ်

en: Image %s was not found on disk
my: ႁုၼ်ႇႁၢင်ႈ %s ၼႆႉဢမ်းႁၼ်မႅၼ်ႈၼိူဝ် ၶိူင်ႈ

en: Error while saving the image %s.
my: မီးတီႈၽိတ်း ၽွင်းတိုၵ်ႉသိမ်းႁုၼ်ႁၢင်ႈ %s.

en: There was an error saving the image to %s.
my: တီႈၼၼ်မီးဝႆႉတီႈၽိတ်းၼိုင်ႈဢၼ်ၽွင်းသိမ်းႁုၼ်ႇႁၢင်ႈၸူးတီႈ %s ။

en: saved
my: သိမ်းဝႆႉယဝ်ႉ

en: There was an error opening the image.
my: တီႈၼၼ်မီးတီႈၽိတ်းၽွင်းပိုတ်ႇၶိုၼ်ႈႁုၼ်ႇႁၢင်ႈ။

en: _Web
my: _ဝႅပ်ႉ

en: Name
my: ၸိုဝ်ႈ

en: Language
my: ၽႃႇသႃႇၵႂၢမ်း

en: Ubuntu One
my: ဢူးပုၼ်းတု ဝၼ်း

en: Rename
my: ၶိုၼ်းမႄးၸိုဝ်ႈ

en: Rename image %s
my: ၶိုၼ်းမႄးၸိုဝ်ႈႁုၼ်ႁၢင်ႈ %s

en: _Rename
my: _ၶိုၼ်းမႄးၸိုဝ်ႈ

en: Guest
my: ၶႅၵ်ႇ

en: Skip all
my: ၶၢမ်ႈၵႂႃႇမူတ်း

en: Skip
my: ၶၢမ်ႈၵႂႃႇ

en: _Edit
my: _မူၼ်ႉမႄး

en: _View
my: _ၵၼ်တူၺ်း

en: _Go
my: _ ၵႂႃႇ

en: _Help
my: _တင်းၸွႆႈထႅမ်

en: _Open...
my: _ပိုတ်ႇ …

en: _Print...
my: _ဢိတ်ႇ…

en: _Send To...
my: _သူင်ႇထိုင် …

en: _Edit...
my: _မူၼ်ႉမႄး …

en: Redo
my: ၶိုၼ်းႁဵတ်း

en: Desktop
my: ၼႃႈၶွမ်း

en: Web
my: ဝႅပ်ႉ

en: Edit
my: မူၼ်ႉမႄး

en: Upload - %s - %s
my: တၢင်ႇၶိုၼ်ႈ  - %s - %s

en: Workspaces
my: ဢွင်ႈႁဵတ်းၵၢၼ်

en: Font
my: ၽွၼ်ႉ

en: Width
my: တင်းၵႂၢင်ႈ

en: Height
my: တင်းသုင်

en: Close
my: ပိၵ်ႉ

en: Unlock
my: ဢမ်ႇၶတ်း

en: Lock
my: ၶတ်း

en: Text
my: လိၵ်ႈ

en: Font color
my: သီၽွၼ်ႉ

en: Choose font color
my: လိူၵ်ႈသီၽွၼ်ႉ

en: Use selected font
my: ၸႂ်ႉတိုဝ်းၽွၼ်ႉဢၼ်လိူၵ်ႈဝႆႉယဝ်ႉ

en: Use selected font color
my: ၸႂ်ႉတိုဝ်းသီၽွၼ်ႉဢၼ်လိူၵ်ႈဝႆႉယဝ်ႉ

en: Close this window
my: ပိၵ်ႉဝဵၼ်းတူဝ်းဢၼ်ၼႆႉ

en: Select
my: လိူၵ်ႈ

en: New text...
my: လိၵ်ႈမႂ်ႇ …
