shutter - en to sq translation catalogue (27 entries)

en: Profile
sq: Profili

en: Preferences
sq: Parapëlqimet

en: gnome-web-photo needs to be installed for this feature
sq: gnome-web-photo duhet të instalohet për këtë veti

en: Save
sq: Ruaj

en: Trash
sq: Koshi

en: Actions
sq: Veprimet

en: Accounts
sq: Llogaritë

en: Filename
sq: Emri i skedarit

en: Delay
sq: Vonesa

en: second | seconds
sq[0]: sekondë
sq[1]: sekonda

en: Open with
sq: Hap me

en: 16 colors   - (4bit)
sq: 16 ngjyra   - (4bit)

en: 64 colors   - (6bit)
sq: 64 ngjyra   - (6bit)

en: 256 colors  - (8bit)
sq: 256 ngjyra  - (8bit)

en: Color
sq: Ngjyra

en: Configure sort criteria
sq: Konfiguro kriteret e renditjes

en: Username
sq: Emri i përdoruesit

en: Password
sq: Fjalëkalimi

en: Behavior
sq: Sjellja

en: Quality
sq: Cilësia

en: Rename
sq: Riemërto

en: _Rename
sq: _Riemërto

en: _Export
sq: _Eksporto

en: The file %s was successfully exported.
sq: Skedari %s u eksportua me sukses.

en: _Help
sq: _Ndihmë

en: _Rename...
sq: _Riemërto...

en: Export
sq: Eksporto
