gscrot - en to uk translation catalogue (495 entries)

en: Profile
uk: Профіль

en: Preferences
uk: Налаштування

en: gnome-web-photo needs to be installed for this feature
uk: Для цієї функції потрібно встановити gnome-web-photo

en: Goo::Canvas/libgoo-canvas-perl needs to be installed for this feature
uk: Для роботи цієї функції потрібен Goo::Canvas/libgoo-canvas-perl

en: Choose a profile
uk: Обрати профіль

en: Save configuration as profile
uk: Зберегти конфігурацію профілю

en: Delete profile
uk: Вилучити профіль

en: Load the selected profile's configuration
uk: Завантажити налаштування виділеного профілю

en: Image format
uk: Формат зображення

en: Save
uk: Зберегти

en: First-launch Behavior
uk: Поведінка під час першого запуску

en: Window Preferences
uk: Параметри вікна

en: Notifications
uk: Сповіщення

en: Trash
uk: Кошик

en: Gnome-Keybinding
uk: Комбінації клавіш

en: Actions
uk: Дії

en: Capture
uk: Знімок

en: Selection Capture
uk: Знімок виділеного

en: Window Capture
uk: Знімок вікна

en: Menu/Tooltip Capture
uk: Знімок меню/підказки

en: Website Capture
uk: Знімок вебсайту

en: Accounts
uk: Облікові записи

en: File Transfer Protocol (FTP)
uk: FTP

en: Transparent Parts
uk: Прозорі елементи

en: Session View
uk: Вигляд сеансу

en: Filename
uk: Ім’я файлу

en: Reserved character %s is not allowed to be in a filename.
uk: Зарезервований символ %s не можна використовувати в імені файлу.

en: There are several wildcards available, like
uk: В наявності такі шаблони, як

en: %Y = year
uk: %Y = рік

en: %m = month
uk: %m = місяць

en: %d = day
uk: %d = день

en: %T = time
uk: %T = час

en: $w = width
uk: $w = ширина

en: $h = height
uk: $h = висота

en: $name = multi-purpose (e.g. window title)
uk: $name = будь-що (наприклад, заголовок вінка)

en: $nb_name = like $name but without blanks in resulting strings
uk: $nb_name = те саме що і $name але без пробілів

en: $profile = name of current profile
uk: $profile = назва поточного профайлу

en: $R = random char (e.g. $RRRR = ag4r)
uk: $R = будь-який символ (наприклад, $RRRR = ag4r)

en: %NN = counter
uk: %NN = лічильник

en: Compression
uk: Рівень стиснення

en: Adjust quality/compression value
uk: Налаштувати співвідношення між якістю та стисенням

en: Select a file format
uk: Виберіть формат файлу

en: Directory
uk: Каталог

en: Choose folder
uk: Виберіть теку

en: Your screenshots will be saved to this directory
uk: Ваші знімки буде збережено до цієї теки

en: Browse for save folder every time
uk: Кожного разу питати, куди зберігати

en: Do not save file automatically
uk: Не зберігати файл автоматично

en: Automatically save file
uk: Автоматично зберігати файл

en: Automatically copy screenshot to clipboard
uk: Автоматично копіювати знімок екрану до буферу обміну

en: Automatically copy filename to clipboard
uk: Автоматично копіювати ім'я файлу до буферу обміну

en: Do not copy anything to clipboard
uk: Нічого не копіювати до буферу обміну

en: Delay
uk: Затримка

en: second | seconds
uk[0]: секунда
uk[1]: секунди
uk[2]: секунд

en: Capture after a delay of
uk: Зробити знімок після

en: Wait n seconds before taking a screenshot
uk: Затримка в n секунд перед тим як зробити знімок

en: Include Cursor
uk: Знімати з курсором

en: Include cursor when taking a screenshot
uk: Додавати курсор до знімку

en: Open with
uk: Відкрити за допомогою

en: Open your screenshot with this program after capturing
uk: Одразу відкривати знімок цією програмою

en: 16 colors   - (4bit)
uk: 16 кольорів - (4 біти)

en: 64 colors   - (6bit)
uk: 64 кольори - (6 біт)

en: 256 colors  - (8bit)
uk: 256 кольорів  - (8 біт)

en: Reduce colors
uk: Зменшити кількість кольорів

en: Automatically reduce colors after taking a screenshot
uk: Автоматично зменшити к-сть кольорів після зйомки

en: Thumbnail
uk: Мініатюра

en: Generate thumbnail too.
    select the percentage of the original size for the thumbnail to be
uk: Створити мініатюру.
    Виберіть розмір мініатюри у відсотках від
    оригінального зображення

en: Border
uk: Рамка

en: pixels
uk: пікселів

en: Color
uk: Колір

en: Choose border color
uk: Оберіть колір рамки

en: Adds a border effect to the screenshot
uk: Додає ефект рамки до знімку

en: Enable zoom window
uk: Увімкнути "збільшувальне скло"

en: Start with selection size of
uk: Початкові розміри виділення

en: at
uk: на

en: Start Selection Tool with a customized selection size
uk: Запустіть знаряддя виділення з розмірами вказаними користувачем

en: Show help text
uk: Показувати підказку

en: Enables the help text
uk: Увімкнути показ підказок

en: Include window decoration when capturing a window
uk: Захоплювати декорації вікна при зйомці

en: Automatically resize window to
uk: Автоматично змінювати розмір вікна до

en: This resizes the window automatically to the specified width and height. This method asks the window manager to resize the window. However, the window manager may not allow the resize.
uk: Автоматично змінює розмір вікна до вказаної ширини та висоти. Цей метод надсилає запит віконному менеджеру на зміну розміру вікна. Однак, віконний менеджер може не дозволити зробити це.

en: Force rounded window corners
uk: Примусово закруглювати кути вікон

en: Shutter uses the XShape extension to determine the window's shape, but this does not work under some circumstances, e.g. when running compiz.
    
    When this option is activated Shutter uses fixed parameters to round the window corners. You can overwrite the default parameters by creating a file named ~/.shutter/shape.conf and put custom values in it. The default values are stored in %s.
uk: Shutter використовує розширення XShape для визначення форми вікна, але це не спрацьовує при певних обставинах (наприклад у разі використання Compiz).
    
    Якщо цей параметр є активованим, Shutter використовує фіксовані параметри для закруглення кутів вікна. Щоб змінити початкові параметри, створіть файл ~/.shutter/shape.conf та внесіть у нього бажані значення параметрів. Початкові  параметри зберігаються у %s.

en: Select only visible windows
uk: Обирати тільки видимі вікна

en: Pre-Capture Delay
uk: Затримка перед зйомкою

en: Capture menu/tooltip after a delay of n seconds
uk: Знімати меню чи підказку із затримкою в n секунд

en: Ignore possibly wrong type hints
uk: Нехтувати потенційно невірні підказки типу вікна

en: The type hint constants specify hints for the window manager that indicate what type of function the window has. Sometimes these type hints are not correctly set. By enabling this option Shutter will not insist on the requested type hint.
uk: Константи типу вікна дають підказку менеджеру вікон стосовно їх функціонального призначення. Інколи ці підказки невірні. Активувавши цю опцію Shutter не буде прив'язуватись до певного типу вікна.

en: Virtual browser width
uk: Ширина віртуального браузера

en: Virtual browser width when taking a website screenshot
uk: Ширина віртуального браузера в момент створення знімку вебсторінки

en: Show as check pattern
uk: Відображати у вигляді шахівниці

en: Show as custom color:
uk: Відображати власним кольором:

en: Choose fill color
uk: Оберіть колір заповнення

en: Show as background
uk: Відображати як тло

en: Displays any transparent parts of the image in a check pattern
uk: Відображає прозорі ділянки зображення шахівницею

en: Displays any transparent parts of the image in a solid color that you specify
uk: Відображає прозорі ділянки зображення суцільним кольором, що був вказаний

en: Displays any transparent parts of the image in the background color of the application
uk: Показувати всі прозорі частини зображень заповненими кольором тла програми

en: Sort ascending by
uk: Впорядкувати за зростанням

en: Key/Time Created
uk: Ключ/Час створення

en: Sort descending by
uk: Впорядкувати за спаданням

en: Configure sort criteria
uk: Налаштувати критерії впорядкування

en: Start Shutter at login
uk: Запускати Shutter під час входу до системи

en: Hide window on first launch
uk: Приховувати вікно під час першого запуску

en: Hide notification icon
uk: Приховувати піктограму у таці

en: Autohide main window when taking a screenshot
uk: Автоматично приховувати головне вікно під час створення знімку

en: Redraw Delay
uk: Затримка перемальовування

en: millisecond | milliseconds
uk[0]: міллісекунда
uk[1]: міллісекунди
uk[2]: міллісекунд

en: Present main window after taking a screenshot
uk: Показувати головне вікно після створення знімка

en: Minimize to tray when closing main window
uk: Згортати в лоток при закритті головного вікна програми

en: Display pop-up notification after taking a screenshot
uk: Показувати спливне повідомлення після створення знімка

en: Display pop-up notification when using a delay
uk: Показувати спливне повідомлення, якщо використано затримку

en: Display pop-up notification when using a pre-capture delay
uk: Показувати спливні сповіщення, якщо використовувється затримка перед зніманням

en: Notification agent
uk: Агент сповіщення

en: Desktop Notifications
uk: Сповіщення на стільниці

en: Built-In Notifications
uk: Вбудовані сповіщення

en: Ask before moving files to trash
uk: Питати перед тим, як перемістити файл у смітник

en: Move file to trash when closing tab
uk: Переміщати файли у смітник після закриття вкладки

en: Notify when file was deleted from filesystem
uk: Сповіщати про вилучення файлу з файлової системи

en: Configure a short timeout to give the Xserver a chance to redraw areas that were obscured by Shutter's windows before taking a screenshot.
uk: Налаштувати коротку затримку для Х-сервера, щоб надати можливість перемалювати ділянки, що затуляються головним вікном Shutter перед початком знімання.

en: You can either choose the system-wide desktop notifications (e.g. Ubuntu's Notify-OSD) or Shutter's built-in notification system
uk: Ви можете обирати між системними сповіщеннями (наприклад, сповіщеннями від Ubuntu) або ж сповіщеннями вбудованими у Shutter

en: <b>Please note:</b> If a plugin allows authorized uploading you can enter your credentials above. Plugins with OAuth support are configured automatically the first time you use them.
uk: <b>Зверніть увагу:</b> Якщо плагін потребує авторизації для відвантаження, ви можете ввести свої реєстраційні дані вище. Плагіни з підтримкою OAuth налаштовуються автоматично при першому використанні.

en: URI
    Example: ftp://host:port/path
uk: Приклад URI: ftp://host:port/path

en: Connection mode
uk: Режим з'єднання

en: Active mode
uk: Активна передача

en: Passive mode
uk: Пасивна передача

en: Username
uk: Ім'я користувача

en: Password
uk: Пароль

en: Website URL
uk: URL-адреса вебсайту

en: Main
uk: Головна

en: Advanced
uk: Додатково

en: Image View
uk: Перегляд зображення

en: Behavior
uk: Поведінка

en: Upload
uk: Відвантажити

en: Plugins
uk: Плаґіни

en: The following plugins are installed
uk: Встановлено наступні плаґіни

en: pixel | pixels
uk[0]: піксель
uk[1]: пікселя
uk[2]: пікселів

en: Quality
uk: Якість

en: Please activate the menu you want to capture
uk: Будь ласка, активуйте меню, яке ви бажаєте зняти

en: Please activate the tooltip you want to capture
uk: Будь ласка, активуйте підказку, яке ви бажаєте зняти

en: Screenshot will be taken in %s second | Screenshot will be taken in %s seconds
uk[0]: Знімок буде зроблено через %s секунду
uk[1]: Знімок буде зроблено через %s секунди
uk[2]: Знімок буде зроблено через %s секунд

en: Register
uk: Реєстрація

en: Profile deleted
uk: Профіль вилучено

en: Profile could not be deleted
uk: Неможливо вилучити профіль

en: Failed
uk: Збій

en: Profile %s loaded successfully
uk: Профіль %s успішно завантажений

en: Session
uk: Сеанс

en: not found
uk: не знайдено

en: Error while adding the file monitor.
uk: Помилка під час додавання файлу монітора.

en: Settings could not be saved!
uk: Неможливо зберегти налаштування!

en: Settings saved successfully!
uk: Налаштування успішно збережені!

en: Session could not be saved!
uk: Неможливо зберегти сесію!

en: Account-settings could not be saved!
uk: Неможливо зберегти налаштування облікового запису!

en: Settings could not be restored!
uk: Неможливо відновити налашування!

en: Settings loaded successfully
uk: Налаштування успішно завантажені

en: Built-in Editor
uk: Вбудований редактор

en: Account-settings could not be restored!
uk: Неможливо відновити налаштування облікового запису!

en: opened
uk: відкрито

en: Error while opening image %s.
uk: Помилка при відкритті зображення %s.

en: Session could not be restored!
uk: Неможливо відновити сеанс!

en: Error while creating the trashinfo file %s.
uk: Помилка створення файлу trashinfo %s.

en: Error while moving the file %s to trash.
uk: Помилка переміщення файлу %s у смітник.

en: Error while removing the file %s from disk.
uk: Помилка вилучення файлу %s з диска.

en: Are you sure you want to move %s to the trash?
uk: Ви дійсно бажаєте перемістити %s у смітник?

en: Move to _Trash
uk: Перемістити у _смітник

en: deleted
uk: вилучений

en: Are you sure you want to move the selected files to the trash?
uk: Ви дійсно бажаєте перемістити виділені файли в смітник?

en: No screenshots selected
uk: Жодного знімку не вибрано

en: Selected screenshots deleted
uk: Вибрані знімки вилучені

en: removed from session
uk: вилучено з поточного сеансу

en: Selected screenshots removed
uk: Обрані знімки були вилучені

en: No valid filetype specified
uk: Не вказано вірний тип файлу

en: There is no image data in the clipboard to paste
uk: У буфері обміну немає жодного зображення для вставлення

en: Selected filenames copied to clipboard
uk: Виділені імена файлів скопійовано до буферу обміну

en: Selected images copied to clipboard
uk: Виділені зображення скопійовано до буферу обміну

en: Last action undone
uk: Останню дію скасовано

en: Error while copying last version (%s).
uk: Помилка під час копіювання останньої версії (%s).

en: There was an error performing undo on %s.
uk: Виникла помилка під час скасування дії %s.

en: Last action redone
uk: Повторено останню дію

en: There was an error performing redo on %s.
uk: Виникла помилка під час повторення дії %s.

en: No plugin installed
uk: Встановлені плаґіни відсутні

en: There was an error determining the filename.
uk: Виникла помилка при визначення імені файлу.

en: Triggered invalid screenshot action.
uk: Викликано неприпустиму операцію зі знімками.

en: Error while taking the screenshot.
uk: Помилка створення знімку.

en: Capture aborted by user
uk: Знімання перерване користувачем

en: %s saved
uk: %s збережено

en: Screenshot saved
uk: Знімок екрану збережений

en: The filename %s could not be verified. Maybe it contains unsupported characters.
uk: Неможливо перевірити ім'я файлу %s. Можливо воно містить непідтримувані символи.

en: %s opened with %s
uk: %s відкрито з допомогою %s

en: Opened all files with
uk: Відкрити всі файли з

en: Could not apply plugin %s
uk: Не можливо застосувати плаґін %s

en: Successfully applied plugin %s
uk: Плаґін %s успішно застосовано

en: Error while executing plugin %s.
uk: Помилка виконання плаґіна %s

en: There was an error executing the plugin.
uk: Сталася помилка при виконанні плаґіну

en: %s screenshot | %s screenshots
uk[0]: %s знімок екрану
uk[1]: %s знімка екрану
uk[2]: %s знімків екрану

en: Current profile
uk: Поточний профіль

en: Try to resave the file?
uk: Спробувати повторно зберегти файл?

en: Image %s was not found on disk
uk: Зображення %s не знайдено на диску

en: Error while saving the image %s.
uk: Помилка при збереженні зображення %s.

en: There was an error saving the image to %s.
uk: Виникла помилка при збереженні зображення в %s.

en: saved
uk: збережено

en: Image %s was deleted from filesystem
uk: Зображення %s вилучено з файлової системи

en: There was an error opening the image.
uk: Виникла помилка при відкритті зображення.

en: Error while opening directory %s.
uk: Помилка при відкритті теки %s.

en: Updating plugin information
uk: Оновлення інформації про плагіни

en: Please wait while Shutter updates the plugin information
uk: Будь-ласка зачекайте поки Shutter оновлює інформацію про плагіни

en: Updating upload plugin information
uk: Оновлення інформації для плаґіну відвантаження

en: Please wait while Shutter updates the upload plugin information
uk: Будь ласка зачекайте поки Shutter оновить інформацію про плаґін відвантаження

en: Capture All Workspaces
uk: Зробити знімок усіх робочих областей

en: Limit to current monitor
uk: Обмежити поточним монітором

en: This option is only useful when you are running a multi-monitor system (%d monitor detected).
    Enable it to capture only the current monitor. | This option is only useful when you are running a multi-monitor system (%d monitors detected).
    Enable it to capture only the current monitor.
uk[0]: Ця опція корисна тільки якщо ви використовуєте декілька моніторів (%d монітор виявлено).
    Активуйте її для того щоб захопити тільки поточний монітор
uk[1]: Ця опція корисна тільки якщо ви використовуєте декілька моніторів (%d моніторів виявлено).
    Активуйте її для того щоб захопити тільки поточний монітор
uk[2]: Ця опція корисна тільки якщо ви використовуєте декілька моніторів (%d моніторів виявлено).
    Активуйте її для того щоб захопити тільки поточний монітор

en: Active Window
uk: Активне вікно

en: Capture the last active window
uk: Знімок останнього активного вікна

en: _Selection
uk: Виділити область

en: _Desktop
uk: _Стільниця

en: Window _under Cursor
uk: Вікно _під курсором

en: Select W_indow
uk: Вибрати В_ікно

en: Se_ction
uk: Секція

en: _Menu
uk: _Меню

en: _Tooltip
uk: _Підказка

en: _Web
uk: _Вебсайт

en: S_how main window
uk: По_казати головне вікно

en: _Redo last screenshot
uk: _Повторити останній знімок

en: _Quick profile select
uk: _Швидкий вибір профілю

en: Wait indefinitely
uk: Чекати нескінченно довго

en: Wait max %d second | Wait max %d seconds
uk[0]: Чекати максимум %d секунду
uk[1]: Чекати максимум %d секунди
uk[2]: Чекати максимум %d секунд

en: Wait max %d minute | Wait max %d minutes
uk[0]: Чекати максимум %d хвилину
uk[1]: Чекати максимум %d хвилини
uk[2]: Чекати максимум %d хвилин

en: Shutter will wait indefinitely for the screenshot to capture
uk: Shutter буде чекати захоплення знімка екрана нескінченно довго

en: Shutter will wait up to %d second for the screenshot to capture before aborting the process if it's taking too long | Shutter will wait up to %d seconds for the screenshot to capture before aborting the process if it's taking too long
uk[0]: Shutter буде чекати захоплення знімка екрана не більше %d секунди перед завершенням процесу, якщо це займе забагато часу
uk[1]: Shutter буде чекати захоплення знімка екрана не більше %d секунд перед завершенням процесу, якщо це займе забагато часу
uk[2]: Shutter буде чекати захоплення знімка екрана не більше %d секунд перед завершенням процесу, якщо це займе забагато часу

en: Shutter will wait up to %d minute for the screenshot to capture before aborting the process if it's taking too long | Shutter will wait up to %d minutes for the screenshot to capture before aborting the process if it's taking too long
uk[0]: Shutter буде чекати захоплення знімка екрана не більше %d хвилини перед завершенням процесу, якщо це займе забагато часу
uk[1]: Shutter буде чекати захоплення знімка екрана не більше %d хвилин перед завершенням процесу, якщо це займе забагато часу
uk[2]: Shutter буде чекати захоплення знімка екрана не більше %d хвилин перед завершенням процесу, якщо це займе забагато часу

en: Host
uk: Вузол

en: Anonymous Upload
uk: Анонімне відвантаження

en: Authorized Upload
uk: Авторизоване відвантаження

en: OAuth Upload
uk: Відвантаження за допомогою OAuth

en: Description
uk: Опис

en: Icon
uk: Піктограма

en: Name
uk: Назва

en: Category
uk: Категорія

en: Language
uk: Мова

en: Path
uk: Шлях

en: Successfully published
uk: Успішно опубліковано

en: The file %s was successfully published: %s
uk: Файл %s був успішно опублікований: %s

en: %s published
uk: %s опубліковано

en: Unpublished
uk: Неопубліковано

en: The file %s is no longer published. The external link is not available anymore.
uk: Файл %s більше не публікується. Зовнішнє посилання більше не доступне.

en: The file %s is no longer published.
uk: Файл %s більше не публікується.

en: Rename
uk: Перейменувати

en: Rename image %s
uk: Перейменування зображення %s

en: New filename
uk: Нове ім'я файлу

en: _Rename
uk: Пе_рейменувати

en: renamed
uk: перейменовано

en: Error while renaming the image %s.
uk: Помилка перейменування зображення %s.

en: There was an error renaming the image to %s.
uk: Виникла помилка при перейменуванні зображення в %s

en: _Replace
uk: _Замінити

en: The image already exists in %s. Replacing it will overwrite its contents.
uk: Це зображення вже існує в %s. При заміні старе зображення буде втрачено!

en: An image named %s already exists. Do you want to replace it?
uk: Зображення під назвою %s вже існує. Замінити?

en: Invalid Filename
uk: Невірне ім'я файлу

en: Choose file to open
uk: Обрати файл для відкриття

en: All compatible image formats
uk: Всі сумісні формати зображень

en: Choose a location to save to
uk: Виберіть теку для збереження

en: Choose a plugin
uk: Оберіть плаґін

en: _Run
uk: _Запустити

en: Plugin
uk: Плагін

en: No plugin specified
uk: Плаґін не обрано

en: Upload / Export
uk: Відвантаження / Експорт

en: _Upload
uk: _Відвантажити

en: Guest
uk: Гість

en: Please choose one of the accounts above and click <i>Upload</i>. The upload links will still be available in the screenshot's <i>right-click menu</i> after closing this dialog.
uk: Будь ласка оберіть один з облікових записів вище та натисніть <i>Відвантажити</i>. Посилання на відвантаження залишаться доступними в <i>контекстному меню</i> знімка екрана після закриття цього діалогу.

en: <b>Please note:</b> If a plugin allows only authorized uploading you need to enter your credentials in preferences first to make it appear in the list above.
uk: <b>Зверніть увагу:</b> Якщо плагін дозволяє лише авторизоване відвантаження, вам спочатку необхідно вказати свої дані в налаштуваннях для того, щоб він з'явився в списку вище.

en: Choose account
uk: Виберіть обліковий запис

en: Status
uk: Статус

en: Public hosting
uk: Загальнодоступний хостинг

en: Places
uk: Місця

en: _Export
uk: _Експорт

en: _Publish
uk: _Опублікувати

en: Disconnected
uk: Роз’єднано

en: Folder %s is synchronized with Ubuntu One. The selected file will be copied to that folder before being published. | Folder %s is synchronized with Ubuntu One. The selected files will be copied to that folder before being published.
uk[0]: Каталог %s синхронізується з Ubuntu One. Обраний файл буде скопійований до цього каталогу перед публікацією.
uk[1]: Каталог %s синхронізується з Ubuntu One. Обрані файли будуть скопійовані до цього каталогу перед публікацією.
uk[2]: Каталог %s синхронізується з Ubuntu One. Обрані файли будуть скопійовані до цього каталогу перед публікацією.

en: <b>Please note:</b> The selected file will be published in a background process. You will be notified when the process has finished. | <b>Please note:</b> The selected files will be published in a background process. You will be notified when the process has finished.
uk[0]: <b>Зверніть увагу:</b> Обраний файл буде опублікований у фоновому процесі. Вас буде оповіщено, коли процес буде завершений.
uk[1]: <b>Зверніть увагу:</b> Обрані файли будуть опубліковані у фоновому процесі. Вас буде оповіщено, коли процес буде завершений.
uk[2]: <b>Зверніть увагу:</b> Обрані файли будуть опубліковані у фоновому процесі. Вас буде оповіщено, коли процес буде завершений.

en: Folder %s is not synchronized with Ubuntu One. Please choose an alternative folder.
uk: Каталог %s не синхронізується з Ubuntu One. Будь ласка, оберіть інший каталог.

en: Ubuntu One service cannot be found.
uk: Сервіс Ubuntu One не знайдено.

en: /publicfiles is not available. Your Ubuntu One installation seems to be out of date.
uk: /publicfiles недоступний. Можливо у вас застаріла версія Ubuntu One.

en: Net::DBus::GLib/libnet-dbus-glib-perl needs to be installed for this feature
uk: Для цієї функції потрібно встановити Net::DBus::GLib/libnet-dbus-glib-perl

en: Loading module %s
uk: Завантаження модуля %s

en: Error while executing upload plugin %s.
uk: Помилка виконання плагіна відвантаження %s.

en: There was an error executing the upload plugin.
uk: При виконанні плагіна відвантаження виникла помилка.

en: uploaded
uk: відвантажено

en: Successfully uploaded
uk: Вивантажено успішно

en: The file %s was successfully uploaded.
uk: Файл %s було успішно вивантажено

en: Skip all
uk: Пропустити всі

en: Skip
uk: Пропустити

en: Retry
uk: Повторити

en: exported
uk: експортовано

en: Successfully exported
uk: Успішно експортовано

en: The file %s was successfully exported.
uk: Файл  %s було успішно експортовано

en: Publishing %s...
uk: Публікування %s...

en: _Retry
uk: _Повторити

en: Error while copying the image %s.
uk: Помилка при копіюванні зображення %s.

en: There was an error copying the image into %s.
uk: Виникла помилка при копіюванні зображення %s.

en: Please check your credentials and try again.
uk: Будь ласка, перевірте реєстраційні дані і спробуйте знову.

en: Error while login
uk: Помилка входу

en: Maximum filesize reached
uk: Досягнуто максимального розміру файлу

en: Error while uploading
uk: Помилка при вивантаженні

en: Maximum filesize: %s
uk: Максимальний розмір файлу:  %s

en: Error while connecting
uk: Помилка при підключенні

en: Save current preferences as new profile
uk: Зберегти поточні налаштування як новий профіль

en: New profile name
uk: Назва нового профілю

en: Replacing it will overwrite its contents.
uk: Замінивши його, Ви перезапишете його вміст.

en: A profile named %s already exists. Do you want to replace it?
uk: Профіль з назвою %s вже існує. Ви дійсно хочете замінити його?

en: _File
uk: _Файл

en: _Edit
uk: _Зміни

en: _View
uk: _Вигляд

en: _Screenshot
uk: Знімок екрану

en: _Go
uk: _Навігація

en: _Help
uk: _Довідка

en: _Open...
uk: _Відкрити…

en: Recent _Files
uk: Оста_нні файли

en: Save _As...
uk: Зберегти _як…

en: E_xport to PDF...
uk: Експорт в PDF...

en: Export to Post_Script...
uk: Експорт в Post_Script...

en: Page Set_up
uk: Пара_метри сторінки

en: _Print...
uk: _Друк...

en: Send by E_mail...
uk: Надіслати по_штою...

en: C_lose all
uk: Закрити _все

en: Copy _Filename
uk: Копіювати _ім'я файлу

en: Show Navigation _Toolbar
uk: Показувати _панель навігації

en: Get Help Online...
uk: Отримати онлайн-довідку...

en: Translate this Application...
uk: Перекласти цю програму...

en: Report a Problem
uk: Повідомити про проблему

en: _Active Window
uk: _Активне вікно

en: Import from clip_board
uk: Імпортувати з _буферу обміну

en: Open wit_h
uk: Відкрити _з

en: Show in _folder
uk: Показати в _теці

en: _Rename...
uk: Пере_йменувати...

en: _Send To...
uk: _Надіслати до...

en: E_xport...
uk: Е_кспортувати…

en: Public URLs
uk: Публічні URL-адреси

en: _Edit...
uk: _Змінити...

en: Run a _plugin...
uk: Запустити _плаґін...

en: Redo _this screenshot
uk: Повторити _цей знімок екрану...

en: Run a _Plugin...
uk: Запустити _плаґін...

en: Redo
uk: Повторити

en: Redo last screenshot
uk: Повторити останній знімок екрану

en: Selection
uk: Виділення

en: Draw a rectangular capture area with your mouse
    to select a specified screen area
uk: Виділіть прямокутну область

en: Desktop
uk: Стільниця

en: Take a screenshot of your whole desktop
uk: Зробити знімок всієї стільниці

en: Capture a specific workspace
uk: Виберіть стільницю для захоплення

en: Window
uk: Вікно

en: Select a window with your mouse
uk: Виберіть потрібне вікно програми з допомогою мишки

en: Take a screenshot of a specific window
uk: Оберіть потрібну частину вікна програми з цього списку

en: Section
uk: Секція

en: Captures only a section of the window. You will be able to select any child window by moving the mouse over it
uk: Захоплює лише частину вікна. Ви зможете обрати будь-яке дочірнє вікно, провівши над ним мишею

en: Menu
uk: Меню

en: Select a single menu or cascading menus from any application
uk: Вибрати одиночне або каскадне меню у будь-якій програмі

en: Tooltip
uk: Підказка

en: Capture a tooltip
uk: Знімок підказки

en: Web
uk: Вебсайт

en: Take a screenshot of a website
uk: Зробити знімок вебсайту

en: Set how long Shutter will wait for the screenshot to complete before aborting the process if it's taking too long
uk: Встановити, скільки Shutter буде чекати захоплення знімка екрану перед завершенням процесу, якщо це займе забагато часу

en: Edit
uk: Редагувати

en: Use the built-in editor to highlight important fragments of your screenshot or crop it to a desired size
uk: Використати вбудований редактор для виділення важливих фрагментів знімку або масштабування до бажаних розмірів

en: Export
uk: Експорт

en: Upload your images to an image hosting service, FTP site or export them to an arbitrary folder
uk: Відвантажити зображення на хостинг, FTP або експортувати їх до заданої теки

en: Show links to previous uploads
uk: Показувати посилання на попередні відвантаження

en: Error while executing %s.
uk: Помилка при виконанні %s.

en: There was an error executing %s.
uk: Сталася помилка при виконанні %s.

en: Exit Code: %d.
uk: Код виходу: %d.

en: Synchronization complete
uk: Синхронізацію завершено

en: Synchronization in progress...
uk: Відбувається синхронізація...

en: Illegal URI.
uk: Невірне посилання.

en: Connection error.
uk: Помилка з'єднання.

en: Please check your connectivity and try again.
uk: Будь ласка, перевірте налаштування з’єднання з інтернетом і спробуйте знову.

en: Login with username %s failed.
uk: Вхід за іменем %s зазнав невдачі.

en: Cannot change working directory.
uk: Не вдалось змінити поточну теку.

en: Command 'put' failed.
uk: Команда «Вставити» зазнала невдачі.

en: Copy this code to clipboard
uk: Скопіювати цей код в буфер обміну

en: Upload - %s - %s
uk: Відвантажити - %s - %s

en: Draw a rectangular area using the mouse.
uk: Виділіть прямокутну область з допомогою миші

en: To take a screenshot, press the Enter key. Press Esc to quit.
uk: Щоб зробити знімок натисніть Enter. Натисніть Esc, щоб вийти.

en: <b>shift/right-click</b> → selection dialog on/off
uk: <b>shift або права кнопка миші</b> → показати/сховати діалог виділення

en: <b>ctrl + scrollwheel</b> → zoom in/out
uk: <b>ctrl + коліщатко миші</b> → наблизити/віддалити

en: <b>space</b> → zoom window on/off
uk: <b>пробіл</b> → вмикнути/вимкнути збільшувальне вікно

en: <b>cursor keys</b> → move cursor
uk: <b>клавіші управління курсором (стрілки)</b> → переміщення курсору

en: <b>cursor keys + alt</b> → move selection
uk: <b>alt + клавіші управління курсором (стрілки)</b> → переміщення вибраної області

en: <b>cursor keys + ctrl</b> → resize selection
uk: <b>ctrl + клавіші управління курсором (стрілки)</b> → зміна розміру вибраної області

en: Maybe mouse pointer could not be grabbed or the selected area is invalid.
uk: Не вдалось захопити курсор миші або вибрана область недійсна.

en: Keyboard could not be grabbed.
uk: Не вдалося захопити клавіатуру

en: menu
uk: меню

en: tooltip
uk: підказка

en: No window with type %s detected.
uk: Не виявлено вікна типу %s.

en: There is no last capture that can be redone.
uk: Неможливо повторити, оскільки останні знімки відсутні.

en: The window is no longer available.
uk: Вікно більше не доступне.

en: Unable to capture website
uk: Неможливо створити знімок вебсайту

en: No window with name pattern %s detected.
uk: Вікон, які містять у імені %s не виявлені.

en: Invalid pattern %s detected.
uk: Виявлений невірний шаблон %s.

en: No subwindow detected
uk: Дочірнє вікно не виявлено

en: Maybe this window is using client-side windows (or similar).
    Shutter is not yet able to query the tree information of such windows.
uk: Можливо, це вікно використовує вікна на стороні клієнта (чи подібні).
    Shutter поки не може отримувати інформацію від таких вікон.

en: URL to capture
uk: URL-адреса для знімку

en: C_apture
uk: З_німок

en: Workspaces
uk: Робочі області

en: Fill color
uk: Колір заповнення

en: Adjust fill color and opacity
uk: Встановити колір заповнення та прозорість

en: Stroke color
uk: Колір штриха

en: Choose stroke color
uk: Виберіть колір штриха

en: Adjust stroke color and opacity
uk: Змінити колір і прозорість ліній

en: Line width
uk: Товщина лінії

en: Adjust line width
uk: Товщина штриха

en: Font
uk: Шрифт

en: Select font family and size
uk: Оберіть гарнітуру та розмір шрифта

en: Insert image
uk: Вставити зображення

en: Insert an arbitrary object or file
uk: Вставити довільний об'єкт або файл

en: Width
uk: Ширина

en: Height
uk: Висота

en: _Crop
uk: _Кадрувати

en: Click-Drag to scale (try Control to scale uniformly)
uk: Натисніть і потягніть для зміни розміру (використовуйте Ctrl для рівномірного масштабування)

en: Click-Drag to resize the canvas
uk: Натисніть та потягніть щоб змінити розмір полотна

en: Click to paint (try Control or Shift for a straight line)
uk: Натисніть на зображення (використовуйте Ctrl/Shift для малювання горизонтальної/вертикальної лінії)

en: Click-Drag to create a new straight line
uk: Натисніть і потягніть для створення нової прямої лінії

en: Click-Drag to create a new arrow
uk: Клікніть та тягніть щоб створити нову стрілу

en: Click-Drag to create a new rectangle
uk: Натисніть і потягніть для створення нового прямокутника

en: Click-Drag to create a new ellipse
uk: Натисніть і потягніть щоб створити новий еліпс

en: Click-Drag to add a new text area
uk: Натисніть і потягніть для створення нового текстового поля

en: Click to censor (try Control or Shift for a straight line)
uk: Натисніть для перевірки (використовуйте Ctrl/Shift для малювання горизонтальної/вертикальної лінії)

en: Click-Drag to create a pixelized region
uk: Натисніть і перетягніть, щоб розмити область

en: Click to add an auto-increment shape
uk: Натисніть, щоб додати форму з авторозширенням

en: Save the changes to image %s before closing?
uk: Зберегти зміни в %s перед закриттям?

en: Close
uk: Закрити

en: Do_n't save
uk: _Не зберігати

en: If you don't save the image, changes from the last minute will be lost | If you don't save the image, changes from the last %d minutes will be lost
uk[0]: Якщо ви не збережете зображення, всі зміни за останню хвилину будуть втрачені
uk[1]: Якщо ви не збережете зображення, всі зміни за останні %d хвилин будуть втрачені
uk[2]: Якщо ви не збережете зображення, всі зміни за останні %d хвилин будуть втрачені

en: Do you want to save the changed background color?
uk: Зберегти змінений колір тла?

en: The background is likely to be transparent if you decide to ignore the background color.
uk: Швидше за все тло буде прозорим, якщо ви знехтуєте колір тла

en: Save Background Color
uk: Зберегти колір тла

en: _Ignore Background Color
uk: _Нехтувати колір тла

en: _Save Background Color
uk: _Зберегти колір тла

en: Change Background Color...
uk: Змінити колір тла...

en: _Reset to Default
uk: С_кинути на типові

en: Raise
uk: Підняти

en: Lower
uk: Опустити

en: Unlock
uk: Розблокувати

en: Lock
uk: Заблокувати

en: Edit Preferences...
uk: Змінити налаштування

en: Numbering
uk: Нумерація

en: Current value
uk: Поточне значення

en: Arrow
uk: Стрілка

en: Length
uk: Довжина

en: Tip length
uk: Довжина підказки

en: Display an arrow at the end of the line
uk: Відобразити стрілку в кінці рядка

en: Display an arrow at the start of the line
uk: Відобразити стрілку на початку рядка

en: Text
uk: Текст

en: Font color
uk: Колір шрифту

en: Choose font color
uk: Оберіть колір шрифту

en: Use selected font
uk: Використовувати обраний шрифт

en: Use selected font color
uk: Використовувати колір обраного шрифта

en: _Tools
uk: _Знаряддя

en: Undo last action
uk: Повернути останню дію

en: Do again the last undone action
uk: Повторити останню повернуту дію

en: Copy selection to clipboard
uk: Копіювати вибране у буфер обміну

en: Cut selection to clipboard
uk: Вирізати вибране у буфер обміну

en: Paste objects from clipboard
uk: Вставити об'єкти з буфера обміну

en: Delete current object
uk: Вилучити поточний об'єкт

en: Clear canvas
uk: Очистити полотно

en: Abort current mode
uk: Перервати поточний режим

en: Close this window
uk: Закрити це вікно

en: Save image
uk: Зберегти зображення

en: Export to _File...
uk: Експортувати у _файл...

en: Export to File...
uk: Експортувати у файл...

en: _Export to SVG...
uk: _Експортувати у SVG...

en: Export to SVG...
uk: Експортувати у SVG…

en: Export to PDF...
uk: Експортувати у PDF…

en: Export to PostScript...
uk: Експортувати у PostScript...

en: Automatic scrolling
uk: Автоматичне гортання

en: Select
uk: Вибрати

en: Select item to move or resize it
uk: Оберіть елемент щоб перемістити його або змінити розмір

en: Freehand
uk: Довільне малювання

en: Draw a freehand line
uk: Намалювати лінію від руки

en: Highlighter
uk: Підсвічування

en: Line
uk: Лінія

en: Draw a straight line
uk: Намалювати пряму лінію

en: Draw an arrow
uk: Намалювати стрілку

en: Rectangle
uk: Прямокутник

en: Draw a rectangle
uk: Намалювати прямокутник

en: Ellipse
uk: Еліпс

en: Draw a ellipse
uk: Намалювати еліпс

en: Add some text to the screenshot
uk: Додати текст до знімка екрану

en: Censor
uk: Цензор

en: Censor portions of your screenshot to hide private data
uk: Цензурувати частини вашого знімку щоб приховати приватні дані

en: Pixelize
uk: Розмивання

en: Pixelize selected areas of your screenshot to hide private data
uk: Розмити вибрані ділянки знімка екрану для приховання особистих даних

en: Number
uk: Номер

en: Add an auto-increment shape to the screenshot
uk: Додати форму з авторозширенням до знімка

en: Crop
uk: Кадрування

en: Crop your screenshot
uk: Кадрувати знімок екрану

en: No icon was found
uk: Не знайдено жодної піктограми

en: Import from current theme...
uk: Імпортувати з поточної теми...

en: Import from session...
uk: Імпортувати з сеансу...

en: Import from filesystem...
uk: Імпортувати з файлової системи

en: New text...
uk: Новий текст...
