simple-ccsm - en to bg translation catalogue (58 entries)

en: Minimal
bg: Минимален

en: Medium
bg: Среден

en: Advanced
bg: Разширен

en: Ultimate
bg: Ултимативен

en: Provides a simple desktop environment with very few effects.
bg: Осигурява проста работна среда с няколко ефекта.

en: Provides good balance between attractiveness and moderate performance requirements.
bg: Осигурява добър баланс между привлекателност и умерени работни изисквания.

en: Provides more aesthetically pleasing set of effects.
bg: Осигурява по-естетически приятен набор от ефекти.

en: Provides very advanced and eye-catching set of effects. Requires faster graphics card.
bg: Осигурява много модерен и привлекателен набор от ефекти. Изисква по-бърза видео карта.

en: Enabled
bg: Включено

en: Disabled
bg: Отключено

en: Zoom
bg: Мащаб

en: Colorfilter
bg: Цветен филтър

en: None
bg: Няма

en: Desktop effects are not supported on your current hardware / configuration. Would you like to cancel enabling of desktop effects or run them anyway?
bg: Ефектите на Работния плот не се поддържат на вашата текуща хардуерна / конфигурация. Желаете ли да откажете включването им или ще ги пуснете въпреки това?

en: _Cancel
bg: _Отказ

en: Default
bg: Стандартен

en: Simple CompizConfig Settings Manager
bg: Прост мениджър за настройки на CompizConfig

en: _Enable desktop effects
bg: _Включване на ефектите на работния плот

en: Profile:
bg: Профил:

en: <b>Description</b>
bg: <b>Описание</b>

en: <b>Animations</b>
bg: <b>Анимации</b>

en: <b>Effects</b>
bg: <b>Ефекти</b>

en: <b>Desktop</b>
bg: <b>Работен плот</b>

en: <b>Accessibility</b>
bg: <b>Достъпност</b>

en: Info
bg: Информация

en: Enable animations
bg: Включване на анимации

en: Enable extra animations
bg: Включване на екстра анимации

en: <b>Open window</b>
bg: <b>Отваряне на прозорец</b>

en: <b>Close Window</b>
bg: <b>Затваряне на прозорец</b>

en: <b>Focus window</b>
bg: <b>Фокусиране на прозорец</b>

en: <b>Minimize window</b>
bg: <b>Минимизиране на прозорец</b>

en: Animations
bg: Анимации

en: <b>Switcher</b>
bg: <b>Превключвател</b>

en: Deformation:
bg: Деформация:

en: Opacity:
bg: Плътност:

en: Enable Reflection
bg: Включване на Отражение

en: Enable 3D Windows
bg: Включване на 3D прозорци

en: <b>Cube Effects</b>
bg: <b>Ефекти на Куб</b>

en: Enable Scale
bg: Включване на Мащабиране

en: Enable Expo
bg: Включване на Експо

en: Enable Blur
bg: Включване на Замъгляване

en: Enable Wobbly
bg: Включване на Треперещи прозорци

en: <b>Additions</b>
bg: <b>Допълнения</b>

en: Effects
bg: Ефекти

en: <b>Appearance</b>
bg: <b>Изглед</b>

en: <b>Desktop columns</b>
bg: <b>Колони на Работния плот</b>

en: <b>Desktop rows</b>
bg: <b>Редове на Работния плот</b>

en: <b>Desktop preview</b>
bg: <b>Предварителен преглед на Работния плот</b>

en: Desktop
bg: Работен плот

en: Screen zoom
bg: Мащабиране на екрана

en: Area zoom
bg: Мащабиране на област

en: <b>Enable zoom</b>
bg: <b>Включване на мащабиране</b>

en: <b>Screen zoom</b>
bg: <b>Мащабиране на екрана</b>

en: <b>Area zoom</b>
bg: <b>Мащабиране на област</b>

en: Accessibility
bg: Достъпност

en: <b>Screen Edges</b>
bg: <b>Краища на екрана</b>

en: Edges
bg: Краища

en: Configure Compiz with CompizConfig
bg: Настройка на Compiz с помощта на CompizConfig
