simple-ccsm - en to ca translation catalogue (63 entries)

en: Minimal
ca: Mínim

en: Medium
ca: Intermedi

en: Advanced
ca: Avançat

en: Ultimate
ca: Superior

en: Provides a simple desktop environment with very few effects.
ca: Proporciona un entorn d'escriptori senzill amb molt pocs efectes.

en: Provides good balance between attractiveness and moderate performance requirements.
ca: Proporciona un bon equilibri entre els requeriments de bellesa i de rendiment moderat.

en: Provides more aesthetically pleasing set of effects.
ca: Proporciona un conjunt d'efectes estèticament més agradables.

en: Provides very advanced and eye-catching set of effects. Requires faster graphics card.
ca: Proporciona un conjunt molt avançat i cridaner d'efectes. Requereix una targeta gràfica més ràpida.

en: Enabled
ca: Habilitat

en: Disabled
ca: Inhabilitat

en: Colorfilter
ca: Filtre de color

en: None
ca: Sense

en: Can't find the animation plugin.
ca: No es pot trobar el connector de les animacions.

en: Can't find any animation extension plugins.
ca: No es pot trobar cap connector d'animacions.

en: %s (Cover)
ca: %s (coberta)

en: %s (Flip)
ca: %s (inversió)

en: Cover
ca: Coberta

en: Flip
ca: Inversió

en: Desktop effects are not supported on your current hardware / configuration. Would you like to cancel enabling of desktop effects or run them anyway?
ca: No s'admeten els efectes de l'escriptori en el vostre maquinari / configuració. Voleu cancel·lar l'habilitació dels efectes de l'escriptori o voleu executar-los de totes maneres?

en: _Cancel
ca: _Cancel·la

en: Default
ca: Predeterminat

en: Simple CompizConfig Settings Manager
ca: Gestor senzill dels ajusts de CompizConfig

en: _Enable desktop effects
ca: Habilita els _efectes de l'escriptori

en: Profile:
ca: Perfil:

en: <b>Description</b>
ca: <b>Descripció</b>

en: <b>Animations</b>
ca: <b>Animacions</b>

en: <b>Effects</b>
ca: <b>Efectes</b>

en: <b>Desktop</b>
ca: <b>Escriptori</b>

en: <b>Accessibility</b>
ca: <b>Accessibilitat</b>

en: Info
ca: Informació

en: Enable animations
ca: Habilita les animacions

en: Enable extra animations
ca: Habilita les animacions extres

en: <b>Open window</b>
ca: <b>Obriment de la finestra</b>

en: <b>Close Window</b>
ca: <b>Tancament de la finestra</b>

en: <b>Focus window</b>
ca: <b>Enfocament de la finestra</b>

en: <b>Minimize window</b>
ca: <b>Minimització de la finestra</b>

en: Animations
ca: Animacions

en: <b>Switcher</b>
ca: <b>Canviador</b>

en: Deformation:
ca: Deformació:

en: Opacity:
ca: Opacitat:

en: Enable Reflection
ca: Habilita la reflexió

en: Enable 3D Windows
ca: Habilita les finestres 3D

en: <b>Cube Effects</b>
ca: <b>Efectes del cub</b>

en: Enable Scale
ca: Habilita l'escalament

en: Enable Expo
ca: Habilita l'exposició

en: Enable Blur
ca: Habilita el difuminat

en: Enable Wobbly
ca: Habilita l'oscil·lació

en: <b>Additions</b>
ca: <b>Afegiments</b>

en: Effects
ca: Efectes

en: <b>Appearance</b>
ca: <b>Aparença</b>

en: <b>Desktop columns</b>
ca: <b>Columnes d'escriptoris</b>

en: <b>Desktop rows</b>
ca: <b>Files d'escriptoris</b>

en: <b>Desktop preview</b>
ca: <b>Vista prèvia de l'escriptori</b>

en: Desktop
ca: Escriptori

en: Screen zoom
ca: Zoom de la pantalla

en: Area zoom
ca: Àrea del zoom

en: <b>Enable zoom</b>
ca: <b>Habilita el zoom</b>

en: <b>Screen zoom</b>
ca: <b>Zoom de la pantalla</b>

en: <b>Area zoom</b>
ca: <b>Àrea del zoom</b>

en: Accessibility
ca: Accessibilitat

en: <b>Screen Edges</b>
ca: <b>Vores de la pantalla</b>

en: Edges
ca: Vores

en: Configure Compiz with CompizConfig
ca: Configureu Compiz amb CompizConfig
