simple-ccsm - en to cs translation catalogue (29 entries)

en: Enabled
cs: Povoleno

en: Disabled
cs: Zakázáno

en: Colorfilter
cs: Barevný filtr

en: Cover
cs: Zakrytý

en: _Cancel
cs: _Zrušit

en: Default
cs: Původní

en: <b>Description</b>
cs: <b>Popis</b>

en: <b>Animations</b>
cs: <b>Animace</b>

en: <b>Effects</b>
cs: <b>Efekty</b>

en: <b>Accessibility</b>
cs: <b>Přístupnost</b>

en: Enable animations
cs: Povolit animace

en: <b>Open window</b>
cs: <b>Otevřít okno</b>

en: <b>Close Window</b>
cs: <b>Zavřít okno</b>

en: <b>Minimize window</b>
cs: <b>Minimalizovat okno</b>

en: Animations
cs: Animace

en: <b>Switcher</b>
cs: <b>Přepínač</b>

en: Enable Scale
cs: Povolit zvětšení

en: Enable Expo
cs: Povolit Expo

en: Enable Blur
cs: Povolit rozmazání

en: <b>Additions</b>
cs: <b>Přídavky</b>

en: Effects
cs: Efekty

en: <b>Appearance</b>
cs: <b>Vzhled</b>

en: Desktop
cs: Plocha

en: Screen zoom
cs: Přiblížení obrazovky

en: <b>Enable zoom</b>
cs: <b>Povolit zoom</b>

en: <b>Screen zoom</b>
cs: <b>Přiblížení obrazovky</b>

en: <b>Area zoom</b>
cs: <b>Přiblížení oblasti</b>

en: Accessibility
cs: Přístupnost

en: Edges
cs: Okraje
