simple-ccsm - en to el translation catalogue (62 entries)

en: Minimal
el: Ελάχιστο

en: Medium
el: Μεσαίο

en: Advanced
el: Προχωρημένο

en: Ultimate
el: Απόλυτο

en: Provides a simple desktop environment with very few effects.
el: Παρέχει ένα απλό περιβάλλον επιφάνειας εργασίας με πολύ λίγα εφέ.

en: Provides good balance between attractiveness and moderate performance requirements.
el: Παρέχει μια καλή ισορροπία μεταξύ ελκυστικότητας κ μέτριων απαιτήσεων απόδοσης.

en: Provides more aesthetically pleasing set of effects.
el: Παρέχει ενα πιο ευχάριστο αισθητικά σετ εφέ.

en: Provides very advanced and eye-catching set of effects. Requires faster graphics card.
el: Παρέχει ένα πολύ προχωρημένο και εντυπωσιακό σετ εφέ.Απαιτεί γρηγορότερη κάρτα γραφικών.

en: Enabled
el: Ενεργοποιημένο

en: Disabled
el: Απενεργοποιημένο

en: Zoom
el: Ζουμ

en: Colorfilter
el: Φίλτρο χρώματος

en: None
el: Κανένα

en: %s (Cover)
el: %s (Κάλυψη)

en: %s (Flip)
el: %s (Γύρισμα)

en: Cover
el: Κάλυψη

en: Flip
el: Γύρισμα

en: Desktop effects are not supported on your current hardware / configuration. Would you like to cancel enabling of desktop effects or run them anyway?
el: Τα εφέ επιφάνειας εργασίας δεν υποστηρίζονται στο τρέχον υλικό σας / ρύθμιση. Θα θέλατε να ακυρώσετε την ενεργοποίηση των εφέ επιφάνειας εργασίας ή να τα τρέξετε ούτως ή άλλως?

en: _Cancel
el: _Ακύρωση

en: Default
el: Προεπιλογή

en: Simple CompizConfig Settings Manager
el: Απλός Διαχειριστής Ρυθμίσεων του CompizConfig

en: _Enable desktop effects
el: _Εναργοποίηση των εφέ επιφάνειας εργασίας

en: Profile:
el: Προφίλ:

en: <b>Description</b>
el: <b>Περιγραφή</b>

en: <b>Animations</b>
el: <b>Γραφικές Απεικονίσεις</b>

en: <b>Effects</b>
el: <b>Εφέ</b>

en: <b>Desktop</b>
el: <b>Επιφάνεια εργασίας</b>

en: <b>Accessibility</b>
el: <b>Προσβασιμότητα</b>

en: Info
el: Πληροφορίες

en: Enable animations
el: Ενεργοποίηση γραφικών απεικονίσεων

en: Enable extra animations
el: Ενεργοποίηση έξτρα γραφικών απεικονίσεων

en: <b>Open window</b>
el: <b>Άνοιγμα παραθύρου</b>

en: <b>Close Window</b>
el: <b>Κλείσιμο Παραθύρου</b>

en: <b>Focus window</b>
el: <b>Εστίαση Παραθύρου</b>

en: <b>Minimize window</b>
el: <b>Ελαχιστοποίηση παραθύρου</b>

en: Animations
el: Γραφικές Απεικονίσεις

en: <b>Switcher</b>
el: <b>Επιλογέας</b>

en: Deformation:
el: Παραμόρφωση:

en: Opacity:
el: Αδιαφάνεια:

en: Enable Reflection
el: Ενεργοποίηση Αντανάκλασης

en: Enable 3D Windows
el: Ενεργοποίηση Τρισδιάστατων Παραθύρων

en: <b>Cube Effects</b>
el: <b>Εφέ Κύβου</b>

en: Enable Scale
el: Ενεργοποίηση Κλιμάκωσης

en: Enable Expo
el: Ενεργοποίηση Expo

en: Enable Blur
el: Ενεργοποίηση Θολώματος

en: Enable Wobbly
el: Ενεργοποίηση Wobbly

en: <b>Additions</b>
el: <b>Εναλλακτικές</b>

en: Effects
el: Εφέ

en: <b>Appearance</b>
el: <b>Εμφάνιση</b>

en: <b>Desktop columns</b>
el: <b>Στήλες επιφάνειας εργασίας</b>

en: <b>Desktop rows</b>
el: <b>Σειρές επιφάνειας εργασίας</b>

en: <b>Desktop preview</b>
el: <b>Προεπισκόπιση επιφάνειας εργασίας</b>

en: Desktop
el: Επιφάνεια εργασίας

en: Screen zoom
el: Ζουμ οθόνης

en: Area zoom
el: Περιοχή ζουμαρίσματος

en: <b>Enable zoom</b>
el: <b>Ενεργοποίηση ζουμ</b>

en: <b>Screen zoom</b>
el: <b>Ζουμ οθόνης</b>

en: <b>Area zoom</b>
el: <b>Περιοχή ζουμαρίσματος</b>

en: Accessibility
el: Προσβασιμότητα

en: <b>Screen Edges</b>
el: <b>Άκρες οθόνης</b>

en: Edges
el: Άκρες

en: Configure Compiz with CompizConfig
el: Ρύθμιση του Compiz με το CompizConfig
