simple-ccsm - en to gl translation catalogue (61 entries)

en: Minimal
gl: Mínimo

en: Medium
gl: Medio

en: Advanced
gl: Avanzado

en: Ultimate
gl: Mellorado

en: Provides a simple desktop environment with very few effects.
gl: Proporciona un entorno de escritorio simple con moi poucos efectos.

en: Provides good balance between attractiveness and moderate performance requirements.
gl: Proporciona un bo balance entre un escritorio atractivo e requirimentos de rendemento moderados.

en: Provides more aesthetically pleasing set of effects.
gl: Proporciona conxunto de efectos esteticamente agradábel.

en: Provides very advanced and eye-catching set of effects. Requires faster graphics card.
gl: Proporciona un conxunto de efectos moi avanzado e atractivo. Require unha tarxeta gráfica moi rápida.

en: Enabled
gl: Activar

en: Disabled
gl: Desactivar

en: Colorfilter
gl: Filtro de cor

en: None
gl: Ningunha

en: %s (Cover)
gl: %s (Tapa)

en: %s (Flip)
gl: %s (Xirar)

en: Cover
gl: Cubrir

en: Flip
gl: Xirar

en: Desktop effects are not supported on your current hardware / configuration. Would you like to cancel enabling of desktop effects or run them anyway?
gl: A súa configuración ou hardware non soporta os efectos de escritorio. Quere cancelar a activación dos efectos de escritorio ou executalos de novo?

en: _Cancel
gl: _Cancelar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Simple CompizConfig Settings Manager
gl: Xestor simple de configuracións de Compiz

en: _Enable desktop effects
gl: _Activar efectos de escritorio

en: Profile:
gl: Perfil:

en: <b>Description</b>
gl: <b>Descrición</b>

en: <b>Animations</b>
gl: <b>Animacións</b>

en: <b>Effects</b>
gl: <b>Efectos</b>

en: <b>Desktop</b>
gl: <b>Escritorio</b>

en: <b>Accessibility</b>
gl: <b>Accesibilidade</b>

en: Info
gl: Información

en: Enable animations
gl: Activar animacións

en: Enable extra animations
gl: Activar animacións adicionais

en: <b>Open window</b>
gl: <b>Animación ao abrir unha xanela</b>

en: <b>Close Window</b>
gl: <b>Animación ao pechar unha xanela</b>

en: <b>Focus window</b>
gl: <b>Animación ao enfocar unha xanela</b>

en: <b>Minimize window</b>
gl: <b>Animación ao minimizar unha xanela</b>

en: Animations
gl: Animacións

en: <b>Switcher</b>
gl: <b>Trocador de xanelas</b>

en: Deformation:
gl: Deformación:

en: Opacity:
gl: Opacidade:

en: Enable Reflection
gl: Activar reflexos

en: Enable 3D Windows
gl: Activar xanelas 3D

en: <b>Cube Effects</b>
gl: <b>Efectos do cubo de escritorios</b>

en: Enable Scale
gl: Activar escalado

en: Enable Expo
gl: Activar modo de exposición

en: Enable Blur
gl: Activar desenfoque

en: Enable Wobbly
gl: Activar xanelas de xelatina

en: <b>Additions</b>
gl: <b>Engadidos</b>

en: Effects
gl: Efectos

en: <b>Appearance</b>
gl: <b>Aparencia</b>

en: <b>Desktop columns</b>
gl: <b>Número de columnas de escritorios</b>

en: <b>Desktop rows</b>
gl: <b>Número de ringleiras de escritorios</b>

en: <b>Desktop preview</b>
gl: <b>Vista previa da disposición dos escritorios</b>

en: Desktop
gl: Escritorio

en: Screen zoom
gl: Zoom de pantalla

en: Area zoom
gl: Área de zoom

en: <b>Enable zoom</b>
gl: <b>Activar zoom</b>

en: <b>Screen zoom</b>
gl: <b>Zoom da pantalla</b>

en: <b>Area zoom</b>
gl: <b>Área de zoom</b>

en: Accessibility
gl: Accesibilidade

en: <b>Screen Edges</b>
gl: <b>Límites de pantalla</b>

en: Edges
gl: Límites

en: Configure Compiz with CompizConfig
gl: Configurar Compiz con CompizConfig
