simple-ccsm - en to hu translation catalogue (62 entries)

en: Minimal
hu: Minimális

en: Medium
hu: Közepes

en: Advanced
hu: Haladó

en: Ultimate
hu: Varázslatos

en: Provides a simple desktop environment with very few effects.
hu: Egy asztali munkakörnyezetet biztosít kevés grafikai effektussal.

en: Provides good balance between attractiveness and moderate performance requirements.
hu: Jó egyesúly a látványos megjelenés és a közepes teljesítmény ígény között.

en: Provides more aesthetically pleasing set of effects.
hu: Nagyon megnyerő grafikai megjelenést biztosít több grafikai hatással.

en: Provides very advanced and eye-catching set of effects. Requires faster graphics card.
hu: Nagyon látványos megjelenés, lenyűgöző effektusokkal. Gyors grafikus kártyát igényel.

en: Enabled
hu: Engedélyezve

en: Disabled
hu: Letiltva

en: Zoom
hu: Nagyítás

en: Colorfilter
hu: Színszűrő

en: None
hu: Nincs

en: %s (Cover)
hu: %s lefedés

en: %s (Flip)
hu: %s pattog

en: Cover
hu: Lefedés

en: Flip
hu: Pattog

en: Desktop effects are not supported on your current hardware / configuration. Would you like to cancel enabling of desktop effects or run them anyway?
hu: Az asztali effektusok bekapcsolását nem támogatja a számítógép hardvereszközei vagy beállításai. Ennek ellenére be kívánja kapcsolni az asztali effektusokat?

en: _Cancel
hu: Mé_gse

en: Default
hu: Alapértelmezett

en: Simple CompizConfig Settings Manager
hu: Egyszerűsített Compiz beállításkezelő

en: _Enable desktop effects
hu: _Asztali effektusok engedélyezése

en: Profile:
hu: Profil:

en: <b>Description</b>
hu: <b>Leírás</b>

en: <b>Animations</b>
hu: <b>Animációk</b>

en: <b>Effects</b>
hu: <b>Effektusok</b>

en: <b>Desktop</b>
hu: <b>Asztal</b>

en: <b>Accessibility</b>
hu: <b>Akadálymentesítés</b>

en: Info
hu: Információk

en: Enable animations
hu: Animációk engedélyezése

en: Enable extra animations
hu: További animációk engedélyezése

en: <b>Open window</b>
hu: <b>Ablak megnyitása</b>

en: <b>Close Window</b>
hu: <b>Ablak bezárása</b>

en: <b>Focus window</b>
hu: <b>Ablak fókusz</b>

en: <b>Minimize window</b>
hu: <b>Ablak minimalizálása</b>

en: Animations
hu: Animációk

en: <b>Switcher</b>
hu: <b>Programváltó</b>

en: Deformation:
hu: Alakváltozás:

en: Opacity:
hu: Átlátszatlanság

en: Enable Reflection
hu: Tükröződések engedélyezése

en: Enable 3D Windows
hu: Térbeli ablakok engedélyezése

en: <b>Cube Effects</b>
hu: <b>Kocka effektusok</b>

en: Enable Scale
hu: Áttekintés engedélyezése

en: Enable Expo
hu: Közszemle engedélyezése

en: Enable Blur
hu: Elmosás engedélyezése

en: Enable Wobbly
hu: Imbolygó ablakok engedélyezése

en: <b>Additions</b>
hu: <b>Kiegészítők</b>

en: Effects
hu: Effektusok

en: <b>Appearance</b>
hu: <b>Megjelenés</b>

en: <b>Desktop columns</b>
hu: <b>Asztal oszlopok</b>

en: <b>Desktop rows</b>
hu: <b>Asztal sorok</b>

en: <b>Desktop preview</b>
hu: <b>Asztal előnézet</b>

en: Desktop
hu: Asztal

en: Screen zoom
hu: Képernyő nagyítása

en: Area zoom
hu: Terület nagyítása

en: <b>Enable zoom</b>
hu: <b>Nagyítás engedélyezése</b>

en: <b>Screen zoom</b>
hu: <b>Képernyő nagyítás</b>

en: <b>Area zoom</b>
hu: <b>Terület nagyítása</b>

en: Accessibility
hu: Akadálymentesítés

en: <b>Screen Edges</b>
hu: <b>Képernyő élek</b>

en: Edges
hu: Élek

en: Configure Compiz with CompizConfig
hu: Compiz beállítása a CompizConfig programmal
