simple-ccsm - en to nb translation catalogue (38 entries)

en: Enabled
nb: Påslått

en: Disabled
nb: Avslått

en: Colorfilter
nb: Fargefilter

en: %s (Cover)
nb: %s (Skjul)

en: %s (Flip)
nb: %s (Flipp)

en: Cover
nb: Skjul

en: Flip
nb: Flipp

en: Default
nb: Standard

en: <b>Description</b>
nb: <b>Beskrivelse</b>

en: <b>Animations</b>
nb: <b>Animasjoner</b>

en: <b>Effects</b>
nb: <b>Effekter</b>

en: <b>Desktop</b>
nb: <b>Skrivebord</b>

en: <b>Accessibility</b>
nb: <b>Tilgjengelighet</b>

en: Enable animations
nb: Slå på animasjoner

en: <b>Open window</b>
nb: <b>Åpne vindu</b>

en: <b>Close Window</b>
nb: <b>Lukk vindu</b>

en: <b>Minimize window</b>
nb: <b>Minimer vindu</b>

en: Animations
nb: Animasjoner

en: <b>Switcher</b>
nb: <b>Bytter</b>

en: Enable Scale
nb: Slå på skalering

en: Enable Expo
nb: Slå på forhåndsvisning

en: Enable Blur
nb: Slå på uskarphet

en: Enable Wobbly
nb: Slå på "Wobbly"

en: <b>Additions</b>
nb: <b>Tillegg</b>

en: Effects
nb: Effekter

en: <b>Appearance</b>
nb: <b>Utseende</b>

en: <b>Desktop columns</b>
nb: <b>Skrivebordskolonner</b>

en: <b>Desktop rows</b>
nb: <b>Skrivebordsrader</b>

en: <b>Desktop preview</b>
nb: <b>Forhåndsvisning av skrivebord</b>

en: Desktop
nb: Skrivebord

en: Screen zoom
nb: Skjermzoom

en: Area zoom
nb: Områdezoom

en: <b>Enable zoom</b>
nb: <b>Slå på zoom</b>

en: <b>Screen zoom</b>
nb: <b>Skjermzoom</b>

en: <b>Area zoom</b>
nb: <b>Område-zoom</b>

en: Accessibility
nb: Tilgjengelighet

en: <b>Screen Edges</b>
nb: <b>Skjermkanter</b>

en: Edges
nb: Kanter
