simple-ccsm - en to nl translation catalogue (40 entries)

en: Enabled
nl: Ingeschakeld

en: Disabled
nl: Uitgeschakeld

en: Colorfilter
nl: Kleurfilter

en: %s (Cover)
nl: %s (Bedekken)

en: %s (Flip)
nl: %s (Omkeren)

en: Cover
nl: Bedekken

en: Flip
nl: Omkeren

en: _Cancel
nl:  _Annuleren

en: Default
nl: Standaard

en: <b>Description</b>
nl: <b>Beschrijving</b>

en: <b>Animations</b>
nl: <b>Animaties</b>

en: <b>Effects</b>
nl: <b>Effecten</b>

en: <b>Desktop</b>
nl: <b>Bureaublad</b>

en: <b>Accessibility</b>
nl: <b>Toegankelijkheid</b>

en: Info
nl: Over

en: Enable animations
nl: Animaties Activeren

en: <b>Open window</b>
nl: <b>Venster Openen</b>

en: <b>Close Window</b>
nl: <b>Venster Sluiten</b>

en: <b>Minimize window</b>
nl: <b>Venster Minimalizeren</b>

en: Animations
nl: Animaties

en: <b>Switcher</b>
nl: <b>Wisselaar</b>

en: Enable Scale
nl: Verschalen inschakelen

en: Enable Expo
nl: Expo Activeren

en: Enable Blur
nl: Vervagen Activeren

en: Enable Wobbly
nl: Wiebelende vensters inschakelen

en: <b>Additions</b>
nl: <b>Toevoegingen</b>

en: Effects
nl: Effecten

en: <b>Appearance</b>
nl: <b>Vormgeving</b>

en: <b>Desktop columns</b>
nl: <b>Desktop kolommen</b>

en: <b>Desktop rows</b>
nl: <b>Bureaublad rijen</b>

en: <b>Desktop preview</b>
nl: <b>Bureaublad voorbeeld</b>

en: Desktop
nl: Bureaublad

en: Screen zoom
nl: Scherm zoom

en: Area zoom
nl: Gebiedzoom

en: <b>Enable zoom</b>
nl: <b>Zoom Activeren</b>

en: <b>Screen zoom</b>
nl: <b>Scherm Zoom</b>

en: <b>Area zoom</b>
nl: <b>Zoomgebied</b>

en: Accessibility
nl: Toegankelijkheid

en: <b>Screen Edges</b>
nl: <b>Schermranden</b>

en: Edges
nl: Randen
