simple-ccsm - en to pl translation catalogue (61 entries)

en: Minimal
pl: Minimalny

en: Medium
pl: Średni

en: Advanced
pl: Zaawansowany

en: Ultimate
pl: Ekstremalny

en: Provides a simple desktop environment with very few effects.
pl: Zapewnia proste środowisko pulpitu z niewieloma efektami.

en: Provides good balance between attractiveness and moderate performance requirements.
pl: Zapewnia równowagę pomiędzy atrakcyjnością i umiarkowanymi wymaganiami odnośnie wydajności.

en: Provides more aesthetically pleasing set of effects.
pl: Zapewnia zestaw bardziej zaawansowanych graficznie efektów.

en: Provides very advanced and eye-catching set of effects. Requires faster graphics card.
pl: Zapewnia najwidoczniejsze i najbardziej złożone efekty graficzne. Wymaga wydajnej karty graficznej.

en: Enabled
pl: Włączone

en: Disabled
pl: Wyłączone

en: Zoom
pl: Przybliżenie

en: Colorfilter
pl: Filtr kolorów

en: None
pl: Brak

en: %s (Cover)
pl: %s (Przykrywanie)

en: %s (Flip)
pl: %s (Odwracanie)

en: Cover
pl: Przykrywanie

en: Flip
pl: Odwracanie

en: Desktop effects are not supported on your current hardware / configuration. Would you like to cancel enabling of desktop effects or run them anyway?
pl: Efekty pulpitu nie są wspierane przez aktualną / konfigurację sprzętową. Czy chciałbyś anulować włączenie tych efektów czy uruchomić je mimo to?

en: Default
pl: Domyślne

en: Simple CompizConfig Settings Manager
pl: Menadżer ustawień Simple CompizConfig

en: _Enable desktop effects
pl: _Włącz efekty pulpitu

en: Profile:
pl: Profil:

en: <b>Description</b>
pl: <b>Opis</b>

en: <b>Animations</b>
pl: <b>Animacje</b>

en: <b>Effects</b>
pl: <b>Efekty</b>

en: <b>Desktop</b>
pl: <b>Pulpit</b>

en: <b>Accessibility</b>
pl: <b>Dostępność</b>

en: Info
pl: Informacje

en: Enable animations
pl: Włącz animacje

en: Enable extra animations
pl: Włącz dodatkowe animacje

en: <b>Open window</b>
pl: <b>Otwórz okno</b>

en: <b>Close Window</b>
pl: <b>Zamknij Okno</b>

en: <b>Focus window</b>
pl: <b>Wybranie Okna</b>

en: <b>Minimize window</b>
pl: <b>Minimalizuj okno</b>

en: Animations
pl: Animacje

en: <b>Switcher</b>
pl: <b>Przełącznik</b>

en: Deformation:
pl: Deformacja:

en: Opacity:
pl: Nieprzezroczystość:

en: Enable Reflection
pl: Włącz odbicia

en: Enable 3D Windows
pl: Włącz okna 3D

en: <b>Cube Effects</b>
pl: <b>Efekty kostki</b>

en: Enable Scale
pl: Włącz Szybki Wybór okien

en: Enable Expo
pl: Włącz Expo

en: Enable Blur
pl: Włącz rozmycie

en: Enable Wobbly
pl: Włącz drgające okna

en: <b>Additions</b>
pl: <b>Dodatki</b>

en: Effects
pl: Efekty

en: <b>Appearance</b>
pl: <b>Wygląd</b>

en: <b>Desktop columns</b>
pl: <b>Kolumny pulpitu</b>

en: <b>Desktop rows</b>
pl: <b>Wiersze pulpitu</b>

en: <b>Desktop preview</b>
pl: <b>Podgląd pulpitu</b>

en: Desktop
pl: Pulpit

en: Screen zoom
pl: Przybliżenie ekranu

en: Area zoom
pl: Przybliżenie obszaru

en: <b>Enable zoom</b>
pl: <b>Włącz przybliżenie</b>

en: <b>Screen zoom</b>
pl: <b>Przybliżenie ekranu</b>

en: <b>Area zoom</b>
pl: <b>Przybliżenie obszaru</b>

en: Accessibility
pl: Dostępność

en: <b>Screen Edges</b>
pl: <b>Krawędzie ekranu</b>

en: Edges
pl: Krawędzie

en: Configure Compiz with CompizConfig
pl: Konfiguruj Compiza za pomocą CompizConfig
