simple-ccsm - en to sk translation catalogue (60 entries)

en: Minimal
sk: Minimálne

en: Medium
sk: Stredné

en: Advanced
sk: Rozšírené

en: Ultimate
sk: Maximálne

en: Provides good balance between attractiveness and moderate performance requirements.
sk: Poskytuje dobré vyváženie medzi aktraktivitou a požiadavkami výkonu.

en: Provides more aesthetically pleasing set of effects.
sk: Poskytuje súbor efektov pre väčší estetický pôžitok.

en: Provides very advanced and eye-catching set of effects. Requires faster graphics card.
sk: Poskytuje rozšírený súbor efektov pre príťažlivosť prostredia. Vyžaduje rýchlejšiu grafickú kartu.

en: Enabled
sk: Zapnutý

en: Disabled
sk: Vypnutý

en: Zoom
sk: Priblíženie

en: Colorfilter
sk: Farebný filter

en: None
sk: Žiadne

en: %s (Cover)
sk: %s (Obálka)

en: %s (Flip)
sk: %s (Obrátiť)

en: Cover
sk: Obálka

en: Flip
sk: Obrátiť

en: Desktop effects are not supported on your current hardware / configuration. Would you like to cancel enabling of desktop effects or run them anyway?
sk: Efekty nie sú podporované na Vašom súčasnom hardvéri/konfigurácii. Prajete si zrušiť zapnuté efekty, alebo ich chcete zapnúť aj napriek upozorneniu?

en: _Cancel
sk: _Zrušiť

en: Default
sk: Implicitné

en: Simple CompizConfig Settings Manager
sk: Jednoduchý Compiz Config Manažér Nastavení

en: _Enable desktop effects
sk: _Zapnúť efekty plochy

en: Profile:
sk: Profil :

en: <b>Description</b>
sk: <b>Popis</b>

en: <b>Animations</b>
sk: <b>Animácie</b>

en: <b>Effects</b>
sk: <b>Efekty</b>

en: <b>Desktop</b>
sk: <b>Plocha</b>

en: <b>Accessibility</b>
sk: <b>Prístupnosť</b>

en: Info
sk: Informácie

en: Enable animations
sk: Zapnúť animácie

en: Enable extra animations
sk: Zapnúť extra animácie

en: <b>Open window</b>
sk: <b>Otvoriť okno</b>

en: <b>Close Window</b>
sk: <b>Zavrieť okno</b>

en: <b>Focus window</b>
sk: <b>Zaostriť okno</b>

en: <b>Minimize window</b>
sk: <b>Minimalizovať okno</b>

en: Animations
sk: Animácie

en: <b>Switcher</b>
sk: <b>Prepínač</b>

en: Deformation:
sk: Deformácia:

en: Enable Reflection
sk: Zapnúť zrkadlenie

en: Enable 3D Windows
sk: Zapnúť 3D okná

en: <b>Cube Effects</b>
sk: <b>Efekty kocky</b>

en: Enable Scale
sk: Zapnúť rozsah

en: Enable Expo
sk: Zapnúť výstavu

en: Enable Blur
sk: Zapnúť rozmazanie

en: Enable Wobbly
sk: Zapnúť trasľavosť

en: <b>Additions</b>
sk: <b>Prídavky</b>

en: Effects
sk: Efekty

en: <b>Appearance</b>
sk: <b>Vzhľad</b>

en: <b>Desktop columns</b>
sk: <b>Stĺpce plochy</b>

en: <b>Desktop rows</b>
sk: <b>Riadky plochy</b>

en: <b>Desktop preview</b>
sk: <b>Náhľad plochy</b>

en: Desktop
sk: Plocha

en: Screen zoom
sk: Zväčšiť obrazovku

en: Area zoom
sk: Oblasť priblíženia

en: <b>Enable zoom</b>
sk: <b>Zapnúť priblíženie</b>

en: <b>Screen zoom</b>
sk: <b>Priblíženie obrazovky</b>

en: <b>Area zoom</b>
sk: <b>Oblasť priblíženia</b>

en: Accessibility
sk: Prístupnosť

en: <b>Screen Edges</b>
sk: <b>Okraje obrazovky</b>

en: Edges
sk: Okraje

en: Configure Compiz with CompizConfig
sk: Konfigurovať Compiz pomocou CompizConfig
