simple-ccsm - en to sv translation catalogue (40 entries)

en: Enabled
sv: Aktiverad

en: Disabled
sv: Inaktiverad

en: Zoom
sv: Zooma

en: Colorfilter
sv: Färgfilter

en: %s (Cover)
sv: %s (Täck)

en: %s (Flip)
sv: %s (Vänd)

en: Cover
sv: Täck

en: Flip
sv: Vänd

en: _Cancel
sv: _Avbryt

en: Default
sv: Standard

en: <b>Description</b>
sv: <b>Beskrivning</b>

en: <b>Animations</b>
sv: <b>Animeringar</b>

en: <b>Effects</b>
sv: <b>Effekter</b>

en: <b>Desktop</b>
sv: <b>Skrivbord</b>

en: <b>Accessibility</b>
sv: <b>Tillgänglighet</b>

en: Enable animations
sv: Aktivera animeringar

en: <b>Open window</b>
sv: <b>Öppna fönster</b>

en: <b>Close Window</b>
sv: <b>Stäng fönster</b>

en: <b>Minimize window</b>
sv: <b>Minimera fönster</b>

en: Animations
sv: Animeringar

en: <b>Switcher</b>
sv: <b>Växlare</b>

en: Enable Scale
sv: Aktivera Skala

en: Enable Expo
sv: Aktivera Expo

en: Enable Blur
sv: Aktivera Suddighet

en: Enable Wobbly
sv: Aktivera Geléaktiga fönster

en: <b>Additions</b>
sv: <b>Tillägg</b>

en: Effects
sv: Effekter

en: <b>Appearance</b>
sv: <b>Utseende</b>

en: <b>Desktop columns</b>
sv: <b>Skrivbordskolumner</b>

en: <b>Desktop rows</b>
sv: <b>Skrivbordsrader</b>

en: <b>Desktop preview</b>
sv: <b>Skrivbordsförhandsvisning</b>

en: Desktop
sv: Skrivbord

en: Screen zoom
sv: Skärmzoom

en: Area zoom
sv: Områdeszoom

en: <b>Enable zoom</b>
sv: <b>Aktivera zoom</b>

en: <b>Screen zoom</b>
sv: <b>Skärmzoom</b>

en: <b>Area zoom</b>
sv: <b>Områdeszoom</b>

en: Accessibility
sv: Tillgänglighet

en: <b>Screen Edges</b>
sv: <b>Skärmkanter</b>

en: Edges
sv: Kanter
