simple-ccsm - en to tr translation catalogue (9 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: Flip
tr: Çevir

en: _Cancel
tr: _İptal Et

en: Default
tr: Varsayılan

en: <b>Close Window</b>
tr: <b>Pencereyi Kapat</b>

en: Animations
tr: Canlandırmalar

en: <b>Cube Effects</b>
tr: <b>Küp Efektleri</b>

en: Desktop
tr: Masaüstü

en: Edges
tr: Kenarlar
