simple-scan - en to fi translation catalogue (10 entries)

note: (itstool) path: page/title
en: Cropping
fi: Rajaus

note: (itstool) path: page/title
en: Sending via Email
fi: Lähetys sähköpostia käyttäen

note: (itstool) path: section/title
en: Modifying the Document
fi: Asiakirjan muokkaaminen

note: (itstool) path: p/link
en: Creative Commons Attribution-Share Alike 3.0 Unported License
fi: Nimeä-Tarttuva 3.0 Muokkaamaton (CC BY-SA 3.0) -lisenssi

note: (itstool) path: license/p
en: This work is licensed under a <_:link-1/>.
fi: Tämän työn kattaa <_:link-1/>.

note: (itstool) path: page/title
en: Printing
fi: Tulostus

note: (itstool) path: page/title
en: Reordering Pages
fi: Sivujen uudelleenjärjestely

note: (itstool) path: page/title
en: Saving to a File
fi: Tiedostoon tallennus

note: (itstool) path: page/title
en: Selecting a Scanner
fi: Kuvanlukijan valitseminen

note: (itstool) path: item/p
en: Open <app>Simple Scan</app>.
fi: Avaa <app>Kuvanluku</app>.
