simple-scan - en to az translation catalogue (11 entries)

note: Label beside password entry
en: _Password:
az: _Şifrə:

note: Combo box label for scanning both sides of a page
en: Front and Back
az: Hər iki üz

note: Combo box label for scanning the front side of a page
en: Front
az: Ön

note: Combo box label for scanning the back side of a page
en: Back
az: Arxa

note: Label on document menu (contains actions for this document, e.g. save, print)
en: _Document
az: _Sәnәd

note: Scan menu item to scan all pages from a document feeder Toolbar scan menu item to scan all pages from a document feeder
en: All Pages From _Feeder
az: _AvtoYükləmədəki bütün səhifələr

en: Text
az: Mətn

note: Label on email menu item
en: _Email
az: _Epoçt

note: Page menu (contains action for each page, e.g. delete, crop)
en: _Page
az: _Səhifə

en: Crop the selected page
az: Seçilmiş səhifəni kəs

en: Crop
az: Kəs
