simple-scan - en to lt translation catalogue (206 entries)

en: Device to scan from
lt: Skenavimo įrenginys

en: SANE device to acquire images from.
lt: SANE įrenginys, iš kurio gauti paveikslus.

en: Type of document being scanned
lt: Skenuojamo dokumento tipas

en: Type of document being scanned. This setting decides on the scan resolution, colors and post-processing.
lt: Skenuojamo dokumento tipas. Šis nustatymas apsprendžia skaitymo raišką, spalvas ir baigiamąjį apdorojimą.

en: Width of paper in tenths of a mm
lt: Popieriaus plotis dešimtosiomis milimetro dalimis

en: The width of the paper in tenths of a mm (or 0 for automatic paper detection).
lt: Popieriaus plotis dešimtosiomis milimetro dalimis (arba 0 automatiniam popieriaus aptikimui).

en: Height of paper in tenths of a mm
lt: Popieriaus aukštis dešimtosiomis milimetro dalimis

en: The height of the paper in tenths of a mm (or 0 for automatic paper detection).
lt: Popieriaus aukštis dešimtosiomis milimetro dalimis (arba 0 automatiniam popieriaus aptikimui).

en: Brightness of scan
lt: Nuskenuoto dokumento skaistis

en: The brightness adjustment from -100 to 100 (0 being none).
lt: Skaisčio derinimas nuo -100 iki 100 (0 nėra).

en: Contrast of scan
lt: Nuskenuoto dokumento kontrastas

en: The contrast adjustment from -100 to 100 (0 being none).
lt: Kontrasto reguliavimas nuo -100 iki 100 (0 nėra).

en: Resolution for text scans
lt: Teksto skenavimo raiška

en: The resolution in dots-per-inch to use when scanning text.
lt: Raiška taškais colyje skenuojant tekstą.

en: Resolution for image scans
lt: Paveikslėlio skenavimo raiška

en: The resolution in dots-per-inch to use when scanning images.
lt: Raiška taškais colyje skenuojant paveikslėlius.

en: Page side to scan
lt: Skenuojama puslapio pusė

en: The page side to scan.
lt: Puslapio pusė, kurią skenuoti.

en: Directory to save files to
lt: Katalogas, į kurį įrašyti failus

en: The directory to save files to. Defaults to the documents directory if unset.
lt: Katalogas failams įrašyti. Jei nenustatyta, numatytoji reikšmė yra dokumentų katalogas.

en: File format that is used for saving image files
lt: Failo formatas, naudojamas paveikslėlių failų įrašymui

en: MIME type that is used for saving image files. Examples of supported MIME types: image/jpeg, image/png, application/pdf
lt: MIME tipas, naudojamas įrašant paveikslėlių failus. Palaikomų MIME tipų pavyzdžiai: image/jpeg, image/png, application/pdf

en: Quality value to use for JPEG compression
lt: Kokybės reikšmė JPEG glaudinimui

en: Quality value to use for JPEG compression.
lt: Kokybės reikšmė, naudojama JPEG glaudinimui.

en: Delay in millisecond between pages
lt: Delsa tarp puslapių milisekundėmis

en: Delay in millisecond between pages.
lt: Delsa tarp puslapių milisekundėmis.

en: Whether or not postprocessing is enabled
lt: Ar post-apdorojimas yra įjungtas

en: Whether or not postprocessing is enabled.
lt: Ar post-apdorojimas yra įjungtas.

en: The path to the postprocessing script
lt: Kelias iki post-apdorojimo scenarijaus

en: The path to the postprocessing script.
lt: Kelias iki post-apdorojimo scenarijaus.

en: Additional arguments for the postprocessing script
lt: Papildomi argumentai post-apdorojimo scenarijui

en: Additional arguments for the postprocessing script.
lt: Papildomi argumentai post-apdorojimo scenarijui.

en: Whether or not to keep the original, unprocessed file
lt: Ar išlaikyti originalų, neapdorotą failą

en: Whether or not to keep the original, unprocessed file. The "_orig" filename will be added to the filename immediately before the file extension.
lt: Ar išlaikyti originalų, neapdorotą failą. Prie failo pavadinimo bus pridėta „_orig“ prieš pat plėtinį.

note: Title of scan window Set HeaderBar title here because Glade doesn't keep it translated https://bugzilla.gnome.org/show_bug.cgi?id=782753
en: Document Scanner
lt: Dokumentų skeneris

en: Make a digital copy of your photos and documents
lt: Sukurti jūsų nuotraukų bei dokumentų skaitmeninę kopiją

en: A really easy way to scan both text and images. You can crop out the bad parts of an image and rotate it if it is the wrong way round. You can print your scans, export them to pdf, or save them in a range of image formats.
lt: Tikrai labai lengvas būdas skenuoti tekstą ir paveikslėlius. Galite iškirpti blogas nuotraukos dalis ir ją pasukti, jei ji neteisingai atvaizduojama. Galite spausdinti savo skenavimus, eksportuoti juos į pdf, ar įrašyti juos daugeliu paveikslų formatų.

en: This app uses the SANE framework to support most existing scanners.
lt: Ši programa naudoja SANE karkasą, kad palaikytų daugelį esamų skenerių.

en: The GNOME Project
lt: GNOME projektas

note: Translators: Search terms to find this application. Do NOT translate or localize the semicolons! The list MUST also end with a semicolon!
en: scan;scanner;flatbed;adf;
lt: skenuoti;nuskaityti;adf;skaitytuvas;skeneris;plokštuminis;

note: Menu item to rotate page to left (anti-clockwise)
en: Rotate _Left
lt: Pasukti _kairėn

note: Menu item to rotate page to right (clockwise)
en: Rotate _Right
lt: Pasukti _dešinėn

note: Label for page crop submenu
en: _Crop
lt: _Apkirpti

note: Radio button for no crop
en: _None
lt: _Nėra

note: Radio button for cropping page to US letter size
en: _Letter
lt: _Laiškas

note: Radio button for cropping to page to US legal size
en: Le_gal
lt: Tei_sinis

note: Radio button for cropping to custom page size
en: _Custom
lt: _Pasirinktinis

note: Menu item to rotate the crop area
en: _Rotate Crop
lt: _Pasukti apkirpimą

note: Menu item to move the selected page to the left
en: Move Left
lt: Perkelti kairėn

note: Menu item to move the selected page to the right
en: Move Right
lt: Perkelti dešinėn

en: _Single Page
lt: Vieną  _puslapį

en: All Pages From _Feeder
lt: Visus puslapius iš _padaviklio

en: _Multiple Pages From Flatbed
lt: _Daug puslapių nuo skenavimo plokštumos

en: _Text
lt: _Tekstas

en: _Image
lt: _Paveikslėlis

en: _Preferences
lt: _Nuostatos

note: Tooltip for stop button
en: Stop the current scan
lt: Stabdyti esamą skenavimą

en: S_top
lt: S_tabdyti

en: _Scan
lt: _Skenuoti

note: Tooltip for save toolbar button
en: Save document to a file
lt: Įrašyti dokumentą į failą

note: Tooltip for stop button
en: Refresh device list
lt: Atnaujinti įrenginių sąrašą

note: Button to submit authorization dialog
en: _Authorize
lt: Į_galioti

note: Label beside username entry
en: _Username for resource:
lt: Ištekliaus na_udotojo vardas:

note: Label beside password entry
en: _Password:
lt: Sla_ptažodis:

[ctx: shortcut window]
en: Scanning
lt: Skenuojama

[ctx: shortcut window]
en: Scan a single page
lt: Skenuoti vieną puslapį

[ctx: shortcut window]
en: Scan all pages from document feeder
lt: Skenuoti visus puslapius iš dokumento dėklo

[ctx: shortcut window]
en: Scan continuously from a flatbed scanner
lt: Skenuoti nenutrūkstamai nuo skenavimo plokštumos

[ctx: shortcut window]
en: Stop scan in progress
lt: Stabdyti skenavimą

[ctx: shortcut window]
en: Document Modification
lt: Dokumentų pakeitimas

[ctx: shortcut window]
en: Move page left
lt: Perkelti puslapį kairėn

[ctx: shortcut window]
en: Move page right
lt: Perkelti puslapį dešinėn

[ctx: shortcut window]
en: Rotate page to the left (anti-clockwise)
lt: Pasukti puslapį kairėn (prieš laikrodžio rodyklę)

[ctx: shortcut window]
en: Rotate page to the right (clockwise)
lt: Pasukti puslapį dešinėn (pagal laikrodžio rodyklę)

[ctx: shortcut window]
en: Delete page
lt: Ištrinti puslapį

[ctx: shortcut window]
en: Document Management
lt: Dokumento valdymas

[ctx: shortcut window]
en: Start new document
lt: Pradėti naują dokumentą

[ctx: shortcut window]
en: Save scanned document
lt: Įrašyti nuskenuotą dokumentą

[ctx: shortcut window]
en: Email scanned document
lt: Siųsti nuskenuotą dokumentą el. paštu

[ctx: shortcut window]
en: Print scanned document
lt: Spausdinti nuskenuotą dokumentą

[ctx: shortcut window]
en: Copy current page to clipboard
lt: Kopijuoti nuskenuotą dokumentą į iškarpinę

[ctx: shortcut window]
en: General
lt: Bendra

[ctx: shortcut window]
en: Show help
lt: Rodyti žinyną

[ctx: shortcut window]
en: Open menu
lt: Atverti meniu

[ctx: shortcut window]
en: Show preferences
lt: Rodyti nuostatas

[ctx: shortcut window]
en: Keyboard shortcuts
lt: Klaviatūros trumpiniai

[ctx: shortcut window]
en: Quit
lt: Išeiti

note: Preferences Dialog: Section label for scanning settings
en: Scanning
lt: Skenuojama

note: Label beside scan side combo box
en: Scan _Sides
lt: Skenuoti _skaidres

note: Preferences Dialog: Toggle button to select scanning on front side of a page
en: Front
lt: Priekinė pusė

note: Preferences Dialog: Toggle button to select scanning on the back side of a page
en: Back
lt: Galinė pusė

note: Preferences Dialog: Toggle button to select scanning on both sides of a page
en: Both
lt: Abi

note: Label beside page size combo box
en: _Page Size
lt: _Puslapio dydis

note: Label beside page delay scale
en: _Delay in Seconds
lt: _Delsa sekundėmis

note: Provides context for the page delay scale
en: Interval to scan multiple pages
lt: Intervalas daugelio puslapių skenavimui

note: Preferences Dialog: Section label for quality settings
en: Quality
lt: Kokybė

note: Label beside scan resolution combo box
en: _Text Resolution
lt: _Teksto raiška

note: Label beside scan resolution combo box
en: _Image Resolution
lt: _Paveikslėlio raiška

note: Label beside brightness scale
en: _Brightness
lt: Š_viesumas

note: Label beside contrast scale
en: _Contrast
lt: _Kontrastas

note: Preferences Dialog: Section label for postprocessing settings
en: Postprocessing
lt: Post-apdorojimas

note: Switch to enable postprocessing
en: _Enable Postprocessing
lt: Į_jungti post-apdorojimą

note: Label beside postprocesing script name entry
en: _Script
lt: _Scenarijus

note: Label beside postprocesing arguments entry
en: _Script arguments
lt: _Scenarijaus argumentai

note: Label beside keep keep original file radio
en: _Keep original file
lt: Išlai_kyti originalų failą

en: _Close
lt: _Užverti

note: Label in authorization dialog.  “%s” is replaced with the name of the resource requesting authorization
en: Username and password required to access “%s”
lt: Naudotojo vardas ir slaptažodis, reikalingas prieigai prie „%s“

note: Label shown when searching for scanners
en: Searching for Scanners…
lt: Ieškoma skenerių

note: Label shown when detected a scanner
en: Ready to Scan
lt: Pasiruošta skenavimui

note: Warning displayed when no drivers are installed but a compatible scanner is detected
en: Additional Software Needed
lt: Reikalinga papildoma programinė įranga

note: Instructions to install driver software
en: You need to <a href="install-firmware">install driver software</a> for your scanner.
lt: Jūs turite savo skeneriui <a href="install-firmware">įdiegti tvarkyklę</a>.

note: Warning displayed when no scanners are detected
en: No Scanners Detected
lt: Skenerių neaptikta

note: Hint to user on why there are no scanners detected
en: Please check your scanner is connected and powered on.
lt: Patikrinkite ar skeneris yra prijungtas ir įjungtas.

note: Contents of dialog that shows if autosaved book should be loaded.
en: An autosaved book exists. Do you want to open it?
lt: Yra automatiškai įrašyta knyga. Ar norite ją atverti?

note: Save dialog: Dialog title
en: Save As…
lt: Įrašyti taip…

en: _Save
lt: Į_rašyti

en: _Cancel
lt: _Atsisakyti

note: Default filename to use when saving document. To that filename the extension will be added, eg. "Scanned Document.pdf"
en: Scanned Document
lt: Nuskenuotas dokumentas

note: Save dialog: Filter name to show only supported image files
en: Image Files
lt: Paveikslų failai

note: Save dialog: Filter name to show all files
en: All Files
lt: Visi failai

note: Save dialog: Label for saving in PDF format
en: PDF (multi-page document)
lt: PDF (kelių puslapių dokumentas)

note: Save dialog: Label for saving in JPEG format
en: JPEG (compressed)
lt: JPEG (suglaudintas)

note: Save dialog: Label for saving in PNG format
en: PNG (lossless)
lt: PNG (nenuostolingasis)

note: Save dialog: Label for sabing in WEBP format
en: WebP (compressed)
lt: WebP (suglaudintas)

note: Label in save dialog beside combo box to choose file format (PDF, JPEG, PNG, WEBP)
en: File format:
lt: Failo formatas:

note: Label in save dialog beside compression slider
en: Compression:
lt: Suspaudimas:

en: Minimum size
lt: Mažiausio dydžio

en: Full detail
lt: Detaliausias

note: Contents of dialog that shows if saving would overwrite and existing file. %s is replaced with the name of the file.
en: A file named “%s” already exists.  Do you want to replace it?
lt: Failas pavadinimu „%s“ jau yra.  Ar norite jį perrašyti?

note: Button in dialog that shows if saving would overwrite and existing file. Clicking the button allows simple-scan to overwrite the file.
en: _Replace
lt: Per_rašyti

en: Saving
lt: Įrašoma

note: Title of error dialog when save failed
en: Failed to save file
lt: Nepavyko įrašyti failo

note: Text in dialog warning when a document is about to be lost
en: If you don’t save, changes will be permanently lost.
lt: Jeigu neįrašysite, pakeitimai bus negrįžtamai prarasti.

note: Text in dialog warning when a document is about to be lost
en: Save current document?
lt: Įrašyti šį dokumentą?

note: Button in dialog to create new document and discard unsaved document
en: _Discard Changes
lt: At_mesti pakeitimus

note: Label shown when scan started
en: Contacting Scanner…
lt: Jungiamasi prie skenerio…

en: Scan a single page from the scanner
lt: Skenuoti vieną puslapį iš skenerio.

en: Scan multiple pages from the scanner
lt: Skenuoti daugelį puslapių iš skenerio

note: Error message display when unable to save image for preview
en: Unable to save image for preview
lt: Nepavyko įrašyti paveikslo peržiūrai

note: Error message display when unable to preview image
en: Unable to open image preview application
lt: Nepavyko atverti paveikslų peržiūros programos

[ctx: dialog title]
note: Title of dialog to reorder pages
en: Reorder Pages
lt: Pakeisti puslapių tvarką

note: Label on button for combining sides in reordering dialog
en: Combine sides
lt: Suskirstyti puses

note: Label on button for combining sides in reverse order in reordering dialog
en: Combine sides (reverse)
lt: Suskirstyti puses (atvirkščiai)

note: Label on button for reversing in reordering dialog
en: Reverse
lt: Atvirkščiai

note: Label on button for cancelling page reordering dialog
en: Keep unchanged
lt: Palikti nepakeistus

note: Label on button for keeping the ordering, but flip every second upside down
en: Flip even pages upside-down
lt: Apversti lyginius puslapius aukštyn kojomis

note: Label on button for keeping the ordering, but flip every second upside down
en: Flip odd pages upside-down
lt: Apversti nelyginius puslapius aukštyn kojomis

note: Error message displayed when unable to launch help browser
en: Unable to open help file
lt: Nepavyko atverti žinyno failo

en: About Document Scanner
lt: Apie dokumentų skenerį

en: Simple document scanning tool
lt: Paprastas dokumentų skenavimo įrankis

note: Text in dialog warning when a document is about to be lost
en: Save document before quitting?
lt: Įrašyti dokumentą prieš baigiant programos darbą?

note: Text in dialog warning when a document is about to be lost
en: _Quit without Saving
lt: Iš_eiti neįrašant

note: Message to indicate a Brother scanner has been detected
en: You appear to have a Brother scanner.
lt: Atrodo, kad turite Brother skenerį.

note: Instructions on how to install Brother scanner drivers
en: Drivers for this are available on the <a href="http://support.brother.com">Brother website</a>.
lt: Tvarkyklės šiam įrenginiui yra prieinamos <a href="http://support.brother.com">Brother svetainėje</a>.

note: Message to indicate a Canon Pixma scanner has been detected
en: You appear to have a Canon scanner, which is supported by the <a href="http://www.sane-project.org/man/sane-pixma.5.html">Pixma SANE backend</a>.
lt: Atrodo turite Canon skenerį, kurį palaiko <a href="http://www.sane-project.org/man/sane-pixma.5.html">Pixma SANE realizacija</a>.

note: Instructions on how to resolve issue with SANE scanner drivers
en: Please check if your <a href="http://www.sane-project.org/sane-supported-devices.html">scanner is supported by SANE</a>, otherwise report the issue to the <a href="https://alioth-lists.debian.net/cgi-bin/mailman/listinfo/sane-devel">SANE mailing list</a>.
lt: Patikrinkite ar <a href="http://www.sane-project.org/sane-supported-devices.html">skenerį palaiko SANE</a>, jei ne, praneškite <a href="https://alioth-lists.debian.net/cgi-bin/mailman/listinfo/sane-devel">SANE pašto grupėje</a>.

note: Message to indicate a Samsung scanner has been detected
en: You appear to have a Samsung scanner.
lt: Atrodo, kad turite Samsung skenerį.

note: Instructions on how to install Samsung scanner drivers. Because HP acquired Samsung's global printing business in 2017, the support is made on HP site.
en: Drivers for this are available on the <a href="https://support.hp.com">HP website</a> (HP acquired Samsung's printing business).
lt: Tvarkyklės šiam įrenginiui yra prieinamos <a href="https://support.hp.com">HP tinklalapyje</a> (HP įsigijo Samsung spausdintuvų verslą).

note: Message to indicate a HP scanner has been detected
en: You appear to have an HP scanner.
lt: Atrodo, kad turite HP skenerį.

note: Instructions on how to install HP scanner drivers. smfp is rebranded and slightly modified Samsung devices, for example: HP Laser MFP 135a is rebranded Samsung Xpress SL-M2070. It require custom drivers, not available in hpaio package
en: Drivers for this are available on the <a href="https://support.hp.com">HP website</a>.
lt: Tvarkyklės šiam įrenginiui yra prieinamos <a href="https://support.hp.com">HP tinklalapyje</a>.

note: Message to indicate an Epson scanner has been detected
en: You appear to have an Epson scanner.
lt: Atrodo, kad turite Epson skenerį.

note: Instructions on how to install Epson scanner drivers
en: Drivers for this are available on the <a href="http://support.epson.com">Epson website</a>.
lt: Tvarkyklės šiam įrenginiui yra prieinamos <a href="http://support.epson.com">Epson svetainėje</a>.

note: Message to indicate a Lexmark scanner has been detected
en: You appear to have a Lexmark scanner.
lt: Atrodo, kad turite Lexmark skenerį.

note: Instructions on how to install Lexmark scanner drivers
en: Drivers for this are available on the <a href="http://support.lexmark.com">Lexmark website</a>.
lt: Tvarkyklės šiam įrenginiui yra prieinamos <a href="http://support.lexmark.com">Lexmark tinklalapyje</a>.

note: Title of dialog giving instructions on how to install drivers
en: Install drivers
lt: Įdiegti tvarkykles

note: Message in driver install dialog
en: Once installed you will need to restart this app.
lt: Įdiegę, turėsite iš naujo paleisti šią programą.

note: Label shown while installing drivers
en: Installing drivers…
lt: Įdiegiamos tvarkyklės…

note: Label shown once drivers successfully installed
en: Drivers installed successfully!
lt: Tvarkyklės sėkmingai įdiegtos!

note: Label shown if failed to install drivers
en: Failed to install drivers (error code %d).
lt: Nepavyko įdiegti tvarkyklių (klaidos kodas %d).

note: Label shown if failed to install drivers
en: Failed to install drivers.
lt: Nepavyko įdiegti tvarkyklių.

note: Label shown to prompt user to install packages (when PackageKit not available)
en: You need to install the %s package. | You need to install the %s packages.
lt[0]: Jums reikia įdiegti %s paketą.
lt[1]: Jums reikia įdiegti %s paketus.
lt[2]: Jums reikia įdiegti %s paketus.

en: _Email
lt: _Siųsti el. paštu

en: Pri_nt
lt: Spausdi_nti

[ctx: menu]
en: _Reorder Pages
lt: _Keisti puslapių tvarką

en: _Keyboard Shortcuts
lt: _Klaviatūros trumpiniai

en: _Help
lt: _Žinynas

en: _About Document Scanner
lt: _Apie dokumentų skenerį

note: Populate ActionBar (not supported in Glade) https://bugzilla.gnome.org/show_bug.cgi?id=769966 Label on new document button
en: _New Document
lt: _Naujas dokumentas

note: Tooltip for rotate left (counter-clockwise) button
en: Rotate the page to the left (counter-clockwise)
lt: Pasukti puslapį kairėn (prieš laikrodžio rodyklę)

note: Tooltip for rotate right (clockwise) button
en: Rotate the page to the right (clockwise)
lt: Pasukti puslapį dešinėn (pagal laikrodžio rodyklę)

note: Tooltip for crop button
en: Crop the selected page
lt: Apkirpti pažymėtą puslapį

note: Tooltip for delete button
en: Delete the selected page
lt: Ištrinti pasirinktą puslapį

note: Text of button for cancelling save
en: Cancel
lt: Atsisakyti

en: Unable to encode page %i
lt: Nepavyko užkoduoti puslapio %i

note: Combo box value for automatic paper size
en: Automatic
lt: Automatinis

en: Darker
lt: Tamsesnis

en: Lighter
lt: Šviesesnis

en: Less
lt: Mažiau

en: More
lt: Daugiau

note: Preferences dialog: Label for default resolution in resolution list
en: %d dpi (default)
lt: %d tašk./col. (numatytoji)

note: Preferences dialog: Label for minimum resolution in resolution list
en: %d dpi (draft)
lt: %d tašk./col. (juodraštis)

note: Preferences dialog: Label for maximum resolution in resolution list
en: %d dpi (high resolution)
lt: %d tašk./col. (didelė raiška)

note: Preferences dialog: Label for resolution value in resolution list (dpi = dots per inch)
en: %d dpi
lt: %d tašk./col.

note: Error displayed when no scanners to scan with
en: No scanners available.  Please connect a scanner.
lt: Nėra prieinamų skenerių. Prašome prijungti skenerį.

note: Error displayed when cannot connect to scanner
en: Unable to connect to scanner
lt: Nepavyko prisijungti prie skenerio

note: Error displayed when no documents at the start of scanning
en: Document feeder empty
lt: Dokumento pateikėjas yra tuščias

note: Out of memory error message with help instruction. Message written in Pango text markup language, A carriage return makes a line break, <tt> tag makes a monospace font
en: Insufficient memory to perform scan.
    Try to decrease <tt>Resolution</tt> or <tt>Page Size</tt> in <tt>Preferences</tt> menu. For some scanners when scanning in high resolution, the scan size is restricted.
lt: Nepakanka atminties skenavimui.
    Pabandykite sumažinti <tt>Raišką</tt> arba <tt>Puslapio dydį</tt> <tt>Nuostatų</tt> meniu. Kai kuriems skeneriams skenuojant didele raiška, skenavimo dydis yra ribotas.

note: Error display when unable to start scan
en: Unable to start scan
lt: Nepavyko pradėti skenavimo

note: Error displayed when communication with scanner broken
en: Error communicating with scanner
lt: Klaida susisiekiant su skeneriu

note: Help string for command line --version flag
en: Show release version
lt: Rodyti laidos versiją

note: Help string for command line --debug flag
en: Print debugging messages
lt: Išvesti derinimo pranešimus

en: Fix PDF files generated with older versions of this app
lt: Pataisyti PDF failus sukurtus su senesnėmis šios programos versijomis

note: Title of error dialog when scan failed
en: Failed to scan
lt: Skenavimas nepavyko

note: Attempt to inhibit the screensaver when scanning
en: Scan in progress
lt: Vykdomas skenavimas

note: Arguments and description for --help text
en: [DEVICE…] — Scanning utility
lt: [ĮRENGINYS...] - Skenavimo įraknis

note: Text printed out when an unknown command-line argument provided
en: Run “%s --help” to see a full list of available command line options.
lt: Norėdami pamatyti komandų eilutės parametrų sąrašą, paleiskite „%s --help“.
