simple-scan - en to ur translation catalogue (7 entries)

note: Combo box label for scanning the back side of a page
en: Back
ur: پیچھے

en: Text
ur: عبارت

en: Photo
ur: تصویر

en: New
ur: نیا

en: Save
ur: محفوظ کریں

en: Stop
ur: رکیۓ

note: Title of preferences dialog
en: Preferences
ur: ترجیحات
